mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lis 2008, 20:07

wlasnie dojrzalam ze masz tez 2 dziewuszki. Planujesz jeszcze chlopczyka? :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 lis 2008, 20:46

nieeeeeeeeeee :-) Raczej jak sa jakies plany to odległe :-) może kiedys :-) Narazie mi wystarcza dwie łobuziary :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 lis 2008, 01:27

hihi, no ja tez niby teraz nie chce, ale gdzies drzemie to marzenie o trzecim dziecku... hmm.. tylko nie wiem kiedy.. tzn ja dziecko moge miec, ale ciazy nie wspominam najlepiej i troche sie kolejnej boje :ico_noniewiem:
no i nie ukrywam ze chcialabym chlopczyka :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

29 lis 2008, 08:58

No jak by mi lekarz zagwarantował to że urodze syna to bym się zdecydowała. Ale jak wyjdzie trzecia dziewczyna to koniec swiata :ico_olaboga: Moje to sa takie łobuziary, wiecznie sa kłutnie i walki o zabawki. Maja ich tak dużo, a jeszcze niemoga się zgodzić. właśnie jestesmy na etapie wybierania dla nich prezentów no i chyba będa identyczne :-) I tu jest problem bo Martynka jest już duza i raczej niechciała bym jej kupować kolejnej lalki albo coś w tym rodzaju. Wolała bym cos pożyteczniejszego dla niej. A znowu Matyldzia jest za mała na pożyteczne prezenty :ico_olaboga: Ojjjj musze to jakoś pogodzić :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 lis 2008, 22:33

no tak, u Ciebie jest o wiele mniejsza roznica wieku niz u mnie wiec i wiecej konfliktow. U mnie ten problem pewnie pojawi sie pozniej, bo poki co to Nell jest taka maskotka no i nie mowi wiec nie moze sie klocic, noooo ale krzyczy czasami :-D

no wlasnie ... chlopiec.... ja juz mam mnostwo metod na to "jak to zrobic" aby wyszedl chlopak... pewnie cos w tym jest, ale zawsze jest duza szansa na kolejna dziolche :-D

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

12 lut 2009, 23:41

widzę że tu cichutko od jakiegoś czasu , ale mam nadzieję że przyjmiecie jak swoją :-D
Mam na imię Kasia i jestem mamą trójki wspaniałych dziewczynek :-) w tym Julii urodzonej 24 sierpnia 2002 r :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 lut 2009, 09:23

Witam kkasiaaa, ja tez Kasia :-) oj tak cichutko, nie wiadomo czemu, czasem tu zagladam ale moj post uparty jako ostatni widnieje..... Niezla masz ekipe kobietek w domu. ja mam dwie dziewuszki, ale marzy mi sie po cichu synek.... ta, tylko skad go wziasc? :-D

Ladne imiona maja twoje dziewczynki :ico_brawa_01:

A jak Julia sie chowa? Zuzia sie zrobila nagle taka dorosla :ico_szoking: ma swoje zdanie, ubiera sie w to co chce (w ramach normy oczywiscie), czesze i stroi.... oj duze te nasze dzieci juz. Ale sie ucieszylam, bo na urodziny chce lalke :ico_brawa_01: a juz myslalam ze jej odbilo :ico_haha_01: Wiec bedzie Baby Anabel. Sama sie z checia pobawie, a co? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

13 lut 2009, 18:02

mama_zuzi1980 pisze:
Ladne imiona maja twoje dziewczynki :ico_brawa_01:


dziękuję bardzo :-)

Moja Julka to tak amała panienka, najchętniej to już by się malowała, stroiła itd Pyskata jest , takze jak jej czegoś nie pozwolę to zaczyna się stawiać, aż czasami jestem w szoku :ico_szoking: Także musze ją wtedy postawić do pionu.

Twoje dziewczynki śliczne :-) Nam też się po cichu marzył synek ,zwłaszcza tatusiowi ale co zrobić , nie mamy na to wpływu. Śmiejemy sie że moze za 4 razem się uda ;) kto wie może :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 lut 2009, 22:33

Pyskowanie tez teraz przerabiamy, podobno 6 latki przechodza cos na ksztalt "mniejszego wieku dojrzewania"... buntowac sie lubia i to bardzo. Na Zuzie argumenty mala dzialaja, najszybciej szantaz niestety....

No wlasnie ja bym chciala chlopczyka, ale jak sama wiesz na to nie mamy wplywu, wiec jesli kiedys bedzie dzidzius, to tylko aby byl zdrowy, to najwazniejsze :-)
A skad jestes?

Awatar użytkownika
kkasiaaa
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 665
Rejestracja: 27 gru 2008, 19:08

13 lut 2009, 23:27

Jestem z Gdańska :-)

U nas niestety też szantaż jest najskuteczniejszy :ico_noniewiem: albo kara: stanie w kącie, ale tylko wtedy jak tata da tę karę.

Piękne włosy ma Zuzia, moje mają krótkie i raczej cienkie. a zawsze marzyłam o córce której będę robiła różne fajne fryzurki a niestety z włosów które mają moje córcie nic się nie da zrobić :ico_noniewiem:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość