Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

31 lip 2013, 21:53

od razu miło sie zrobiło Milutka:)

Co do basenu to byliśmy na basenie krytym specjalnym dla dzieci, ze specjalną wodą i instruktorami:))
W upały na spacery chodzimy późnym popołudniem:) i Śpimy tez w nocy przy otwartym oknie:)
Ząbki mamy 2, bez gorączki i bez marudzenia :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_brawa_01:

Super, że Wiktor tak ładnie siedzi i raczkuje :ico_brawa:

duuużżżo cierpliwości Ci życzę z teściową :-/

Milutka można zapytać jaka antykoncepcję stosujesz i jak sie czujesz oprocz tak długiego okresu???

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

31 lip 2013, 22:49

Witajcie.
Milo ze wreszcie sie odezwalyscie,ja zagladam ale jak nikt nie pisze to gadanie ze soba mnie nudzi;(
Vioml super ze Danielkowi podoba sie na basenie,a jak zabki?ida mu kolejne czy macie przerwe?
Milo ze siostra w odwiedziny przyjedzie,czy to ta ktora w anglii mieszka?

Milutka milo ze sie odezwalas.
Brawa dla Wiktorka,dzielny chlopak.a jak Ci przesypia noce?
Wspolczuje tesciowej I zycze wytrwalosci I cierpliwosci!

A u nas zrobilo sie troszke chlodniej ale na krotko bo od Jutes znow upaly.
Ja wreszcie kupilam Sobie sukienke na wesele,I za 2 tygodnie juz lecimy,
Dziewczyny pytalam juz wczesniej ale nikt nie odpowiedzial, czy ktoras z Was sie orientuje ile sie daje w prezencie na wesele?
I pytanie z innej beczki-jakie jedzonko Jako pierwsze wprowadzalyscie dla swoich maluszkow?
Bo chcialabym juz cos podac Raspsrkowi ale niewiem od czego zaczac!?

Moje sloneczko sobie siada trzymany za raczki,I podciaga sie sam jak lezy na plasko,jest slodki I smieje sie w glos,a jak gada do siebie,I pakuje wszystko do buzi a jak sie slini...ojoj
Maly spi I ja ide sie wykapac I spac,
Kolorowych snow

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

01 sie 2013, 08:59

hej hej:)
Martuss na wesele to róznie się daje, to zależy kim jest dla Was para młoda?
my w maju dalismy koledze 500 zł ale to nasz bardzo dobry kolega, jeśli to jakieś kuzynostwo to też dałabym okolo 500 zł, nie więcej, no chyba , ze kogoś stać na więcej lub daje pieniadze "na pokaz" :ico_haha_01:

co do wprowadzania pierwszych posiłków to ja zaczęłam od marchewki, ziemniaczka i jabłuszka:) No i w 6.miesiącu wprowadziłam gluten, czyli kaszka manna 1 x dziennie ale tylko troszeczkę. Zapytaj położną, bo u nas w Polsce tak mówi schemat żywienia niemowlat.

Siostra z anglii na tydzień u nas będzie bo juz za chrzesniakiem się stęskniła :ico_haha_02:
super, że sukienka kupiona.
Z ząbkami chyba na razie przerwa, mamy 2 dolne jedynki.

Milutka jak u Was?jak u ginekologa?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

01 sie 2013, 10:50

Witam
Viomil para mloda to moja siostrzenica,dlatego niewiem ile powinnismy dac,a na pokaz to nic nie chce daway,bo ja teraz nie pracuje wiec nie mozemy sie rozrzucac!!
Nowlasnie tak myslalam zeby zaczac od marchewki,zadzwonie dzis do srodowiskowej I zobacze co mi powie.
No to fajnie ze bedzie siostra tydzie , a moge zapytac w jakim miescie jest?

U nas nocka byla taka sobie pobudka o 1,3 i 5 ale I tak czuje sie wyspana. Teraz moj smerfik lezy w lozeczku I gada sobie:)
Musze dzis troche poprasowac bo znow mi sie uzbierlo.

Milutka co ginek powiedzial?

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

02 sie 2013, 12:16

a no siostrzenica, no to sama nie wiem ile bym dała w kopercie?!
siostra w Londynie mieszka i w ogóle nie mysli wrócic dp Polski, znowu sie ucieszy jak daniela zobaczy:)
u nas znowu upały ale i tak wolę to niż wiatry i deszcze:)
jutro daniel pozna nową koleżankę starsza o 1,5 msca:)
martus, co powiedziała położna o rozszerzaniu diety dziecka?
pozdrawiamy i miłego weekendu!
milutka jak u Was?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

05 sie 2013, 00:53

Witam,
Viomil polozna mi duzo nie pomogla,byla zdziwiona ze ja chce wprowadzic posilki do diety :ico_szoking: wiec ja sama zadecydowalam i jutro zrobie marcheweczke dla mojego malenstwa,
Trzymajcie kciuki co by mu zasmakowalo.
Dzis ide na phisioterapie, i po raz pierwszy zostawie Rasperka na dluzej, mam zamiar sciagnac mleko zeby S mial mu co dac jesc w razie czego :ico_chory: ciekawa jestem jak sobie poradza moi chlopcy :ico_noniewiem:
Viomil to zycze mile spedzonego tygodnia z siostra,i nie dziwie sie ze nie ma zamiaru wracac, my tez nie planujemy powrotu :ico_oczko:
Spadam spac,
Kolorowych snow

Awatar użytkownika
viomil29
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 10 maja 2012, 11:52

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

05 sie 2013, 16:55

dzięki martuss :-)
rasper pewnie polubi marchewke bo jest łagodną i słodka:-) daniel wcina marchew z obiadem jedynie brokul i kalafior mu ns razie nie posmakowal :-\ zrobię mu po prostu przerwę.
chłopcy na pewno sobie poradza zobaczysz! Ja też zostawiam daniela pod opieką taty jak miał ponad miesiąc i wszystko było ok:-)
weekend jak zwykle szybko minął ale super było:-*

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

06 sie 2013, 23:14

WitAm
Chlopcy sobie poradzili,nawet mleko nie bylo potrzebne bo dlugo mi nie zeszlo,
A dzis mielismy probe jedzenia,no i marcheweczka nam zasmakowala :ico_brawa_01:
Jeszcze ze dwa dni pojemy marcheweczki i sprobujemy czegos innego...
Pozdrawiamy,

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

07 sie 2013, 20:46

hej hej jestem
przepraszamale nie mam zbyt duzo czasu przy dwojce dzieci ciagle jest cos do zrobienia dzis na starsza szafa spala doslownie ją przygniotla na szczescie nic sie nie stalo oprocz tego ze szafa adaje sie do wyrzucenia

ja co do antykoncepcji stosowalam evra i nuvaring jeden i drugi wywolal 3 tyg okresu;/ gin mowi ze pierwszy raz sie z tym spotkala i musze porobic badania takze zostal aby mi prezerwatywa .... ale sex tpo rzadkosc bo chlkop pracuje po 16 h

mielismy jechac do krynicy morskiej no i pojechane;/

maly spi slabo budzi sie po 3-5 razy..... no i najgorszy blad ktory zrobilam to spi ze mną bo ja jestem leń i spie z nim i z córką super nie?:D

MOj maly pije juz mleko bebilon z pronuta,... skaza odeszla w zapomnienie:P


a z nowymi produktami hmm moj je wszystko to co mhy/:D ale najbardziej preferuje mlevczko i drozdzowki:D

pozdrawiam was gorąco!

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Dzieciaczki Zimowe 2012/2013 ;)

08 sie 2013, 23:26

dzis na starsza szafa spala doslownie ją przygniotla na szczescie nic sie nie stalo oprocz tego ze szafa adaje sie do wyrzucenia
Ojej dobrze ze corci nic sie nie stalo :ico_olaboga: , a jak ona to zrobila ze szafa na nia poleciala?

A u nas kolejny dzien jemy marcheweczke,i narazie odpukac smakuje nam :-D mysle co by mu jutro dac ziemniaczka, zobaczymy.

Viomiljak Wam mija tydzien?
My juz za tydzien wyjezdzamy :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac...
Dobrej nocy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość