Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 wrz 2007, 09:49

brzuszek w tych tygodniach tak twardnieje to są skurcze prubne, takie przygotowawcze , najlepiej jak nie bolą bo nie powinny. Jak bolą to zły znak trzeba wtedy szybko konsultować to z lekarzem, ja tak miałam i teraz muszę leżeć w łóżeczku i brać tabletki!!!! Uważaj na siebie i trzymamy kciuki za wizytę u lekarza . :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

17 wrz 2007, 09:53

Raczej nie bolą , ale to jest takie dziwne uczucie jakby skóry brakowało po którejś stronie brzuszka.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 wrz 2007, 10:23

He he no tak nic dziwnego , przeciesz nasze brzuszki rosną tak szybko, a skóry brakuje, muszi sie rozciagnac. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 wrz 2007, 12:15

Witam was kochane :ico_buziaczki_big:
kaska28 jak miło,że do nas wróciłaś :ico_brawa_01:
Ja wstałam w wyjątkowo dobrym humorku,choć nocke mialam niezbyt udaną najpierw po 2 pobutka na siusiu,a ok 4 jak zaczeły miauczeć jakies kocury to masakra jakby je ktoś ze skóry obdzierał :-/ :shock: miałam ochote wstać i rzucić w nie coś przez okno :ico_zly: ,obudziły Julcie i przyszła do nas spać bo sie wystraszyła,po 5 rano mężulek zrobił mi pobutke bo dał Julci całą butelke soku i dziecko jak twardo usneło tak się zsiusiała i trzeba było posciel zmieniać :ico_olaboga: No ale cóż......Teraz już sobie w domku :ico_odkurzanie: i zrobiłam :ico_duzepranko: .Zaraz pojde z Julcią na spacerek bo pogoda śliczna,aż chce sie żyć no a o 14:00 jade do lekarki zobaczyc czy jest wszystko wporządku...Odezwę się później Buziaczki :-)

[ Dodano: 2007-09-17, 12:25 ]
kaska28 jak wstawiasz te napisy(giffery)?Bo ja juz zrobilam taki napis a nie moge go wkleic :(...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 wrz 2007, 14:30

czesc wlasnie wrocilam z sklepu zamowilam lozeczko odbior w polowie listopada moze troche wczesniej ale znajac hiszpanow to bede czekac az do ostatniego dnia lozeczko ktore wam pokazalam okazalo sie ze cena jednak z kosmosu ponad 600e plus materac 60e wiec zdecydowalam sie na inne z materacem i szuflada 310e jak bedzie na stronie to wam pokaze tylko ze jest z kolekcji 2008 jeszcze zostal wozek ale to juz wiekszy problem bo kompletnie nie wiem na co sie zdecydowac, dzisiaj znowu widzialam wozki wloskiej firmy tylko ze nie wiem jaki kolor wybrac
a w sprawie nieprzepanych nocek to ja tak do piatej nad ranem chodze praktycznie co godzine siusiu o piatej wstaje robie mezusiowi sniadanko i ide dalej spac zasypiam dopiero ok7 a o 8 piesek mnie budzi i musze isc z nim na spacerek ale popoludniu jak maz idzie do pracy robie sobie drzemke wiec jakos to reguluje
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 wrz 2007, 15:27

iwona83, fajnie że zamówiłaś już łóżeczko super, daj znać potem co z wózeczkiem. Co do spanka no nie stety taki nasz los, ze spac nie mozna mi to naj bzrdziej brzuszek przeszkadza bo nie wiem jak sie ułozyc. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-17, 16:26 ]
Obrazek

Tak bardzo jestem szczęsliwa!!!!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 wrz 2007, 18:03

Czesc dziewczyny bylam dzisiaj u mojej adwokatki jestem jedna z tych dziewczyn co szef zwolnil z pracy :ico_placzek: mam strasznego dola bo w srode rozprawa a moj swiadek zrezygnowal doszedl do wniosku ze on jednak nic nie wie znowu zaczelam sie przejmowac niby prawo mnie chroni ale ta hiszpania jest taka dziwna tak sie rano cieszylam z kupna lozeczka a teraz taka niespodzianka

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 wrz 2007, 19:33

iwona83 co za gnoj z tego szefa :ico_zly: .....Życzę Ci powodzonka z całego serca!

Dziewczyny jak wklejacie te napisy i fotki na forum ?? :ico_sorki:
Wrociłam od lekarza i jest wszystko ok poza anemią i bakteriami w moczu,ale dostalam leki i jestem dobrej mysli...

A teraz mykam do wyrka uspic Julcie i polezec bo jakies chorubsko mnie chyta :ico_placzek: ...pozdrawiam

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

18 wrz 2007, 08:28

Witam z ranka.

No więc byłam wczoraj u gina i powiedział że mam więcej leżeć, brać nospę i magnez. Gdyby do tych napięć dołączył ból brzuszka to mam do niego dzwonić. Usg mi nie robił więć nie wiem co tam słychac u mojej Kruszynki ale skoro rusza się jak szalona to wierzę że jest dobrze :-D
A poza tym kazał mi powoli obserwować częstotliwość ruchów malutkiej, bo na następnej wizycie będzie ze mną chciał o tym porozmawiać.
To chyba na tyle.

Iwonka jeśli chodzi o cene łóżeczka to rzeczywiście zabójcza :ico_szoking: Ale fajnie że poradziłaś sobie i wybrałaś cos innego.
A tą sprawą sądową się nie zamartwiaj :ico_nienie: Wszystko będzie dobrze :ico_pocieszyciel:

Jola jeśli chodzi o zdjęcia to wklejam je z fotosika. Najpierw trzeba sie tam zalogować, potem wrzucic zdjęcia i skopoiwać kod na forum. Nic trudnego, poradzisz sobie :-) www.fotosik.pl
Napisy wklejam tak samo. Musisz wejść na stronę gdzie robisz napisy, coś sobie wpisać i skopiować kod do swojego profilu a tedy zawsze będzie widoczny :-) Powodzenia.

edzia29
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:08

18 wrz 2007, 09:48

witajcie!byłam w czoraj u lekarza i nie jest najlepiej :ico_placzek: .szyjka mi sie skróciła na mniej niż 1,5 cm.dostałam leki i za dwa tygodnie na kontrole jak się nie poprawi to do szpitala :ico_placzek: mam nadzieje że będzie wszystko ok. pozdrawiam i życzę miłedo dnia!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość