Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

13 mar 2007, 09:24

Witajcie dziewczyny! Gosiaczek bardzo ci wspołczuje ze masz takie urwanie głowy, mój Paweł jak jest chory to tez juz umiera i najlepiej jak bym sie nim opiekowała tak jakby był jakis sparalizowany :ico_puknij: jesli chodzi o dentyste to jeczy ale nie chce isc a ja musze tego wszystkiego wysłuchiwac :ico_olaboga:
My korzystamy z pieknej pogody, Filip duzo spaceruje (ze mna oczywiscie :ico_oczko: ) a potem jeszce wystawiam go na balkon i sie opala. Jest tylko mały problem - lezy ze smoczkiem i domyslacie sie jak on teraz wyglada..... :-D
Wczoraj byliśmy u neurologa na kolejnej wizycie i stwierdził ze Filipek jest zdrowy jak rydz i jego zdaniem juz sie wyprostował ale mam jeszcze sie porozumiec z rechabilitantka bo ona wie najlepiej ..... Wiecie co jest dziwne, niby wszytko ok ale na kontrole kazał przyjsc za 2 msc, nie rozumiem tego :ico_zly:
Jesli chodzi o ta informacje to tez mi sie pokazuje i strasznie mnie to dobija bo żeby cos napisac musze sie przeprawiac przez wszystkie strony... :ico_zly:

nina1711
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 13 mar 2007, 11:26

13 mar 2007, 11:53

witam ja takrze urodziłam w listopadzie 17.11.06
Fabianka szukałam takiego forum mam nadzieje że mnie przyjmiecie

[ Dodano: 2007-03-13 ]
właśnie staram sie zrobić suwaczek ale to nie jest proste jak go tu wkleić? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

13 mar 2007, 12:09

Witaj nina, zapraszamy do klikania :ico_haha_02:
Maju jesli jest tak jak mowisz to wspolczuje :ico_noniewiem: Daj znac co u lekarza. A i dziekuje za linka.
Agusia wyobrazam sobie Filipka, napewno musi super wygladac :-D
Moja nocka byla do bani. Jestem niewyspana i laze wsiekla od samego rana :ico_zly:
Maly budzil sie co chwile z pelna pieluszka i jak przyszlo do przebierania to zaraz placz :ico_olaboga: Od rana powtorka z rozrywki placz i marudzenie. Teraz jest z dziadkiem na spacerze, pogoda piekna, wiec mam chwile dla siebie :-D Musze isc doprowadzic sie do porzadku.
Hubercik dzis konczy cztery miesiace :ico_haha_02:
Milego dnia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

13 mar 2007, 13:43

OH KOCHANY HUBERCOIKU!!! BUZIACZKI DLA CIEBIE, ROŚNIJ NAM ZDROWO I ŁANIE ŚPIJ W NOCY ZEBY6 AMMUSIA SIĘ WYSPAŁA!!! cholera emotikony mi nie działają!
my też u lekarza byliśmy mały jest podziębiony i w sumie nic takjiego a cholera 55zł w aptece zostawiłam!!!
nozka taka se...
Nina hej hej witamy w naszej rodzince;)

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

13 mar 2007, 15:47

witaj nina :ico_brawa_01: , ja też miałam problemy z suwaczkiem, z tego co pamiętam to kod suwaczka wklejasz w swoim profilu w podpisie i wtedy ci sie pojawia. Suwaczki możesz równiez zrobić w tik-taku, poszukaj w tematach forum , na samym dole jest centrum linijek, jak zrobisz suwaczki to bedziesz mogła pobrać kody które wkleisz do podpisu w profilu. Troszkę to zagmatwane :-D , powodzenia :ico_oczko: .

Moja córa załapała jakiegoś wirusa, na szczęście to tylko przeziębienie ale siedzi w domu a ja mam ręce pełne roboty :ico_olaboga: . Wolę jednak jak jest te kilka godzin w przedszkolu :-) .

Huberciku duuuuuuużoooooo zdrooowiaaaaaaaaaa :ico_tort:

Kornelek też przeziębiony :ico_szoking: , ta pogoda niby ładna ale taka zdradliwa, no i te lekarstwa to sa cholernie drogie :ico_zly: ostatnio jak córa mi chorowała to zostawiłam w aptece 120 zł :ico_olaboga: . Kornelku wracaj do zdrówka :ico_haha_02:

Agusia jak sama nie przerwiesz tych wizyt u lekarza to będziesz ciągana do kontroli non stop, no bo dla nich to kasa. Jak wyciełam małej migdałki 3 lata temu to właśnie kontrole miałam co 2 m-ce bo niby już lepiej ale prosze do kontroli za 2 m-ce itd itd, teraz chodzejak widzę taka potrzebę.

Uciekam gotować obiadek, pa

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

13 mar 2007, 18:47

dzięki Maju a synek zaraził się ode mnie nawet nie przez pogode tylko pzrez swoją rodzoną mamuśke, cholerka bo nie mogłam się powstrzymywać zeby go nie pocałować czy nie przytulić a wiedziałam przecież że jestwem przeziębiona... no ale to nic groźnego i na spacerki nawet mozemy chodzić, dzisiaj spał mi prawie cały dzień na dworze... mam nadzieje że u Martynki to też nic groźnego.... buziaczki dla niej!
Aagusia ja bym nie szła już na tą kontrole to takie ciaganie człowieka baz sensu Maja ma rascje dla nich za każdego pacjenta jest kasa a Ty się niepotrzebnie stresujesz że coś może być nie tak..

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

13 mar 2007, 19:17

dziewczyny poczytałam troszkę i znam już sposób na te pojawiajace się komunikaty :-D

a więc tak, na stronie głównej forum na samym dole po prawej stronie sa preferencje, trzeba tam wejść i odznaczyc co niektóre rzeczy i problem z głowy :-D . Mi się udało, uff w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: powodzenia :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
chyba się nie dało :( teraz odznaczyłam wszystko, zobaczymy

[ Dodano: 2007-03-13 ]
hmm już sama nie wiem, chyba sie udało.

[ Dodano: 2007-03-13 ]
niestety nie udało mi się :( dalej jak daję odśwież stronę muszę szukać naszej stronki od początku :( wrrrrrr.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

13 mar 2007, 20:10

haha Maja nie moge!! no to ja poczekam aż Tobie się uda i powiesz co i jak zrobić;)
a tak wogóle to dostałam @ !!!!! HURRAAA! bardzo się ciesze!! wkońcu wszystko wraca do normy! buziaczki bo nie wiem czy się jeszcze dzisiaj pojawie mój skarbekj jest wyjątkowo marudny dzidsiaj to chyba przez to ze pół dnia przespał...
miłek nocki rzyczę!!

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

13 mar 2007, 20:19

Cześć dziewczyny :-)

Z powodu nagminnego marudzenia i płaczu mojej małej nie mam ostatnio czasu poczytać co u Waszych pociech.
Nam zaczął się na dobre ból przez wyrzynające się ząbki (tak się domyślam), a do tego dzisiaj byliśmy na szczepieniu i Olka chyba źle je toleruje, bo od rana co chwilę płacze (nawet przez sen pojękuje).
Przy okazji wizyy u pediatry dowiedziałam się, że chyba będę musiała z młodą iść do ginekologa :ico_szoking: , bo ma wejście do pochwy zarośnięte małą błonką :ico_placzek:. Pierwszy raz lekarka oglądała piczkę ( już mam dość zastanawiania się jak ją nazwać :-D ) grr szkoda, że tak późno.

Pozdrawiam
Aga

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

13 mar 2007, 21:56

hmm o błonkach to ja dużo nie wiem ahha no ale wkońcu to malutka dziewczynka to co ma mieć za przeproszeniem dziurke tam?? wogóle to mamy dziewczynek mają gorzej, zawsze jakieś problemy np strach na basen wziąśc dziecko bo jak się infekcja przypałęta topotem już całe życie problemy a ostatnio modna przypadłosć to zrastające się wargi sromowe... kurcze kiedyś jakoś sie nie słyszało o taki8ch rzeczach co jest grane?? ale nie martw się Absens na zapas u dzieciątek często się jakieś przypadłosci które w miare dorastania same się normują i pewnie u Olci też tak będzie !
no to lece kochane wydepilować nmóżki cobym jak sarenka nie biegała jutro z rana bo nie wiem czy się chwaliłam śnieg całkowicie stopniał więc wracam do porannego biegania!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość