Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 lis 2007, 13:20

monika no faktycznie szybko, ja pamietam swoje pierwsze ruchy w 18tyg i to bylo tak ksiazkowo hihi

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

14 lis 2007, 15:16

Oj mało nas tutaj Madziu mało :ico_placzek: Niestety nie mam kontaktu z innymi dziewczynami co wcześniej tutaj pisały ,ale one tez chyba juz nie udzieklają się na TT-szkoda :ico_placzek: :ico_placzek: To już niedługo tutaj będziesz ,a może telefonicznie sie ''skumamy''jak oczywiście chcesz.W sumie do Jarosławia nie tak daleko od Stalowej :ico_oczko: :ico_oczko:
Monika zdjęcia super .Uwielbiam te zdjęcia z USG :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ta stópka mnie normalnie ''rozwaliła'' :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Aż sie samemu czasami znowu chce...tfu,tfu... :ico_puknij: :ico_puknij: Rzeczywiście wczesnie poczułas ,bo ja Kasię jak i Bartosza w 18 tygodniu ciązy ,ale każdy inny i każda ciąża też inna :-) :-) Najważniejsze ,żeby było zdrowe i zdrowo się rozwijało :ico_haha_02: :ico_haha_02:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

14 lis 2007, 16:37

Dora1 pisze:
Monika zdjęcia super .Uwielbiam te zdjęcia z USG :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A ta stópka mnie normalnie ''rozwaliła'' :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Aż sie samemu czasami znowu chce...tfu,tfu... :ico_puknij: :ico_puknij:


Dora, to chyba nie musze Ci "przepisu" na dzidziusia dawac :-D jeszcze jedno napewno nie zaszkodzi :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

15 lis 2007, 08:00

Monika ,nie mówię ''NIE'' :ico_oczko: :ico_oczko: Bo raczej nie śpimy z mężem w oddzielnych łóżkach :-D :-D Ale tak naprawde to chyba już nie chcę.Za stara jestem i za leniwa :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 lis 2007, 08:48

Dora1 pisze:Za stara jestem i za leniwa :ico_oczko:
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
ja tez w planach nie mam trzeciego, zawsze marzylam o dwojeczce... ale jak "sie trafi" to bedzimy miec weselej :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 lis 2007, 12:58

a my chcielibysmy trojke hehe po pierwszej ciazy i porodzie nie mam oporow hihi wrecz przeciwnie hihi ale zobaczymy jak bedzie po drugim...
ale na to jeszcze czas... choc dzissiejszej nocy snilo mi sie ze bylam w ciazy.... hihi
mam nadzieje ze to tylko sen hehe

dora ja nie moge nic obiecac. chetnie bym sie spotkala... ale nie wiem jak bedzie w rzeczywistosci, daleko nie jest ale ok 2 godz to tez niemalo hihi
przed swietami moze bym znalazla czas, bo po jak przyjedzie adas i bedziemy jezdzic tu i tam.. to mnoze byc ciezko... a w przerwie miedzy swiatecznej beda moje siostry i leosia nie wypuszcza z rak hihi

no zobaczymy .... super byloby sie spotkac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

15 lis 2007, 14:20

Madzia jest oki ,nie nalegam ,nie popędzam :ico_haha_02: Jak nie w tym roku ,to może w przyszłości :ico_haha_02: :ico_haha_02: A wiesz,że czasami sny się spełniają :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

15 lis 2007, 16:48

Dora1 pisze: A wiesz,że czasami sny się spełniają :-D
oby nie... bo bede rozwodka :ico_oczko: takie glupoty mi sie czasem snia :ico_puknij: ... a jak bylam z wiktorkiem w ciazy to juz w ogole koszmary mialam i budzilam sie z placzem :ico_olaboga:

slyszalam ze sny sa odwrotnoscia rzeczywistosci :ico_noniewiem: ale chyba warto skorzystac z sennika Maryli (watek na tt) :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

20 lis 2007, 15:08

Monika ,ja tez nie wierze w sny :ico_noniewiem: Mnie na przykład nigdy żaden sen się nie spełnił,a czasami chciałabym ,chciała.... :ico_oczko: Chociaz jak śni mi się dentysta ,to zaczynam się bać ,bo wiem ,że coś się wydarzy niemiłego-tfu,tfu...
Madziorka ,a gdzie Ty sie podziewasz ,co u Was ,jak Leos ,jak sie sprawuję .Chwalić mi sie tutaj dziewczyny dzieciaczkami :-) :-) U mnie ten weekend był troche zwariowany,bo Kasia kończyła 8 lat ,więc troche przez te 2 dni ludzie mi sie przewinęło po domu :ico_oczko: Ale najważniejsze ,że Kasia była zadowolona i z gości i z prezentów :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 lis 2007, 15:56

Dora dla kasienki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :gitara: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509: :509:

a u nas ok. nie pisze bo pustki tutaj.. i czekam na was hehe
weekend byl jak zwykle wypelniony na maxa hehe
basen, sesja w parku, hihi co widac w podpisie hehe
mecz naszej reprezentacji, imprezka urodzinowa kumpla hehe i to wszystko w sobote
leos poszedl z adamem i dziadkiem na mecz.. po powrocie dziadek zostal z leosiem a my wyszlismy na imprezke do kumpla hehe
po powrocie zastalismy widok... taki.. hihi leos spal rozwalony na kanapie w salonie a dziadek jako ze wczesniej nie rozlazyl lozka to juz sie njie zmiescil i polocyl sie obok na podlodze owinety w koldre hehe
leos marudzil w loezeczku i dlatego dziadek wzial go do salonu hihi a potem bal sie go ruszyc by nie obudzil sie hihi

a w niedziele przyjechala kolezanka z forum fela. z rodzinka. takze bylo wesolo. glosno i zabawnie na maxa hehe

fotek nie wklejalam wam hihi
ale jak chcecie zobaczyc to sa na naszym fotosiku
www.babulki.fotosik.pl

a teraz zmykam.. leos zaraz sie obudzi i mykamy na zakupki
u nas od niedziele deszcz ale cieplo dzieki temu hihi
takze nakladamy folie na wozek i smigamy hihi
buziole kochane papa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość