Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

16 sie 2007, 18:11

:ico_placzek: A my mamy problrmik..kubus od wczoraj marudny..wczoraj od 16 do 20 nie spal i plakal co raz...dzios rano nie mogl kopki zrobic i sie prezyl strrasznei i mial twardy brzunio..dalam mu herbate z koperku i zrobil kupke nawet 2 razy (to bylo rano) teraz znowu jest to samo..narazie usnal..chyba ze zmeczenia..martwi mnie to okropnie...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 sie 2007, 18:27


Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 sie 2007, 18:45

hello, no witam na nowym wąteczku :-D
a widze ze mój Pawełek to maluszek jest bo on niedługo drugi miesiac konczy a dopiero zaczyna z 56 rozmiaru wyrastać :-D
ale grzeczny jest w nocy ładnie śpi budzi się o 8 ale biore go do siebie do łózeczka i spimy jeszcze do 9 :-D
a u nas dziś upał jak w Afryce, ale coś sie zaczyna chmurzyć wiec moze wkoncu troche tlenu bedzie, ale na spacerek to dziś juz nie ma szans :ico_noniewiem:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 sie 2007, 21:04

witajcie, ja od 2 dni bezskutecznie próbuję się dostać na TT, bez przerwy miałam błedy :ico_zly:

Violu - Milenka śliczna i z braciszkiem bardzo ładne zdjątko
Basiu - Jaś i ty wyglądacie bajecznie na tym fotosku, dzieciaczkom tak ładnie w kolorowych ubrankach :ico_brawa_01:
Kubuś też niczego sobie na foteczkach
to już na zdjeciach widać, że wszystkie słodkie i kochane bobaski, a przede wszystkim aniołki

ja od dziś Tadzia próbuję trochę przestawić z kąpielą na wcześniejszą godzinę, bo ostatnio mi spazmował z głodu, zobaczymy jaki będzie efekt po dzisiejszym dniu

[ Dodano: 2007-08-16, 21:06 ]
a co do termometru, to my używamy elektronicznego (do ucha lub na czoło), w smoczku w ogóle się nam nie sprawdził

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

16 sie 2007, 21:12

Hej Moj Kubutek tez czasem nie wiedziec czego marudny, mysle ze to daltego ze cos zjadlam, raz po pomidorach tak szalal a 2gim razem zjadlam troszku zielonego groszku no i bylo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Justynka - ja jestem zadowolona bardzo ze szwedzkiej opieki w szpita;ach. Przy porodzie mialam polozna- cud babka -strasznie mi pomagala i motywowala. A na koniec dostalismy dyplom porodu i kolacje z sokiem jablkowym w szampanowkach i kwiateczki do tego! Dla mnie to byl szok!!! SUper!

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 sie 2007, 21:43

no to naprawdę super miałaś aagaa
u nas nawet rodząc w prywatnej klinice nie ma co liczyć na takie atrakcje

co do pierwszej strony, to obiecuję uzupełnić mamusie, ale dajcie mi trochę czasu, bo nie zawsze mały mi pozwala posiedzieć przy komputerze

dobrej nocki

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

16 sie 2007, 21:50

barbapuppa, przecież to zrozumiałe..... Wszystkie wpadamy tu jak po ogień.... :-D Dzieki za rady odnosnie termometru.... My dziś bylismy na szczepieniu zobaczymy jak nasza panna sie zachowa po, bo w trakcie nawet grzeczna była tylko male łaaaaaaaa zaliczyliśmy... :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 sie 2007, 22:00

znajomi ostatnio zaszczepili na pneumokoki i z dzieciaczkiem nie jest za dobrze, wyszła wysypka, temperatura, ogólnie złe samopoczucie i rozdrażnienie szkraba...
nic dodać nic ująć - ot szczepionki, moje "ulubione"

[ Dodano: 2007-08-16, 22:01 ]
tym razem już naprawdę pa

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

17 sie 2007, 09:13

Witam weekendowo!

Dziękuję za miłe słowa...

My w przyszłym tyg. też szczepimy, też trochę boję sie tego. Zobaczymy...

A dziś jedziemy w rodzinne strony męża, do Kielc i zostaniemy tam do niedzieli. Jaś pierwszy raz od przyjazdu ze szpitala będzie spał poza domem. Zastanawiam się ile ciuszków zabrać dla niego, ale chyba nie obejdzie się bez prania na miejscu :ico_noniewiem:

W domu bałagan, sterta prasowania, pralka hula, szykując nową kupkę ubrań...
A ja dziś nie mam melodii do pracy. Jaś marudzi w łóżeczku z każdą chwilą odbierając nadzieję na szybkie zaśnięcie, choć przy karmieniu oczka mu się kleiły... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 sie 2007, 09:16

i ja się z wami witam :)
Milenka jeszcze słodko spi...a za oknem dziś dużo chłodniej...w nocy nieżle popadało...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości