Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

18 mar 2016, 06:25

Znalezienie takich wcale nie jest wbrew pozorom takie proste, bo jak się przyzwyczaisz do jednego przewoźnika to już tak nim jeżdzisz i nie bierzesz pod uwagę że u pozostałych już masz gniazdka i prawie telewizor indywidualnie przed oczami. Człowiek to takie stworzneie że jak się przekona to już trudno go odciągnąc i jak widać, nie zawsze słusznie :P

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

18 mar 2016, 07:18

Ja mam zgoła inne wrażenie, więc prawdopodobnie jest to kwestia charakteru po prostu :) ja lubię nowe, żeby sprawdzać czy lepsze i tak trafiłam na eco i mimo wypróbowania kilku innych po drodze to przy nim obstaje zwyczajnie. I już :)

zlotko1989
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2016, 11:56

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

22 mar 2016, 12:01

wakacje w Ostrzycach
Kiedyś była z rodziną. Jezioro Ostrzyckie wspominam koszmarnie. Mój mąż nic nie złowił.
Ogólnie w jeziorach właścicieli RADBUR jest mało ryb z tego co mi wiadomo.

Pogoda nam dopisała. Kąpaliśmy się w jeziorze. Sporo ludzi. Ceny przystępne.
Jednak w tym roku tam nie pojedziemy. Poszukamy czegoś innego na Kaszubach.

86kalina86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 mar 2016, 08:26

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

27 mar 2016, 08:51

Mazury , jeziora i kajaki.

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

30 mar 2016, 14:30

Ja na wakacje polecam Kaszuby, a dokładnie Wejherowo - to dobre i spokojne miejsce na wypoczynek na Pomorzu. Stąd do morza niedaleko, a w samym mieście jest sporo do zwiedzania. www.wejherowo.pl

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

31 mar 2016, 13:56

Ja bardzo chętnie spędzam wakacje nad morzem. W tym roku chyba się wybiorę do ustronia morskiego. Znalazłam pensjonat z widokiem na morze - http://www.kaszubianka.com.pl/ i mnóstwem ciekawych warsztatów. Z tego co wiem są tam organizowane zajęcia z jogi, malarstwa, zielarstwa itd. Jak dla mnie oferta wygląda bardzo ciekawie.

Awatar użytkownika
donia1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 20 kwie 2013, 22:14

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

31 mar 2016, 14:58

ja planuję wypad pod namiot :ico_brawa_01:

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

02 kwie 2016, 17:27

Masz na myśli EcoLines? Też z nimi jeżdżę :)
A co do odróżowania po polsce wydaje mi się skrajnie głupie - nasz kraj jest piękny oczywiście ale jak ja za wycieczkę zagraniczną do bułgarii zapłacę mniej niż za wyjazd zakopane/gdańsk/psiocośtam, to gdzie tu sens, gdzie logika?

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

04 kwie 2016, 02:39

Ja pochodzę z Lublina, nigdy więc w żadnych hotelach nie nocowałam ale 16 stołów dość....wygórowana półka cenowa więc z hotelem pewnie tak samo ;) nie wątpię w cudo ich oferty ale jak dla mnie to takie rzeczy tylko dla snobów.
@Zraniona11, jeszcze raz proszę - jakie eco masz na myśli? Ecolines? Podaj proszę pełną nazwę bo nie jestem w stanie wyszukać oferty a czas urlopu zbliża się wielkimi krokami...

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

04 kwie 2016, 04:22

Przepraszam, byłam na tym wątku ale nie przerzuciłam na kolejną stronę :P tak tak, właśnie ecolines miałam na myśli więc się zgadałyśmy skoro sama też z nimi jeździłaś :) nie wiem czy widziałaś, że wprowadzili program bonusowy - przyczajam się na 100% zniżki na bilet <3 :D tylko jakoś muszę to zorganizować lepiej sobie urlopowo w pracy i myślę, że uda mi się do końca 2020 zwiedzić całą europę :) taki mam cel <3

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość