Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

24 sie 2007, 09:41

vieta, kochana trzymam za Was kciuki :-)
A ja mam ciezkie dni :ico_placzek: 5 wrzesnia bede miala robione usg prenatalne niby na normalnym usg bylo wszystko ok serduszko ladnie bilo dzidzia jest.Ale w klinice mi dr.powiedziala ze po poprzedniej ciazy do smierci dziecka nie musialo tylko dojsc przez cukrzyce ale dziecko moglo miec choroby genetyczne :ico_placzek:.Dlatego mam miec te usg bo ten dzidzius moze byc chory :ico_placzek: tak sie boje nie umie normalnie funkcjonowac :ico_olaboga:

vieta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:38

24 sie 2007, 09:58

Aneta 30 pisze:vieta, kochana trzymam za Was kciuki :-)
A ja mam ciezkie dni :ico_placzek: 5 wrzesnia bede miala robione usg prenatalne niby na normalnym usg bylo wszystko ok serduszko ladnie bilo dzidzia jest.Ale w klinice mi dr.powiedziala ze po poprzedniej ciazy do smierci dziecka nie musialo tylko dojsc przez cukrzyce ale dziecko moglo miec choroby genetyczne :ico_placzek:.Dlatego mam miec te usg bo ten dzidzius moze byc chory :ico_placzek: tak sie boje nie umie normalnie funkcjonowac :ico_olaboga:


Nie dołuj się!
Miałam ciążę martwą i było łyżeczkowanie i ponoć to też mogło być spowodowane wadami genetycznymi. Też się boję o to dziecko tym bardziej, że miałam problemy w dwóch poprzednich ciążach i mamy konflikt serologiczny.
Julka urodziła sie z wadą naczyń włosowatych. A wczoraj neurolog powiedział, że gdyby miała 5 plamek(ma 2) to byłby wada układu nerwowego.
Pamietaj, ze to że tamte dziecko umarło wcale nie musi oznaczać że z tym będzie źle albo że będzie chore!!!
Trzymaj sie cieplutko i nie dawaj!

a ile jest takich przypadków że mówią, że będzie bb chore dziecko a rodzi się zupełnie zdrowe?
aha! u mnie z pracy dziewczyna uroodziła dziecko i zaraz po porodzie zmarło..po kilku latach zaszła w ciąże, b się bała .... i kilka dni temu urodziła zdrowe dzieciątko.

Może jets u ciebie jakieś podejrzenie, tak jak było u tej dziewcyzny i u innych, zrobisz badanie i będzie dobrze!!!

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

24 sie 2007, 12:18

vieta, jestes kochana dziekuje Ci za wsparcie :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

25 sie 2007, 10:52

witajcie dziewczyny
chciałam was trochę uspokoić nie ma sie co na zapas martwić bo jak mama sie denerwuje to dzidziuś tez to odczuwa- wiem łatwo sie mówi nie denerwuj ja sama przeżyłam trudną ciąże od 6 tyg. zaczęłam plamić lekarze nie dawali mi szans dla nich to była jeszcze komórka a dla mnie moja kruszynka potem dostałam krwotoku myślałam ze to koniec jednak po usg okazało sie ze dzidziuś ma sie dobrze -prawie całą ciąże przeleżałam co mnie wypisali ze szpitala to zaraz do niego wracałam 27 tyg dostałam skurczy okazało sie ze rozpoczęła sie akcja porodowa podłączyli mi kroplówki nafaszerowali lekami nawet drgnąć sie bałam zeby nie stracić maleństwa cudem udało sie wszystko zastopować po kilku dniach założyli mi pessar bo zaczęła mi sie skracać i otwierać szyjka od tych skurczy straszyli ze marnie to widzą a ja sie modliłam o każdy dzień żeby tylko zwiększyć szanse przeżycia mojej dziewczynki juz wtedy bardzo ja pokochałam mówiłam do niej ze da rade czułam jak mnie kopie to były wspaniałe chwile i tak dotrwaliśmy do 38 tyg Julcia urodziła sie w dzień Kobiet cała i zdrowa
choć prochów to ja tone zjadłam wiec nie martwcie sie na zapas tylko cieszcie sie życiem które mieszka w was tak szybko ten czas mija - zobaczycie

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

25 sie 2007, 14:31

gozdzik, wielkie dzieki oj kochana to tez przeszlas :ico_szoking:,ale masz piekna corunie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

25 sie 2007, 22:02

trzymajcie sie dziewczyny wszystkie.choc ja zaloylam pierwsza ten watek i niestety nie moge w nim uczestmiczuc to tzrymam za Was wszystkie moooocno kciuki.

vieta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:38

25 sie 2007, 23:28

Dziękaski Dziewczyny!!!
Ja leżę..

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

26 sie 2007, 19:15

vieta, lez kochana ile wejdzie trzymam kciuki :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 sie 2007, 12:23

witajcie kochane...
ak tam Wasze brzuszki? Rosną?
Bo mi się zaczyna robić ciasno w dotychczasowych spodniach i zastanawiam się nad kupnem tych ciążowych, ale czy to jeszcze nie za wcześnie?

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

29 sie 2007, 10:31

Witam Was Marcóweczki :-) jejku,jeszcze parę miesięcy temu ja czekałam na swoją dzidzie i to ona była utesknioną marcóweczką a teraz Wy macie swój wątek i się rozczuliłam :ico_placzek: :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość