Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

21 sie 2007, 19:08

asika82 pisze:adne zdjecia edit53! a mati bedzie mial 3 urodzinki tak.

kochanie mati bedzie miał juz 9 urodziny ,duzy chłop juz z niego :-D ja dzis prawie cały dzien przespałam teraz jest mi niedobrze i dalej chce mi sie spac ,brzuch tez momentami boli naszczescie nie bardzo:)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

21 sie 2007, 21:50

Witajcie kochane,
Joasiu ja już pisałam, ale napisze jeszcze raz, bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze :ico_brawa_01:
asika82, kochana takie pobolewanie jest normalne, jak boli Cię bardzo to możesz zażyć nospę, mnie tak pobolewał ale tylko przez kilka dni na początku teraz już nie. No do wizyty faktycznie jeszcze troszku Ci zostało, ja mam woją pierwszą izytę 7 września bo mój gin jest na urlopie i już nie mogę się doczekac!!
edit53, wygląda na to, że chyba mieszkamy całkiem niedaleko siebie, teżbyśmy chcieli się do tego Inwałdu wybrac, podobno super tam jest, a synuś duży chłopak faktycznie, noi zdjęcia świetne :ico_brawa_01:
wczoraj mam mdłości, nie wymiotuję ale męczy mnie to i tak straśnie, zauważyłam że jak robię się bardzo głodna to wtedy pojawiają się okropne mdłości a niestey nie zawsze jestem w sanie nad tym zapanowac, najgorzej w pracy jak jestem zajęta i mam coś ważnego do zrobienia to chce się odrobic i nie myślę o jedzeniu, przedtem przechodziło - teraz niestety nie i dodatkowo gratis dostaję mdłości blee :ico_olaboga: ... powiedziałam w pracy o :ico_ciezarowka: i reakcja szefa mnie zaskoczyła, była jak najbardziej pozytywna, nawet nie wiecie jak mi ulżyło, bo stresa miałam strasznego!!
słodkich snów i spokojnej środy :ico_oczko:

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

21 sie 2007, 22:10

Myszka_, a skad ty jestes??ja z krakowa to moze kiedys bysmy sie spotkały?? mi tez ulzyło jak powiedziałam w pracy teraz łaskawszym okiem na mnie patrza :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

21 sie 2007, 22:46

edit53, ja mieszkam w Chełmku k/Oświęcimia. Pewnie, że możemy się spotkac - fajnie by było :ico_brawa_01:
no jak powiedziałam w pracy, to od razu lepiej, spokojniej i w ogóle, potem przynajmniej nie będa miec pretensji, że późno mówię, a muszką kogoś na zastępstwo przyjąc, to maja czas na to aby kogos znalezc a ja czas na przyuczenie - mam nadzieje, że bedzie to mądra osoba, bo mam już doświadczenie z "dobrze sie zapowiadającymi"...
zmykam spac, bo rano do pracy, buźka

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

22 sie 2007, 09:50

Witajcie z rana kwietnióweczki :-D
asika82, wiem bo leżałam w szpitalu i lekarz mi powiedział że tyle ma pęcherzyk ciążowy. Więcej się dowiem na wizycie 6 września jak pójdę do mojego lekarza. :ico_haha_02:
Myszka_, mdłości miną :) Super że szefostwo tak zareagowało. :ico_brawa_01:
Życzę wam miłego dnia laseczki.

[ Dodano: 2007-08-22, 09:52 ]
edit53, super zdjęcia :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 sie 2007, 11:38

edit53 to masz juz duzego chlopca w domu i teraz bedzie takie malenstwo. oby dziewczynka do pary! jesli chodzi o mdlosci to juz sprawdzilam ze trzeba jesc bardzo czesto. ja nie moge przegapic 2 godzin bo sie zaczyna zle robic ale jesli zmuszam sie i cos zjem jest dobrze.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

22 sie 2007, 15:12

hejka mamuski :ico_haha_01: ja jestem teraz umojej mamy przyjechałam tu po lekarzu wiec tak....to 7 tydzien prawie tak jak myslałm :-D narazie dostałam skierowanie na usg zeby potwierdzic termin porodu ,macica jeszcze małaale pomału sie rozszeza takze duze bole brzucha chyba dopiero przedemna :ico_oczko: za miesiac kolejna wizyta i kolejne badania .zjadłamwłasnie obiad i jest mi niedobrze chyba dlatego ze sama go gotowałam heheMyszka_, to mamnadzieje ze sie spotkamy kiedys na rynku z wielkimi brzuchami a potem z wozeczkami :ico_haha_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 sie 2007, 15:39

Joanna24 masz racje pomyliłam sie w dacie TP meggi_24 ma byc kwiecien, a nie marzec.
Juz poprawiłam błąd :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

23 sie 2007, 18:35

witam Wszystkie przyszłe mamy. Od 4 dni wiem, że zostanę mamą kwietniówką. Będę do Was zaglądać jak najczęściej ;). Najpierw muszę sobie poczytać co nieco o Was i zapoznać sie z Wami.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

23 sie 2007, 19:44

edit53 pisze:Myszka_, to mamnadzieje ze sie spotkamy kiedys na rynku z wielkimi brzuchami a potem z wozeczkami :ico_haha_01:


Też mam taką nadzieję :-D

eVe80, witaj kochana graulujemy ogromniaście, może napiszesz cos więcej np. o terminie, byłaś już u ginka :ico_oczko:

Ja dziś czuję się dużo lepiej niż przez ostatnie 3 dni, ale duchotę mamy taką okropną, że nie ma czym oddychac!! takie ciężkie powietrze i w ogóle bleee jeszcze na polu ktoś coś pali i smród,głuptoki jedne, popadamy jak muchy...
zmykam narazie buziole

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość