OlaMMPublications
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2018, 22:53

Re: Angielski w przedszkolu?

18 mar 2018, 19:51

Faktycznie dość łatwo można się teraz uczyć angielskiego i uczyć dzieci. Bo jest bardzo dużo różnorodnych pomocy. Warto sięgać po takie, które umożliwiają wspólną naukę z dzieckiem. Pozwalają rozwijać różnego typu umiejętności, jak słuchanie, rozumienie, mówienie po angielsku, czasem czytanie, jeśli dziecko już potrafi czytać. Książeczki połączone z płytami, to zawsze dobre rozwiązanie - w pełni pobudzające wyobraźnię dziecka i jego chęć do poznawania nowych rzeczy.
Pozdrawiam,
Ola
Doradaca MM Publications

Kazoo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2018, 15:50

Re: Angielski w przedszkolu?

15 kwie 2018, 15:55

U mojego syna w przedszkolu też mają angielski :) Co ciekawe, zmotywowało mnie to do dalszej nauki tego języka :) Oczywiście praca, dom i dziecko zabierają maaaasę czasu, więc jedynie późnymi wieczorami coś sobie poczytam, poćwiczę. Ogólnie to szczerze polecam stronkę do nauki samodzielnej jak i z dzieckiem :)

Awatar użytkownika
mischeal
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2018, 15:02

Re: Angielski w przedszkolu?

17 kwie 2018, 14:58

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć :)

Awatar użytkownika
Frankie
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 kwie 2018, 13:23

Re: Angielski w przedszkolu?

17 kwie 2018, 16:41

Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

luiza30
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 09 cze 2018, 21:08

Re: Angielski w przedszkolu?

12 cze 2018, 22:48

Fajnie, jak dziecko ma możliwość chociaż "osłuchać" się z językiem i przy tym doskonale się bawić!

Awatar użytkownika
obywatelno
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2018, 17:08

Re: Angielski w przedszkolu?

26 cze 2018, 12:06

W Internecie z całą pewnością uda się znaleźć porady w tym temacie. Wystarczy trochę poszukać ;)

Awatar użytkownika
KuaBua
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 cze 2018, 14:45

Re: Angielski w przedszkolu?

29 cze 2018, 11:50

Ja się niestety niezbyt na tym znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...

Silgala
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 lis 2018, 17:18

Re: Angielski w przedszkolu?

05 lis 2018, 18:00

Czy te lekcje są dostarczane przez nauczycieli z innych szkół, czy też nauczyciele bezpośrednio nauczają w szkole?

Violetta678
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2019, 03:55

Re: Angielski w przedszkolu?

28 lip 2019, 05:40

Mój synek od 2 lat chodzi do Tequesty, placówka jest prywatna i zajęcia tam odbywają się w dwóch językach, nauczyciele są rodowitymi anglikami, dzięki czemu maluchy szybko uczą się prawidłowej wymowy, mój chłopak jest obecnie w grupie żyrafek pod opieką pana Olle'go. Moim zdaniem angielski w przedszkolu to dobra sprawa, która ułatwi dzieciom naukę języków obcych w przyszłości.

Inatka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2018, 20:57

Re: Angielski w przedszkolu?

13 sie 2019, 09:49

U nas jest niby szkoła językowa i w ogóle, ale okazuje się, że właściwie nic tych dzieciaków nie uczą tego języka, dlatego ja postanowiłam, że zapiszę malucha mojego na angielski dla początkujących do Tutlo. Zajęcia mogą się odbywać w domu, bo to przez internet i o dowolnej dla nas porze. Czyli będzie czas i na zabawę, lekcje i naukę angielskiego.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość