Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lis 2007, 13:51

Kur :ico_zly: otwarcie lokalu nam ię przesuwa na po weekendzie bo Pani z sanepidu stwierdziła ze nie ma syfonu pod umywalką, czekała pizda na łapówkę, ja tam jade w ten pn,pogadamy sobie :ico_zly: nauczyli się że łapówy dostają, nic jej nie dam :ico_zly: Mam nadzieję że będę jej się śnić po nocach. tara baba z Państwowej instytucji myśli że ja się jej boję, żal jej d.. ściska że młodym się udaje. Ale sie nakręciłam. Jedna z inspekcji handlowej tez była taka mądra, potem mnie przepraszała, skubana sądziła ze jej wszystko wolno, a ja jak zawsze przygotowana ustwę pzreczytałam, przekroczyła swe uprawnienia, troche blada była jak chciałam z nioą osobiście do jej przełożnego jechać. Kurcze oni sa wredni to ja tez będę. Żadnej kasy im nie dam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dobra ulżyło mi, a teraz aporop prezentów, ja Wiki rozpieszczam nimi, inaczej nie potrafię, jak widze ją z tymi pluszkami jak je tuli, jeja nie mogę sie oprzec by miała ich dużo i wcią z cos jej prezentuje :D Uciekam na spacer

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lis 2007, 14:22

ASIU i tak trzymać takiego wała jak polska cała ja tez nikomu nic nie daje żadnych łapówek :-) A mój mąż to jest taki ciety na te wszystkie instytucje gdzie biorą że hej on by jej pokazał gdzie raki zimują :-) A co do zabawek ja moja martynke tez rozpieszczałam wszystko co chciała to miała no i nadal tak jest zawsze najlepsze ciuchy zabawki i teraz ręki nie moge wsadzic do ich pokoju :ico_olaboga: Z ciuchów dzieci wyrastaja i to normalka a zabawek mi nie niszczą to tylko przybyw ich i przybywa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lis 2007, 16:00

U was tez tak cieplutko? Dziecko mi scene zrobiło bo zabroniłam jej iść po takim wąskim chodniku prowadzacym do garaży, jest tak taki duży spad i bank by upadła guza nabiła. Ale co tam ona mądrzejsza, ryk, kopanie, wyrywała mi się :ico_szoking: scena ja z super niani, w dou cały czas jak cos chce i nie dostanie to kładzie się na podłodze twarzą do niej i zerka czy patrzę, ja nic, słup soli. Kurcze buntownik mi rośnie

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lis 2007, 16:37

Ona cie sprawdza czy na to działasz moja też tak robi. własnie przyszłyszmy ze spacerku i w klatce chciałam żeby troche poszła na nózkach to stanęła i ani kroku dalej. :ico_olaboga: No u nas tez tak ciepło aż do domu nie chciało się iść ale zaraz będzie zimno się robić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lis 2007, 17:08

Oj dziś pusto bo pt ech, mój mąż obiecał dzis wieczór spędzić w domu, dla niego często wieczór to także przybycie do domu na 22 :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lis 2007, 17:16

Dziewczyny dawałyście już swoim pociechom taki soczek własnej roboty z marchewki bo ja mam powtórke wczorajszego dnia :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-23, 16:18 ]
wczoraj parówki a dziś soczek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 lis 2007, 17:33

ja nie dawałam Maziu ale tylko zlenistwa,ciągle sie przymiezrzam,że zrobie i ciągle nie robię :ico_wstydzioch: .Taki najzdrowszy,świeżutki bez konserwantów,nie mozliwe zeby zaszkodził

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lis 2007, 18:00

Też nie sądzę by soczek zaszkodził, w każdym razie jak wymiotue podawaj jej dużo płynów i dużo zdrowia życzę

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 lis 2007, 18:20

No też tak myśle że to nie ten soczek ale żeby te parówki ją tak długo trzymały, chodz przyjechał mąż z pracy i mówi ze cały dzień boli go brzuch :ico_olaboga: mam nadzieje że to nie jakaś grypa żołądkowa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 lis 2007, 18:43

Przy grypie to chyba jest temperatura, nie wiem

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości