Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: urlop wychowawczy

12 gru 2018, 11:01

Ja nie miałam niestety nikogo do pomocy więc musiałam małą sama się zająć. Dopiero jak poszła do żłobka ja wróciłam do pracy. To jest jednak wyrzeczenie. Nie widzi się dziecka praktycznie cały dzień. No dla mnie to trochę problem. Obecnie zastanawiam się nad założeniem działalności. Pytanie czy mi się opłaca. Też wynajęcie biura to koszty. Chociaż znajoma wynajmuje biuro wirtualne w CitySpace i sobie chwali takie rozwiązanie, bo pracuje normalnie w domu. Jest to też wyjście.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: urlop wychowawczy

07 gru 2019, 12:28

Ja miałam taką sytuację, ze już musiałam wrócić do pracy i kilka miesięcy córki pilnowała teściowa a jak już można ją było oddać do żłobka to oddała córkę do tego żłobka www.elfik.pl. Nie było mi łatwo ale moje dziecko bardzo dobrze przeszło okres adaptacyjny i juz nie płacze jak ją oddaję a Panie świetnie się nią zajmują.

Michaeldrevy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 25 paź 2020, 23:17

-

28 lis 2020, 16:52

Zdaje mi się, że jeżeli jest się na wychowawczym należy zgłosić, że jest sie w kolejnej ciąży, pójść do pracy choć na jeden dzień, np wziąć urlop wypoczynkowy, bo innaczej w ogóle macierzyński nie przysługuje.
Spytam domowego bhpowca jak wróci wieczorem co zrobić z tym urlopem.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość