hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 kwie 2008, 20:58

hej laseczki

iw_rybka, Torcik przepiekny, ale solenizant jeszcze piekniejszy. życze dużo zrówka dla Andrzejka, bidulek ciagle mu cos dolega.

Kolka, oj to u was nie ciekawie, a z tymi zębami to dziwne może to sa 3 a nie 4.
Kamil ma narazie 4 (jedynki górne i dolne), nazywam je konduktorski, ostatnio skubaniec nawet mnie ugryzl i to ze złości.

My cały dzień na dworze, dzisiaj to lato było, buziaki to juz mamy opalone.
Poszlismy dzisiaj nad jeziorko, w jedną strone to 5 kilometrów, więc spacerek mielismy fajowy i wyczerpujący, bo teraz jestem padnięta.

delicja, Kamik jeszcze nie chodzi, no chodzi za rącze, trzyma sie mebli, ściany, ale sam jeszcze nie, mam małego leniuszka, boi się puścić, jeszcze nie utrzymuje równowagi.

Mróweczka, i jak było w zoo, wklejaj zdjecia.

a ja tez cosik wkleje
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 kwie 2008, 01:11

Witam Was wieczorowa,ups,nocna pora.
Zeby wlasnie tak smiesznie wychodza,ze najpierw czworeczki a dopiero pozniej wychodza trojki,nawet te trojki to chyba calkiem na koncu,ale moge sie mylic.W kazdym razie jak czworki przed trojkami to calkowicie normalne :-D

Koleczka-fluidki dla Niunki,zeby szybciutko byla calkiem zdrowa i mogla po polku pobiegac.Widac przez te zeby byla oslabiona biduleczka kochana.
Iw rybka-no nareszcie pochwalilas sie Waszym swietowaniem.Masz utalentowana siostre-tort piewrwsza klasa,ale solenizant po prostu przeuroczy!!!!!!!!!!Ty tez pieknie wygladasz.Widze ciagnie Was do tego Koszalina,wiec kiedy na stale?
Mroweczka-no co Ty dalej w Zoo?Ja ciekawa zdjec...
Hektorka-gratuluje kondycji,5 kilosow w jedna strone...,ale jak piekna pogoda to czlowiek az skrzydel dostaje.Zdjecia macie sliczne!!!A co to za babel na zdjeciach z Kamilkiem?Nic sie nie chwalilas,ze masz ich dwoch.
Caro-co z Toba??Tak smutno sie czyta jak nie rozpoczynasz dnia z kawka na TT :ico_placzek:

A teraz specjalne podziekowania dla Mordeczki,ktora zrobila mi PRZEPIEKNE scrapki z Antosiem.Nie wiem jak moge sie odwdzieczyc,sprawilas calej naszej rodzince super frajde,Antos tak piszczal z radosci,ze milo bylo patrzec.Wielkie dzieki!!!Ja marzylam o jednym cudzie,a dostalam 7!!!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 kwie 2008, 09:36

Cześć. U nas znów nocka zarwana- małą w nocy tak bolał brzusio, że już myślałam do szpitala jechać, aż się bałam, że jakiś wyrostek, albo coś :ico_olaboga: Mówię Wam, jak ona strasznie płakała, jeszcze NIGDY tak nie było... i przyjmowała jakieś dziwaczne pozy, dopiero po godzinie ustąpiło :ico_placzek: Dziś dała sobie zajrzeć do buzi... idzie nam 6 zębów na raz :ico_olaboga:

Katrin,a Ty nie masz co kochana robić w nocy? :-) Ja o tej porze właśnie z Julcią się męczyłam, tzn ona a ja psychicznie. Dzięki za wyjaśnienie w sprawie zębów :ico_sorki:

Hektorka, fajne zdjęcia. ja tez uwielbiam dłuuuugie spacery, może kiedyś spotkamy się i wspólnie pospacerujemy :-D Zaczęłam późno chodzić to teraz odrabiam straty- moja mama tak się ze mnie śmieje :ico_oczko:

Sorki, zapomniałam już co kto i jak, nie mam głowy do myślenia ostatnio :ico_wstydzioch:


Acha:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA LAURY, Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!!

:ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

25 kwie 2008, 14:43

Rany Kolka, wiem co mozesz przezywac :ico_placzek: Kiedy tak bardzo boli Julcie, to nie myslalas o podaniu jakiegos srodka przeciwboloewgo dla dzieci. Nie wiem co tam w Polsce zalecaja. Ja podaje, bo zal mi Mayi. Stary przekrecilby sie z bolu...A Julcie niedosc ze zeby mecza, to jeszcze ma chore uszko, a to jest straszny boll...Trzymajcie sie dziewczyny

Dla Andrzejaka duzo zdrowka i zeby juz w tym roku nie chorowal :ico_sorki: Zdjecia sliczne, a Ty Rybciu wygladasz jak starsza siostra Andrzejka :ico_brawa_01:

Katrin, no mamy wreszcie wiosne, az chce sie zyc. Powoli drzewa zaczynaja sie zielenic. Trzeba sie cieszyc, bo za niedlugo lato, ktorego tu nieznosze. A skrapki od Mordeczki z pewnoscia sliczne.

Mordeczka, kapuscianka...w takim rzie musze jeszcze odpuscic, bo ja nadal karmiaca mama. Zycze szybkiej i malo meczacej przeprowadzki. A na nowym mieszkanku super neta!!!

Hektorka, fajne zdjecia. I zrobiloby sie u Was cieplej, cobyscie mogli oprocz buziakow opalic tez raczki i nozki...

Mroweczka, a gdzie zdjecia z ZOO?????

Kari, a gdzie Ty sie podziewasz? Ja jestem, Ciebie nie ma :ico_placzek: W skaze bialkowa Krystianka nie chce mi sie wierzyc. Mialabys z tym klopoty od urodzenia, a nie po prawie roczku. Odezwij sie :ico_sorki:

Kasik, czekam z niecierpliwoscia na relacje z urodzinek Vikuli!!

A u nas sensacja, rewelacja. Po wielu miesiacach falszywych alarmow, wielu nieprzespanych nocach, wielu dniach spedzonych przez Maye na rekach i morzu wylanych lez MAMY PIERWSZEGO ZEBA - prawa dolna jedynka. Az boje sie myslec, co bedzie przy gornych zebach
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2008, 15:41 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 kwie 2008, 14:54

agi, Oczywiście, że podałam jej czopka. :-) Mamy spory wybór, ja wierzę w Nurofen. Dałam jej na noc, niestety ból okazał się silniejszy, to po drugiej dałam drugiego, czym zyskałam przez chwilę jeszcze więcej płaczu, ale potem był już spokój :ico_sorki:

Gratulacje dla Mayi za pierwszy ząbek :ico_brawa_01:

Buźki dla Was

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

25 kwie 2008, 14:57

[size=150]Dla Laurki wszystkiego co najlepsze z okazji ukonczenia pierwszego roczku. Zdrowka, radosci i mnostwa zabawek!!!!!![/size]

Delicja, ja tez zbyt czesto nie zagladam. Tez przezyeam problemy tworcze :-D No to jestesmy dwie :-D Gratuluje podjecia decyzji zwiazanej z wyjazdem.

Kamelek, jak tam Twoja panna??

Kolka, nie zawstydzaj :ico_oczko:
Z dzisiejszego dnia :-D :-D :-D nie wkleje zadnych fotek, bo jeszcze nie natrzaskalam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-25, 15:06 ]
Kolka, najwazniejsze, ze ostatecznie pomogl ten czopek. Sorki,za wsadzanie nosa tam gdzie nie trzeba :ico_sorki: U nas niestety nie ma czopkow p/bolowych dla dzieci i musze bazowac na kropelkach. Dobrze, ze Maycia pije je bez problemu. Lekomana sobie wychowalam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 kwie 2008, 15:43

a mnie lwy zjadły hehe...nie no tak powaznie to niebylismy wkoncu w zoo bo zanim dotarlismy to zaraz zamykali,alena dniach napewno pojedziemy tzn jak M znajdzie dla nas troche czasu...bo praca teraz ta szkola i Go wogóle nima w domu :ico_placzek:

A jutro imprezka... :-D

kolka biedna Julcia...zdrówka dla Niej

agi :ico_brawa_01: za zębolka!!!

katrin topokarz te scarpki :-D

hektorka no to ładny spacerek hihi

STO STO STO LAT DLA LAURY :ico_tort:

i juz mnie niema...

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

25 kwie 2008, 16:30

dziewcztny witam i specjalnie wpadam by stawic wirtualne ciacho !!!!oficjalnie dołaczmy do roczniaków!!!!!proszę się czętowac Laura stawia;)

[ Dodano: 2008-04-25, 16:32 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 kwie 2008, 18:15

hektorka, he he-dzieki.A Jedrulek wlasie dluuuuugo zdrowy byl i teraz chory.Ehhh.

katrin, chyba w maju a najpozniej w czerwcu:)))

Kolka, u nas to samo z zebami.Na czopkach jedziemy od 3 dni,bo nocki zarwane:(

A te rowerki naszych dzieci chyba takie same :ico_brawa_01:

agi, hehe - dzieki Agi:*
:ico_brawa_01: za zabek:)))

Mróweczka, jak przeciag:))

jogobella, dla mojej synowej :ico_tort:

I zyczonka od Jedrulki

W dniu Twojego Święta, dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości. Mało smutku oraz łez, pełni szczęścia - jeśli chcesz.
:ico_prezent:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 kwie 2008, 21:25

Dla Laury
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości.
Dużo uśmiechu, dużo radości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.

agi, No wreszcie sie doczekałyście, duze :ico_brawa_01: za tego zębola, a teraz to beda wychodzic jak grzyby po deszczu. U nas było tak samo, najpierw dolna prawa, za 2 dni lewa, za 3 dni prawa górna i za 1 dzień lewa. A teraz czekamy na nastepne, i juz nie moge się doczekac.

katrin, ten bąbel to kamila kumpel, Bartuś - ma on roczek i 3 miesiące, z jego mamą chodzimy na spacerki, spotykamy sie codziennie.
Dzzisiaj Bartuś ugryzł Kamila najpierw w paluszka, bo sam mu wkladał do buzi, a pózniej bartech chyba chciał mu dać buzi, ale ugryzł go w nasa i byl wielki ryk, Kamik ma teraz slad na nosku. Ten Bartuś jest gorszym rozrabiaką niż Kamil

[ Dodano: 2008-04-25, 21:32 ]
iw_rybka, ach chyba mi sie znowu cos pokickało, ale co pamietam to musiałaś małemu robić inchalacje

[ Dodano: 2008-04-25, 21:33 ]
Kolka, dla Juleczki duzo całusków

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość