Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 cze 2008, 20:06

mmarta81 pisze:aki jest ten porod to Ci za 3 miesiace opowiem :ico_haha_01:

Mam nadzieję że minie Ci szybciutko i jak najmniej boleśnie, bo inaczej to ja chyba umrę ze strachu.
mmarta81 pisze:a mamusia bedziesz najleprza na swiecie :ico_brawa_01:

Bardzo Ci dziękuję za te słowa.Będę się starać najlepiej jak tylko się da.
mmarta81 pisze:no dzizisj polozna oficjalnie zmienila mi termin porodu :ico_brawa_01: ale tylko o 10 dni niby :ico_noniewiem: leprze to niz nic :ico_sorki:

Mam nadzieję że mój termin porodu po USG też sie przespieszy i urodzę troszkę wcześniej niż 24 luty.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 cze 2008, 20:13

geheimnis pisze:Mam nadzieję że mój termin porodu po USG też sie przespieszy i urodzę troszkę wcześniej niż 24 luty.
to tylko 10 dni wiec i tak pewnie mala urodzi sie jakos tak pomiedzy :ico_noniewiem: zreszta to ona wie najlepiej kiedy jej pora a nie lakarze ani usg :ico_brawa_01: oby nie zwlekala za dlugo z tym przyjsciem na wiat bo mamusia sie juz jej nie moze doczekac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 cze 2008, 20:17

mmarta81 pisze:oby nie zwlekala za dlugo z tym przyjsciem na wiat bo mamusia sie juz jej nie moze doczekac :ico_brawa_01:

Oj faktycznie,ja bym nie zniosła gdyby przyszło mi czekać ze dwa tygodnie po terminie.moja mama tak miała przy ciąży za mną.
mmarta81 pisze:zreszta to ona wie najlepiej kiedy jej pora a nie lakarze ani usg :ico_brawa_01:
No jasne,myśle że każda dzidzia wie najlepiej kiedy jest jej pora pokazać się rodzicom.
mmarta81, a Ty już myślałaś nad imieniem dla swej córci?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 cze 2008, 20:26

geheimnis pisze:Oj faktycznie,ja bym nie zniosła gdyby przyszło mi czekać ze dwa tygodnie po terminie
czesto tak bywa ze jak sie chce urodzic przed terminem to rodzi sie po :ico_noniewiem: sa tam niby jakies sztuczki przspieszajace porod i tak dalej ale ja tam zabardzo w to nie wierze :ico_noniewiem:
geheimnis pisze:mmarta81, a Ty już myślałaś nad imieniem dla swej córci?

tak imie juz raczej na 100% bedzie IGUSIA :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 cze 2008, 20:36

mmarta81 pisze:czesto tak bywa ze jak sie chce urodzic przed terminem to rodzi sie po

poród po terminie chyba zdarza się najczęściej pierworódkom.tak przynajmniej słyszałam.nie wiem ile w tym prawdy.
mmarta81 pisze:na 100% bedzie IGUSIA :ico_brawa_01:
Fajne imię.Przyznam że nie znam nikogo o takim imieniu,więc dość oryginalnie. Ja mam jeszcze sporo czasu na wymyślanie imion zarówno męskich jak i żeńskich. Namawiam mojego mężulka by podawał mi jakieś propozycje i wszystko zapisuję w kalendarzu. Potem się coś wybierze z listy.Jeszcze sporo czasu mam,na razie nie podejmuję żadnych decyzji bo do porodu i tak bym z dziesięć razy zdanie zmieniła.
Na razie skupiam sie na mojej pierwszej wizycie u ginekologa,którą planuję na 7 tydzień najwcześniej by mieć pewność że dzidzia będzie już dobrze widoczna. Ale wizyta dopiero po mojej obronie pr.magisterskiej którą planuję na 3 lipca.nie wiem czy dam jednak radę,bo moja promotorka nie ma czasu na sprawdzanie mojej pracy.wkurza mnie ta baba. :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 cze 2008, 20:58

No wiesz co Ci powiem ze z tym pierwszym badaniem to najlepiej jak naldluzej poczekac dac fasolce dobrze sie ulozyc i zagniezdzic w nowym domku bo jak by nie patrzec badanie i usg dopochwowe to troszke ingerecja ...np.tutaj w anglii nie robia takiego badania juz od dawna bo czesto bylo przyczyna plamienia lub wczesnego poronienie :ico_noniewiem:
a co do imienia no to jeszcze masz troszke czasu :ico_oczko: ja od razu chcialam Ige albo Boryska i tak juz zostalo :-D

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 cze 2008, 21:07

mmarta81 pisze:tutaj w anglii nie robia takiego badania juz od dawna bo czesto bylo przyczyna plamienia lub wczesnego poronienie :ico_noniewiem:
ło matko,to teraz zaczekam nawet dłużej.z resztą zawsze mogę iść do mojego męża do szpitala i poprosić lekarkę o pokazanie mi dzidziusia.i nie będzie to USG dopochwowe tylko zwykłe po brzuchu.moze nie będzie takie dokładne ale po tym co napisałaś to teraz będę się troszkę obawiać tej pierwszej wizyty.
Co do imion to mam już kilka propozycji ale tylko dla chłopca.Ja nie wiem co jest ze mną,chce mieć córkę a wymyślam tylko męskie imiona.Z żeńskimi mam ogromne problemy.Ale to chyba przez to przeczucie że to jednak chłopak będzie.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 cze 2008, 21:16

pewnie jesli masz taka mozliwosc mowie Ci nie ma co sie spieszyc :ico_oczko: wiem jak to jest ze bardzo by sie chcialo ale te pierwsze 14 tyg jest B A R D Z O wazne :ico_sorki: kazdy ineczej do tego podchodzi i wiadomo bardzo duzo osob idzie i nie ma zadnych powiklan :ico_sorki:
A jakie masz imionka powymyslane narazie???? :-D pochwali sie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

17 cze 2008, 21:36

imiona dla chłopca :wiktor,Konrad,Oskar,Krystian,Kacper.
Imiona dla dziewczynki:Martyna,Oliwka,i dalej nie wiem.Brak pomysłów.
mmarta81 pisze:wiem jak to jest ze bardzo by sie chcialo ale te pierwsze 14 tyg jest B A R D Z O wazne :ico_sorki:
No właśnie,dlatego nie mogę sie doczekac jak już zacznę 4 miesiąc,by sie troszkę uspokoić.po upływie pierwszych 3 miesięcy znacznie rzadziej dochodzi do poronień.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 cze 2008, 21:42

geheimnis pisze:.po upływie pierwszych 3 miesięcy znacznie rzadziej dochodzi do poronień.
dokladnie...poronienie do 14 tyg ciazy to najczesciej dla tego ze zle sie o siebie dbalo,choroba albo bez przyczyny i to chyba najgorsze po prostu dziecko i tak by nie przezylo...a potem to juz trzba sie modlic oby wszystko bylo ok...
ja czekalam do tego 3 miesiaca a teraz sie denerwuje innymi sprawami...czy mala sie nie za malo rusze czy nie za duzo bo moze sie w pepowine owinie :ico_olaboga: oj juz sie tak do konca zycia bedziemy martwic o te nasze dzieciaczki :ico_oczko: no ale to chyba ses zycia :ico_sorki:
geheimnis pisze:imiona dla chłopca :wiktor,Konrad,Oskar,Krystian,Kacper
bardzo ladne imionka
geheimnis pisze:Imiona dla dziewczynki:Martyna,Oliwka,i dalej nie wiem.Brak pomysłów.
tez myslalam nam tymi imionami :ico_brawa_01: ale niestety kolezanki maja dzici tych imionach wiec odpadlo :ico_oczko:

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 1 gość