Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 paź 2007, 12:47

ja mam najlepsze wspomagacze na świecie, nieinwazyjne, dla każdego i każdej z nas - nazywają się "szczuplejsze przyjaciółki o tym samym guście" :-D
właśnie wczoraj byłam u mojej przyjaciółki, która noisi teraz ciuchy w rozm.40 i te które sa na nią za duże rozm.44 dała mi, więc w tej chwili noszę bluzki 44 (co prawda są jeszcze lekko opięte na mnie ale dążę do 42 chociaż w tej chwili 46 :ico_noniewiem: ) i to że w jednej z bluzek sie nie umiem dopiąć to dla mnie największy bodziec do wytężonych ćwiczeń :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

24 paź 2007, 21:13

chyba się zmobilizuję żeby jeść tylko do 18.00 :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 paź 2007, 13:07

Dziewczyny nie ma sie co poddawac :-) nalezy jedynie pamietac ze kazdy wspomagacz to tylko ...wspomagacz
i bez zmian zywieniowych ( mysle tu o np ograniczeniu slodyczy albo jedzeniu do godz 18)
nie da rady :ico_oczko:
wiem ze ograniczac zarelko jest ciezko wiec trzeba wygospodarowac czas na systematyczny ruch :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 18:54

jak myślicie przy kopenhaskiej diecie stosowanie wspomagaczy to chyba samobójstwo, co?

strazo
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 06 lis 2007, 01:24

06 lis 2007, 01:54

:D najlepszy wspomagacz to ławeczka do brzuszków i hantle mojego męża :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 sty 2008, 11:53

strazo, no to zazdroszcze

Ostatnio testuje CLA clarinol jak na razie nie widze zadnych efektow ( przyjmuje juz ponad 2 tygodnie)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 sty 2008, 12:26

ja slyszalam ze HCA hamuje laknienie i jest podobno dobre, ale na raziwe nie testowalam na sobie tylko slyszalam od kolezanki, moze za miesiac sama poprobuje
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

01 gru 2009, 15:09

Szczupłe koleżanki to rzeczywiście doping:) ale ja wspomagam się czym innym mianowicie l-karnityną, ale przy tym trzeba dużo ćwiczyć. Ja biorę direct i chodzę trzy razy w tygodniu na fitness. Trochę inny wspomagacz, bardzo naturalny, ale pomaga świetnie

bealinea
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:19

04 sty 2010, 10:35

ja popijam regulavit 3 i czerwona herbatke , pilam rowniez Figure z kruszyna i...w ogole na mnie nie dzialala :ico_szoking: .moja kolezanka pila ja codziennie przez 2 lata i do dnia dzisiejszego chodzi do ubikacji raz na tydzien a w sytulacjach extremalnych musi robic sosie lewatywe :ico_olaboga: Uwazajcie dziewczyny z tymi herbatkami extra forte
Herbatki cud na odchudzanie rozleniwiają jelita, a można się od nich uzależnić... polecałabym bardziej herbatę zieloną, odpowiednią ilość wody, błonnika, ograniczenie tłuszczu zwierzęcego, więcej owoców i warzyw i ruch. Ewentualnie dołączyć suplementy ale po konsultacji.

Pamiętajcie, że jedynie naturalne jedzenie jest znane naszemu organizmowi. Jeżeli jemy czy pijemy dodatki witaminowe lub "wspomagające" funkcjonowanie organizmu to dostarczamy dodatkowej chemii, z która nasz biedny organizm nie może sobie poradzić bo mamy generalnie złe nawyki żywieniowe i wcale w tym go nie wspieramy.

Zmora naszego wieku jest to że wynaleziono syntetyczny tani odpowiednik witamin który dodawany jest przez producentów by uatrakcyjnić dany produkt, np. płatki sniadaniowe ale czy on jest taki zdrowy? Lepiej zjeść na śniadanie płatki owsiane z startym jabłkiem i pokrojoną suszona morelą ! Im mniej przetworzone jedzenie tym bardziej jest znane naszemu organizmowi i umie sobie z nim poradzić.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

19 sty 2010, 14:07

Witam!A słyszałyście moze coś o HUMAVIT® SLIM-VAR EFFECTIVE?

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość