Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 sie 2009, 00:28

Po prostu jest od razu własnościowe i nie płaci się czynszu. Ja już raz na takim mieszkałam. Super sprawa. Płaciliśmy tylko rachunki i pare zł do wspólnoty na sprzątanie w koło bloku i wszelkie naprawy.
kurcze naprawde super :ico_brawa_01:
Myślę, że jak się za szybko nie będą kłócić to za jakieś 10 lat pozbędziemy się sypialni dla córeczki:)
my mamy dokladnie taki sam plan :-D jak chlopcy beda sie klocic i beda potrzebowac wlasnej przestrzeni to tez zrezygnujemy z naszej sypialni zeby im osobne pokoiki zrobic :-)
Zobaczymy czy wytrwamy. Trzymajcie kciuki.
na pewno dacie rade juz tak bliziutko pamietam ze mi lekarz tez mowil ze jak sie skonczy 36 tydz to ciaza jest juz donoszona :-)
W kazdym razie czekamy na wszelkie wiesci i kibicujemy z calych sil zeby wszystko poszlo jak najlepiej&&&&&&&&&&&& :-)

Kurcze jeszcze 2 tyg i zaczyna sie rok szkolny :ico_szoking: :ico_olaboga: musze jeszcze zrobic zakupy,jakies ubrania swieze i buty-wybiore sie chyba w przyszlym tyg.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

16 sie 2009, 12:47

A u nas dziś taki upał, że siedzimy w domu już dobre 2 godzinki. Nawet chłopaki dali mi się zdrzemnąć:) za 2 godzinki mamy gości- dziadków i to się będzie działo jak zwalą mi się z tym całym manatkiem:) sprzętem do mieszkanka, zakupami. Ale super, bo już coraz bliżej przeprowadzki.
Jutro jedziemy z mamą i Matim na 4 dni do rodzinnej mieścinki także pójdę do fryzjera ostatni raz przed porodem, spotkam się z babcią i znajomymi z liceum.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

18 sie 2009, 00:04

Jutro jedziemy z mamą i Matim na 4 dni do rodzinnej mieścinki także pójdę do fryzjera ostatni raz przed porodem, spotkam się z babcią i znajomymi z liceum.
o to super :ico_brawa_01: takie powroty i spotkania "po latach" sa niesamowite,jest co wspominac :-)
baw sie dobrze :-)
no i cieszcie sie pogoda poki jest
nawet nie wiesz jak Ci jej zazdroszcze :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 sie 2009, 21:37

Dziś się ochłodziło i całe szczęście bo wczoraj to już pogoda przeszła samą siebie. Byłam nie do życia. Zreszta wszyscy byli. Nawet Mateuszek.

Jutro mam to spotkanie. Nie wiem ile bedzie osób, ale wszyscy z dziećmi:)

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

23 sie 2009, 08:36

WITAM - Dziewczynki kiedyś tu pisałam [chyba raz]Pozwolicie że znowu się przyłącze -
kurcze ja też mam stracha przed przedszkolem /Mati mówi że chce iść do przedszkola ,ale nie jestem pewna czy on do końca wie o co chodzi.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

23 sie 2009, 11:07

Jak mówi, że chce w ogóle iść, to tylko się ciesz, to już duuuży pierwszy krok:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

26 sie 2009, 11:06

matikasia, jak sie udal wypad do mamy?

lala, witaj ponownie :-)
glowa do gory bedzie dobrze :ico_brawa_01: na pewno Mateuszkowi spodoba sie w przedszkolu :-)

Ciekawe jak Żaba???

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 sie 2009, 12:12

Magda ja nie byłam u mamy tylko mama jest u mnie i pojechałyśmy razem do naszego rodzinnego mieszkanka. Tam też miałam to spotkanie klasowe:)

Mama sobotę już odjeżdża. Dobrze mi jak ma się kto jeszcze choć na chwilkę Mateuszkiem zająć, a ja mogę się choćby położyć:)

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

28 sie 2009, 00:40

Magda ja nie byłam u mamy tylko mama jest u mnie i pojechałyśmy razem do naszego rodzinnego mieszkanka. Tam też miałam to spotkanie klasowe:)
a sorki zle zrozumialam :ico_sorki:
wazne ze fajnie bylo :ico_oczko:

a co do maminej pomocy to masz racje nikt tak nie pomoze jak ona :-)
moja tez mi duzo przy chlopcach pomogla
daleko mieszkacie od siebie?

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

28 sie 2009, 09:39

a co do maminej pomocy to masz racje nikt tak nie pomoze jak ona :-)
moja tez mi duzo przy chlopcach pomogla
Fajnie macie ,moja mama nieżyje od 1 ,5 roku, a tesciowa mieszka 200 km . od nas- także na żadną pomoc od początku nie mogliśmy liczyć :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość