Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 paź 2008, 15:05

wrocilismy...ufff
wyjechalismy o 10.00 i tyle godzin zeszlo u lekarza to z 5 min reszte zakupki
no i tak. u lekarza podobno ok, osluchowo czysto wiec tylko syrop na kaszel i to wszystko, a katar sam przejdzie :ico_olaboga: no to normalka tutaj
jeszcze mialam zapytac o to szczepienie na odra-swinka-rozyczka bo to 1 13/14 mies.
a oni nie daja mi zadnego wezwania no ale w koncu nie zapytalam.
weze kupilam tak ze dzisiaj juz na 100% pranie, chcialam jeszcze kupic taka domowa suszarke stojaca na ubrania ale nigdzie nie bylo a jak juz jest to cena taka :ico_szoking: kupilam pampersiory 2 duze kartony sztuk 160 bo u nas teraz przez to przeziebienie kup jest wiecej i takie dziwne ze podejrzewam ze to od tej slywajacej wydzieliny z nosa.
przyszedl rachunek za podatek mieszkaniowy, niestety az 108f/mies.
musze jak najszybciej zlozyc wniosek o dofinansowanie zeby nas nie "bolaly" takie comiesieczne wydatki..no ale mieszkamy sami wiec cos za cos..nie?
i co jeszcz...hmmm aaa nakupilam jedzonka dla Szymcia bo ceny byly takie niskie ze szkoda bylo nie brac, jakies kaszki i deserki.
a i mialam dzisiaj ambitny plan upiec szarlotke bo juz owocowki robia z nimi porzadek a ja nie chce zeby sie zmarnowaly no i mam taki szybki ciekawy przepis na szarlotke z kasza manna ale tutaj jej nie ma a w markecie nie bylo polskiej polki wiec musze w necie jakis inny latwy przepis wyszukac bo dzis znajoma mnie odwiedza :ico_haha_01:

agnieszka01.04, gratuluje wam tych slow "tato" to pewnie wazne dla calej waszej rodzinki! sluchaj moze bysmy sie spotkaly, co? w sumie to calkiej niedaleko od siebie mieszkamy patrzac na te angielskie odleglosci :ico_oczko: napisz co o tym myslisz.

my kaski z chrzcin i roczku nie wplacilismy na konto choc mialam takie mysli, kupilismy aparat ktorym cykamy teraz foty malemu a z pieniedzy z roczku ma tylko rowerek a reszte mamy zamrozone w depozycie na mieszkanie wiec i tak nie stracimy..hehe cos jak na lokacie tylko nie procentuje :ico_puknij:

ide malego przykryc bo zasnal
i trzeba mieszkanko ogarnac
kupilam rum wiec dzis wieczorem bedziemy sie grzac z M :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

16 paź 2008, 15:18

Eve no tak tutaj kaszel i katar to nic do leczenia :ico_noniewiem: Daruś też teraz przeziębiony to nawet do lekarza nie idę, bo i tak wiem co mi powiedzą :ico_oczko: no wierzę, że byly super ceny na jedzonko dla malusków, sama z nich korzystam :ico_brawa_01: ja to się cieszę, bo do tych majtek pampersa jest promocja też 25 procent extra :ico_brawa_01:
my placimy counsil tax 110 funtow miesięcznie, wiem jak to boli, ale Wam się jeszcze nie pochwalilam....w poniedzialek dostalam rodzinne :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tzn. zwrot w poniedzialek, a za ten miesiąc we wtorek :ico_brawa_01: no i teraz tylko mi pozostalo się doprosić mojego szanownego landlorda, żeby mi wypelnil aplikację do Housing Benefit i może i tu zniżka będzie też :ico_brawa_01:

Eve pewnie, że możemy się spotkać :-D musimy się dogadać tylko :ico_brawa_01:

rany ja też idę conieco ogarnąć w domku.....buuuuuu jak zwykle mi sie nie chce.....

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

16 paź 2008, 17:02

nareszcie ruszyło :ico_brawa_01:
ja na dłuzej zajrzę później :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 paź 2008, 17:12

agnieszka01.04, a po co ma ci landlord wypelnic ankite do housing benefit>? przeciez on wcale nie musi wiedziec ze starasz sie o ten benefit a pozniej ze go otrzymujesz... ja wlasnie sama tez to zalatwiam i nie mam zamiaru go o niczym informowac, a podanie danych landlorda jest nieobowiazkowe i to ty decydujesz. ja zdecydowalam ze nie chce zeby wiedzial o tym!

pieke szarlotke z okruchów :-D

Szymon spi juz ponad 2h :ico_szoking:

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

16 paź 2008, 17:44

Eve mi babka w town hall powiedziala, ze razem mam z moja aplikacja przyniesc ta od landlorda, naprawde nie muszé??? nie no super by bylo :ico_sorki:
a Szymonek nie przegina? hehe Darek moglby z niego wziac przyklad :-)

wogóle kupilam czapke dla Darusia
http://www.next.co.uk/shot.asp?b=X42&p= ... lude=00U00
tylko jakos ladniej w niej wyglada i na uszy mu nachodzi :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

16 paź 2008, 18:25

agnieszka01.04, mnie mowila kolezanka ze ona dostaje housing benefit a jej landlord o tym nie wie bo w aplikacji zaznaczyla ze nie zyczy sobie zeby go informowali, wiec ja tez tak zrobie, zreszta na ostatniej stronie jest spis rzeczy jakie musisz zlozyc z aplikacja i tam nie ma nic na temat zgody landlorda

zaraz po tym jak do was napisalam Szymon wstal
teraz bawi sie zgrzewka 12szt puszek pepsi i sie wnerwia ze nie moze rozerwac :ico_oczko:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

16 paź 2008, 21:45

a ja wpadłam wam tylko Dobranoc powiedziec :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Wzięłam się za prasowanie i cała sterta poszła :ico_brawa_01: zajęło mi to prawie 2 godz - uffffff na szczęscie to juz za mną :ico_sorki: Teraz męzus zrobił herbatke i obiecałam że wypijemy razem , wiec zmykam.

[ Dodano: 2008-10-16, 21:47 ]
Eve ciekawi mnie ta szarlotka z okruchów, jak jest prosta i szybka to rzuć przepisem :-)
Agnieszka fajna ta czapa, ja ostatnio kupiłam w H&M czapke, szalik i rękawiczki więc Olek na zime już przygotowany :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

16 paź 2008, 22:00

Ale dziś dzień! Zasnęłam po południu jak Zuzia spała, a już nie pamiętam kiedy ostatnio spałam po południu. Ale ten tydzień mnie wykończył, tak się cieszę, że teraz 3 dni wolnego!
Tylko pogoda sie popsuła :ico_placzek:
teraz bawi sie zgrzewka 12szt puszek pepsi
mój M. to specjalnie zostawia Zuzi czteropak piwka za lodówką, bo lubi się tym bawić :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-16, 22:02 ]
Taki dywanik kupiłam Zuzi do jej pokoiku http://www.allegro.pl/item451994696_dyw ... ywany.html

NICOLA_1985

17 paź 2008, 10:01

czesc wszystkim, wczoraj nic nie zalatwilismy w banku bo nawet nie pojechalismy za długo mój książę się włuczył po domu od komputera do kuchni i spowrotem.. ja oczywiscie juz spakowana byłam zeby od razu po zupce ruszac.. a ten matoł jeszcze lampki sprawdzał w samochodzie bo postojowe nie swiecily i sie okazało ze bezpieczniki padły.. trzeba je wymienic bo ja jest ciemno to sie źle jedzie bo nawet zegary nie swieca.. no i tak zeszło u mamy bylismy przed 17 moja siostra zła bo kazałam jej byc przed 16 i musiała siedziec sama i wysłuchiwac lamentu babci.. ledwo przyjechalismy a siostra juz musiala wychodzic bo na 17.30 do pracy miała umówiona klientke(tipsy robi).
nawkurzałam sie wczoraj tylko a dzis o 5.00 jak zwykle S mnie budzi zebym zamkneła po nim drzwi bo klucze zapodział - ja go chyba kiedyś skróce o główke... jeszcze dobry pyta czy dzisiaj przyjade zeby kartki wybrac bo sie nazbierało.. a ciekawe kto za mnie obiad zrobi bo rehabilitacje dopiero na 12.30 i przed12 zakupy a po 13.00 obiad zaczne robic.. nie wiem.. jak sie wyrobie to moze pojade tylko musialabym cos szybkiego zrobic.
pobudka dzi8siaj o 9.00 :ico_oczko: tak mogloby byc czesciej ale wczortaj jeszcze lepiej bo o 9.20.. :-D
ale za to w nocy jest wstawanie i tak sie budzi młoda ze jak zasnie to jak zajac pod miedzą i wystarczy jeden ruch i oczy jak 5zł- no i wtedy mam wybor albo biore ją do siebie do łóżka i obie śpimy jak zabite albo... no właśnie albo ona śpi na czuwaniu i sprawdza czy jestem dalej koło niej... ciekawe kiedy to sie skonczy ???
a tak w czoraj fajnie Karolina sie uczy jesc sama, sadzam ją do fotelika daje w miseczce kaszke lub jakis deserek np. z gerbera i sama próbuje jesc na razie konczy sie to tak ze cała tacka i ona są wysmarowane a w brzuszku pustki ale widziaam ze pare razy trafiła do dzioba :ico_oczko: a ile ma radości i śmiechu sama sobie bije brawo hehe a ja w tym czasie przynajmniej mam około 20 minut na zrobienie czegokolwiek w spokoju.
wczoraj tak jadła ze trzeba było ja kąpac po południu a wieczorem dostała mięsko z golonka i chlebka do miseczki i tez jadła sama ładnie aż jej się odbiło :-D
normalnie dumna jestem z tej mojej dziewuchy :-D niby niepełnosprawna a jednak zdolniacha z niej! :ico_oczko:

agnieszka co do tej kłutni to wiesz... jak juz 100000... raz sie kłucisz o to samo i dalej nie trafia to żeby nie zabić go własnoręcznie wolę po prostu wyjśc i go nie ogladać przez następne pare godzin...
czapeczka dla Darusia super tylko ja raczej jak kupuje czapke to jest wiązana bo taką maluch może szybko sciagnać sobie z głowy i katar gotowy.. :ico_oczko:
ale mi sie zrymowało hehe :ico_oczko:

kocura bura fajny dywanik - moja Karolina na razie nie ma żadnego dywanu u siebie w pokoju.. myslę ze jak sie dorobimy swoich 4 kątów to i na dywany przyjdzie pora :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

17 paź 2008, 10:08

czteropak piwka za lodówką
z lodówką??? :ico_haha_01:

eska przepisik znalazlam na stronce: http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis19144.html
szarlotka wyszla naprawde niezla jak na tak szybka robote! :-D

a ja jestem pogryziona, moj M dzis rano znalazl pchle w pokoju :ico_szoking:
podejrzewam ze to z tej sofy od sasiadow ktora wzielismy :ico_placzek:
teraz nie wiem co mam robic, czy to tylko jedna czy jest ich wiecej, na dodatek sie naczytalam ze pchly zyja w dywanach a u nas w kazdym pokoju wykladzina..buuuu
nie wiem co mam robic...czy wywalic ta sofe?? ale gdzie i jak bo glupio ja tak wystawic przed dom zeby Ci sasiedzi widzieli co od nich ja mamy :ico_olaboga:
juz wyszukuje na necie jakis srodek do domu na pchly\ boje sie tego cholerstwa/
balabym sie nawet zlapac taka pchle jakby mi na nodze siedziala!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości