jakich pieluch używasz

Czas głosowania minął 04 lis 2010, 17:24

pampers
49%
33
huggies
16%
11
tesco
Brak głosów
0
dada
24%
16
rossman
3%
2
inne
9%
6
 
Liczba głosów: 68
szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 sty 2012, 19:25

Tak zdecydowałam się .Dostałam od znajomych 2 duże paki pampersów ale tak mi się te spodobały że ich nie używam i leża.Może komuś kiedyś sprzedam .
Nie mam jakoś więcej pracy przy nich bo jak jest kupka to od razu ja spłukuję prysznicem i do kosza na brudne pieluszki.Piorę około raz na 3 dni bo mam dużo wkładów.Schną mi na suszarce w domu jak wieczorem rozwieszę to rano wszystko suche jest.
Jak na razie jestem bardzo zadowolona z nich .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 sty 2012, 21:15

podziwam :ico_sorki: A jak pupka Lilki?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 sty 2012, 21:26

podziwam :ico_sorki: A jak pupka Lilki?
Dobrze , nie ma odparzeń jak na razie .

A czy ktoś używał może chusteczek nawilżanych z Rossmana ? Bo widziałam że są dość tanie tylko ciekawa jestem czy dobrze są.

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

11 sty 2012, 23:01

Ja od ponad roku używam z biedronki pieluszek dada i chusteczki też, przedtem używałam oryginalnych pampersów

lilo

12 sty 2012, 09:09

A czy ktoś używał może chusteczek nawilżanych z Rossmana ? Bo widziałam że są dość tanie tylko ciekawa jestem czy dobrze są.
szkieletorek, poczytaj sobie opinie wstecz jest o nich mowa.
Ja się dałam 2 razy skusić na promocję bo faktycznie cena była super ale już omijam je z daleka. Wg mnie są suche i wyczyszczenie dupki to była mordęga.
Ale część dziewczyn wypowiadała się o nich dobrze więc chyba najlepiej będzie jak na próbę kupisz i sama wyrobisz sobie opinię :ico_oczko:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 sty 2012, 11:12

czy ktoś używał może chusteczek nawilżanych z Rossmana ?
Używam nawilżanych chusteczek do demakijazu lub latem do przemywania twarzy dla odświeżenia. Chusteczki z Rossmana raz kupiłam i nie kupię. Były szorstkie, sztywne i drapały mi policzki... więc co dopiero pupkę malucha. Odradzam, chyba że się coś w nich zmieniło.

A czy któraś używa pampersów BabyDream rossmanowskich ?
Oraz tych Gaga obecnych z Tesco ?
Proszę o opinie.
Wiem, że wcześniej pisane było o tym... ale co jakiś czas odświeżają serie i chciałabym zasięgnąć świeżej opinii. Z góry dzięki :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 sty 2012, 14:26

Ja się dałam 2 razy skusić na promocję bo faktycznie cena była super
No właśnie są czasem promocje ze 3 opakowania w naprawdę dobrej cenie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 sty 2012, 18:10

szkieletorek, ja kiedys kupilam w takiej mini paczce te ich chusteczki i tez nie polecam :ico_sorki: To juz te Biedronkowe sa lepsze a cena podobna :ico_sorki:

A co do tych pieluch wielorazowych ,to super,ze wam sie tak sprawdzaja i pupka sie nie odparza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sty 2012, 13:50

A czy któraś używa pampersów BabyDream rossmanowskich ?
ja miałam daaawno jedną paczkę nr 1 ale tych ze Shleckera i są normalne, jak wszytskie inne 1
niczym sie nie różnia od pozostałych

natomiast wielkościowo wszystkie te 1 są identyczne jak 2
wiec... polecam od razu kupić 2 :ico_sorki: np Dady biedronkowe :ico_oczko: są naprawdę bardzo fajne :ico_oczko:

wyjątkiem są Pampersy one mają rozmiar 1 mniejszy od wszystkich innych pampersów :ico_oczko: i jest minimalna różnica w rozmiarze 1 i 2 :ico_oczko:


a szczerze to większosc pampersów jest dobra, jak co komu pasuje
ja nie lubie:
- Huggiess Premium bo mają beznadziejną falbankę na plecach i bardzo szorstkie są na brzuszku :ico_olaboga: tragedia, bokiem wycieka wszytsko
-Haggies classic fuuuuj dostałam paczke i oddałam bez rozciagliwych boczków :ico_olaboga: tragedia
-nie przypadły mi też Happy choć miałam w szpitalu 1 i nie było źle to jakieś sztywne sie wydawały, nawet w porównaniu z dawnymi dadami


teraz dla mnie ok są
-Dada obecnie stosuje dla obydwu moich brzdąców, mają zielony wkład aloesowy identyczny jak pampersy, dwie falbanki, rozciagliwe boczki, nie przeciekają nawet w największym przepełnieniu
-Touyoures z Lidla, są ok, tanie i mają boczki rozciagliwe, nie uczulają :ico_oczko:
-Pampers premium i care mały minus za cene, przeciekają bokiem w nocy jak są pełne (dady trzymają lepiej) i pampersy bardzo wiszą :ico_olaboga: do kolan :ico_olaboga: dziecko wydaje sie jakby miało piłke w rajstopkach :ico_olaboga:
no i minus za to ze zawilgocają ubranko :ico_olaboga: przepuszczają wilgoć na ciuszki wiec zimą odpadają
-pampers slep &play- nie najgorsze, od biedy moga być, ale nie mają rozciągliwych boczków i wiszą tak samo do kostek :ico_haha_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 sty 2012, 14:06

izuś_85, wielkie dzięki za takie szczegółowe zobrazowanie sprawy :-) :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość