IwonkaGra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:55

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

19 lis 2018, 21:04

Ech Islandia , Islandia - koleżanka była tam na trzytygodniowej wycieczce. Cudowne zdjęcia, wspaniałe widoki. Może kiedyś się uda.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

14 gru 2018, 11:19

Obecnie mi wystarczyłby nawet krótki wyjazd pod Warszawę, na jakąś działkę, lub do takiego domku: ranchopodbocianem.pl/domek-weekendowy. Niestety dłuższy urlop wezmę dopiero w lutym....

Awatar użytkownika
Risky
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:24

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

15 sty 2019, 13:39

Cos orientalnego - najlepiej Tokio, Szanghaj, Pekin albo Seul. Albo Okinawa :D

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

28 maja 2019, 10:56

Na świecie jest tyle cudownych miejsc, że już sama nie wiem od czego zacząć :) W tym roku na pewno szykuję na wyprawę do Azji - ściślej mam wykupioną wycieczkę do Chin od biura podróży CT Poland. Nie mogę się doczekać, bo interesuję się bardzo kulturą tego regionu. Ogólnie Azja skrywa mnóstwo ciekawych regionów, które warto zobaczyć ;)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

15 paź 2019, 07:01

Ja słyszałam od swoich znajomych, że w górach, na nartach w Austrii,https://austria-na-narty.pl/ jest świetnie. Dlatego też z racji tego, że bardzo lubię jeździć na nartach chciałabym w końcu tam pojechać.

Meduza88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:06

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

13 sty 2020, 13:30

W sumie to ja ostatnio spełniłam swoje takie marzenie, chciałam się wybrać w rejs po Europie Zachodniej i pomogła mi w tym firma morskie.pl Zorganizowali mi podróż marzeń. Uwzględnili wszystkie moje prośby, dzięki temu miałam czas na relaks, ale też i było dużo propozycji do zwiedzania, sporo atrakcji. Sam statek bardzo luksusowy, niczego na nim nie brakowało. Przyjemne, czyste i przytulne kabiny. Restauracje, SPA, taniec, muzyka, teatr - dosłownie wszystko! I to w jednym miejscu, a do tego taka niezwykła przygoda, jak morska podróż z niecodziennymi widokami.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

13 lis 2020, 10:27

Ja chciałabym pojechać w góry na narty do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/.

Awatar użytkownika
MariGold
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 gru 2020, 13:16

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

09 gru 2020, 13:22

Dla mnie obecnie Londyn i Berlin to następny cel :D

agata111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 06:18

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

21 sty 2021, 06:20

Zdecydowanie Brazylia. Niesamowity klimat. To takie moje małe marzenie.

Tomek17pl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2021, 12:59

Re: Gdzie chcialybyście się wybrać? :)

24 lut 2021, 13:52

Moim marzeniem jest Japonia. Jednak niestety trzeba jakoś sobie radzić w ten cały okres pandemii. Dobrze wiem, że Polska jest bardzo pięknym i fantastycznym krajem. Myślę, że jeżdżąc po naszych ziemiach, naprawdę warto skorzystać od czasu do czasu z Voucherów na stronie GoldenGift . Taki prezent jest w stanie naprawdę pozytywnie zachwycić, rozszerzyć zainteresowania oraz dać wspomnienia, które będziemy pamiętać na wieki. Polecam wszystkim.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość