Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 sie 2012, 09:39

kingoza, do pol roku nie musisz jej nic dawac

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

27 sie 2012, 15:27

hej :-) ja padam z nóg, dwie nocki z rzędu Piotrek budzi się ok.3 i nie śpi do 5-6 :ico_sorki: wczoraj pilnowaliśmy go na zmianę z M, dziś M do pracy, a ja jak zombie chodzę. nie wiem co się jemu stało.. staram się żeby nie spał przynajmniej 3godz przed kąpielą, a ten łobuz po prostu budzi się na karmienie z oczami wielkimi i śmieje się.. światła nie zapalamy, ale to wszystko na nic :ico_sorki: ciągle liczę na to że to efekt szczepienia..
dzwoneczek u nas już troszkę widać poprawę, mleko lepiej wchodzi, ale obiadki i tak są nr 1 :ico_oczko: nocki też pogorszyły się, bo potrafił spać do 5, pił mleko i dosypiał do 6-7, a teraz wróciło karmienie o 3-4.. ale tu też mam wymówkę, że jak przejdziemy na mleko następne to i nocki będą lepsze :ico_oczko:
Sylwia jak tam po chrzcie??
kingoza smakosz to mało powiedziane, gorzej niż noworodek- co 2 godziny musi jeść.. np dziś- pił mleko o 5-120ml, 7-60ml, potem kaszka o 9, o 11 mleko- 120ml, o 13- cały obiadek, o 15-150ml mleka.. i teraz o 17 dam jemu deserek i o 19 kolację (150ml z kleikiem)...
ale wiesz, na cycu to do 6 miesiąca nie musisz nic podawać dodatkowego, więc ok :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 sie 2012, 19:36

Stawiam :ico_tort: za pięć miesięcy Cezarego :-D
Ale to zleciało.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 sie 2012, 21:31

Stawiam :ico_tort: za pięć miesięcy Cezarego :-D
oj tak... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kingoza dziewczyny mają rację, ze dzieci na cycu mogą do pół roczku nic stałego nie jeśc :-D ...a co do lodów, to moj też raz posmakował :ico_oczko: oczywiście moj mąż też ma takie pomysły :ico_noniewiem:
smakosz to mało powiedziane, gorzej niż noworodek- co 2 godziny musi jeść.. np dziś- pił mleko o 5-120ml, 7-60ml, potem kaszka o 9, o 11 mleko- 120ml, o 13- cały obiadek, o 15-150ml mleka.. i teraz o 17 dam jemu deserek i o 19 kolację (150ml z kleikiem)..
rzeczywiście głodomorek :ico_oczko:
le tu też mam wymówkę, że jak przejdziemy na mleko następne to i nocki będą lepsze :ico_oczko:
a mi sie wlasnie pogorszyły gdy przeszłam na 2...pewnie to przypadek, ale ja już niczego nie wykluczam :ico_noniewiem: . Ale dni są trochę lepsze pobawi sie troszkę, poćwiczy :ico_sorki: a picie mleka nadal nie idzie...no coż ...niedługo to tylko w kaszkach bedzie dostawał mleczko. W nocy trochę lepiej mu idzie (je raz mniej wiecej 180-210)

a tu moj zębulek

Obrazek

moj śmieszek :-D

Obrazek

tak sie bawię samochodzikiem

Obrazek

a tak czytam książeczke :ico_oczko:

Obrazek

a tak ćwiczę od kilku dni :-D
ledwo uchwyciłam to w obiektywie, bo to trwa sekundy :-D
moj siłacz

Obrazek

ryba
zdrówka dla Szymcia.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 sie 2012, 21:38

dzwoneczek82, jak on już super siedzi i te przymiarki do raczka :ico_szoking:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 sie 2012, 21:47

te przymiarki do raczka
pani na rehabilitacji z nim własnie ćwiczy stanie na raczkach...i od tamtej pory sam zaczyna kombinować :-D . Jestem z niego dumna! :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

27 sie 2012, 21:53

Asieńka86, o ja,ale sobie pore wybral na zabawe :ico_oczko: Wspolczuje,moj ma katra od wczoraj i dzis mialam taka nieprzespana nocke i jestem jak zombi :ico_zly:

A apetycik to twojemu facecikowi faktycznie dopisuje :ico_oczko:

Ja dalam poprobowac Szymkowi deserkow,obiadku i kaszki ale mu nie sluza,jednak na cycusiu te kupy sa lepsze,wiec na razie dalam spokoj - ewentualnie jak widze,ze po cycusiu nie dojedzony,to kaszke raz dziennie - zjada lyzeczka do czysta,bardzo mu smakuje :ico_brawa_01:

No i wyrastamy juz powoli z rozmiaru 68 !
Ale to zleciało.
- no :ico_szoking:
moj śmieszek :-D
- boski jest,uwielbiam te dwa male zabeczki u dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

27 sie 2012, 22:02

dzwoneczek82, na tych zdjęciach Patryczek na bardzo pogodne dziecko wygląda :-D Ząbki są cudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

27 sie 2012, 22:16

dzwoneczek82, na tych zdjęciach Patryczek na bardzo pogodne dziecko wygląda :-D
hehe...jeszcze z miesiąc temu bym napisała ze to tylko pozory :ico_oczko: , ale rzeczywiście od jakiegoś czasu jest ciut lżej...już tak całymi dniami mi nie ryczy...nadal dużo marudzi, ale to już nie to co było :ico_sorki: , już sie zabawi , poćwiczy, bardzo lubi przygladać sie jak Dawidek sie bawi. :ico_sorki:
o ja,ale sobie pore wybral na zabawe :ico_oczko:
kiedyś moj Dawidek mnie tak załatwiał hihi :ico_oczko:
No i wyrastamy juz powoli z rozmiaru 68 !
wielkolud :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

27 sie 2012, 23:01

jagodka, nic nie odciągam, bo i starszym też nie tykałam. (tzn ostatnio jak zauważyłam to sklejenie, codziennie po kąpieli jednak próbuję natłuszczonego siuśka pobadać czy nie jest lepiej.
Ale Jaśkowi wyraźnie dziurka na czubeczku się zmniejszyła/skleiła... cholera wie co.


kingoza, ja będę miała Jaśka wyłącznie na cycku do pół roku. Potem jak będzie już dobrze chwytał i miał z dwa zęby ;) spóbuję BLW czyli beby led weaning, bo super się takie karmienie sprawdziło/nadal sprawdza przy Milence. Wiesz, brokuł czy marchewka w dłoń i niech je.
Gluten wprowadzę ciut później niż ten dziwny, ni przypiął ni przyłatał 4 miesiąc. też w łapsko dostanie.

dzwoneczku, wow! jaki siłacz fajny :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość