misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 22:05

hej mamunie

Ale u nas zimnooo brrr poszłam na spacerek jak co dzień,ale wróciłam po 5 minutach,wole sie nie przeziebić :ico_noniewiem:

anade fajnie,ze masz tyle energi w sobie kochana oby jak najdłużej :-)

tibby przesłodki maluszek :ico_brawa_01:
dziś, jak na złość - wymioty! nie stąd ni zowąd!
ja tak miałam lezałam np ogladałam film i ni stąd ni zowąd mnie zemdliło i nie było siły musiałam bieć do toalety :ico_sorki:

monikaA88 brawo kolezanko dla ciebie :ico_brawa_01: spisałas się na medal,ale kanałowo Ci ząbka nie robili?
co do ruchow dziecka to ja tez jeszcze nic nie czuje
a ja czuje,już czułam ciut wcześniej takie puknięcia w brzuszek bardzo delikatne,ja już wiem kiedy maluszek śpi a kiedy nie... Mam stetoskop w domku lekarski i podsłuchuje malucha fajnie przez to słychać wody płodowe i jak sie rusza,ale serduszka przez to nie słysze,jeszcze za mała jest :ico_noniewiem:

I powiem wam,ze ja już coraz częściej zadyszki dostaje,za szybko już nie pójde bo zadyszke mam,a brzuszek już nie jest malutki :ico_oczko:

monikaA88 Bradzo ci urusł brzuszek kochana od ostatniego zdięcia? mi juz urusł jak bede miała troszke weny to zrobie mu znowu foteczke :ico_oczko:

Dziewczynki,ale chwalmy sie brzusiami nooo to jest takie piękne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 22:13

misia to pokaż brzuszek :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

03 gru 2012, 22:39

przepraszam ci, w natłoku zapomniałam. mogę chodzić, oczywiście. z reszt a w pracy u nas jest co do L4 w ciąży luźne podejście. Sami mnie wyganiali bo nie ma warunków. wiedzą, że nie jestem obłożnie chora. poszłam dla bezpieczeństwa maluszka.

:ico_oczko: :ico_oczko: pytałam z troski :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 00:02

Witajcie ;)
Alez sie rozpisalyscie. Niestety nie dam Was rady teraz doczytac.
Dopiero co usiadlam. Musze jeszcze wziasc prysznic I dopiero pozniej sie poloze, a rano do pracy. Nie wiem jak dlugo dam rade zyc w takim tepie. Na pewno nie popracuje dluzej niz do kwietnia.
Spokojnej nocy

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 08:30

Hej dziewczynki jak wam sie spało? wczoraj cos forum mi nie chodziło!

Te urzadzenie elle tens o ktore ktos pytal to fajna sprawa ono ma pomoc zlagodzic bol porodowy skurcze itd czytalam wiele opini i faktycznie dziala, takie cos maja tylko w szpitalach w Warszawie, i mozna go wynajac ja postanowilam na wlasna reke kupic najwyzej potem przyda sie do boli kregoslupa:) a jak nie to odsprzedam:)

Ja wczoraj bylam u ginka wszysko w porzadku jest pobral mi badanie posiew z pochwy i td a jakis problem w rejestracji nastapil i mnie zdenerwowali bo odczekalam swoje z dzieckiem za reke i drugim w brzuchu :'[

jeszcze dzis rano wstalam i zepsula sie roleta w pokoju taka antywlamaniowa i teraz dzwonie i czekam na telefon az sie z emna skontaktuja bo w pokoju ciemno jak w d.....

Tibby gratuluje sliczna niunia dobrze ze do pracy nie chodzisz trzeba duzo odpoczywac ja pamietam ze do 5 miesiaca to bylam nie do zycia non stop bym spala:|

monika88 dobrze ze z ząbkiem wszystko ok, ja tez nie lubie dentystow chyba nikt nie lubi ale trafila juz na takich dwoch ze sa swietni ale osttanio co przeszlam z wyrywaniem zeba zrobil sie zebodol itd to dziekuje 7 dni w tyg na izbie bylam dzien w dzien z bolu a oni nie wiedzieli co mnie boli ;[ myslalam ze umre

śniadanko zjkedzone, zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce, trzeba tylko by bylo pozamiatac i w kuchni poukladac co nie co osttanio wogole nie mam glowy do porzadkow tyle ze ja jestem taka ze brud mnie denerwuje ale tylko u mnie a juz ciezko mi wstyac z waga 93 kg tak tak 20 kg na plusie:( potem bedziemy to zrzucac... tylko jeszcze nie wiem jak ale juz swoje przejscia z odchudzaniem mam bo ja mam tendencje do tycia:D takze damy rade:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 09:21

misiu, pokazuj swój wielki brzuch! u mnie oponka też rośnie :D
brawo za ruchy, kochana! :)

u nas dziś śnieg spadł. trochę go mało, więc mam nadzieję, że nie stopnieje i popada choć trochę codziennie i w weekend byśmy mogli z Tobikiem wyjśc się bawić na śniegu trochę :)

U mnie wczoraj na wieczór zgzgucha przyszła. Nie dawała mi spokojnie położyć się spać. Już myślałam, że będę wymiotować, ale przeszło na szczęście. z rana też szybko musiałam coś zjeść.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 09:50

monikaA88 Bradzo ci urusł brzuszek kochana od ostatniego zdięcia? mi juz urusł jak bede miała troszke weny to zrobie mu znowu foteczke :ico_oczko:
no wlasnie nic nie urusl :cry: czasem mam dziwne przeczucia czego on stoi w miejscu :-( jaki byl taki jest. ale niektorzy mowia ze to dlatego bo ja wysoka jestem i szczupla i dlatego brzuszek jest malutki. moja kolezanka jest takiej samej figury jak ja i tez taki miala do 6 miesiaca maly dopiero potem jej urusl. ja ostatnio tez cos mniej jem i moze dlatego hehe nie ma z czego rosnac :-P ale moze w koncu cos zacznie sie zwiekszac... na razie jest maly okraglutki hehe i w niczym mi nie przeszkadza :-)

a co do ruchow misia to ja tez kiedys poczulam takie pukniecia lekkie czy uklucia czy cos takiego ale tesciowa mi ostatnio opisala jak mniej wiecej wyglada pierwszy ruch dziecka wiec raczej to co ja czula to nie bylo to. lekarz zreszta tez mi powiedzial ostatnio na wizycie ze jeszcze jest najwidoczniej za wczesnie zebym cos poczula i z czasem poczuje. z tego co czytalam pierowrodki pierwsze ruchy czuja ok.20 tyg. troche pozniej wiec ja sie jak na razie tym nie martwie. przyjdzie moze taki dzien ze w koncu poczuje.

u mnie zima na calego! bialo wszedzie mrozno a dzisiaj jak wyszlam z psem po 6 rano na spacer to w dodatku bardzo slisko na chodnikach bylo. gdzie niegdzie tylko piachem posypane. w pewnym momencie jak szlam i pies sie na smyczy pociagnal to myslalam ze orla wywine. wystraszylam sie bardzo i skrocilam spacer poszlam szybko do domu.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 09:59

ja najpierw czułam jakbym miała latająte gazy w jelitach. takie dosłownie bąbelki. potem coraz częściej i częściej i w końcu były takie pyk pyk popchnięcia brzucha. urocze doznanie :)
monika, jesteś już w 19tc więc spokojnie jakieś 2-3tyg i już będziesz czuła dzidzię. może zrobi ci prezent na święta :D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 10:41

witam :-) ,
u nas taż spadł śnie, ledwo dojechałam do przedszkola, bo ślizgo na maksa, a opony jeszcze nie wymienione,

ja wczoraj też się fatalnie czułam,niedobrze mi było, nic nie mogłam zjeść odbijało mi się i ściskało w żołądku,
dziś jest trochę lepiej, oby mi to szybko minęło, bo już mam dość ,

misia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ruchy, szybko je poczułaś, u mnie ciągle coś bulgocze, ale to jelita koncertują :),

teraz jestem u mamy , zamawiam prezent dla chrześniaczki, bo w sobotę chrzciny a ja chrzestną zostaje,

miłego dnia! :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 10:44

szklieletorek jak córunia się czuje? takie upadki są nieuniknione, dziecko jest tak ruchliwe, że nawet chyba gdybyśmy mieli oczy na około głowy, to zawsze może sie coś stać , u nich to jest moment, upadków to chyba jeszcze ze 100 zaliczą

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość