misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

31 maja 2011, 08:30

pinko, o i jest nasza pinko, :ico_haha_02:
w przyszłym tygodniu wybieramy się nad morze do ośrodka befared
kurcze ależ zazdroszcze,ale superowo odpoczniesz troszku morze i jego szum ahhh rozmarzyłam się :ico_noniewiem:
na dniu sąsiada
ja nawet nie wiedziałam,że takie imprezy są we wrocławiu heh juz więcej wiem co się dzieje w Oleśnicy,chociaz az tak czesto tam nie bywam :ico_haha_01:
dmuchać materac dla męża
materac dla męża? :-D

i wogóle piekna mamy pogode aż chce się żyć noi zaraz czerwiec,matko jak ten czas ucieka :ico_sorki:

uciekam do łóżeczka bo ja po nocce jestem jeszcze 4 dni nocek dwa dni na 2 zmiane i urloopppp :-D No to dobranoc

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 maja 2011, 22:54

pinko, o i jest nasza pinko, :ico_haha_02:
jestem :ico_brawa_01:
morze i jego szum ahhh rozmarzyłam się :ico_noniewiem:
aj, nie mogę się już doczekać. Uwielbiam morze :D
materac dla męża? :-D
hehehe, bo nocki zaczyna i po nockach śpi na dmuchanym materacu u Uli w pokoju :-D
wogóle piekna mamy pogode aż chce się żyć noi zaraz czerwiec,matko jak ten czas ucieka :ico_sorki:
czas leci za szybko, ale cóż zrobić ;) a pogoda piękna, to fakt :ico_brawa_01: i oby taka została jak najdłużej :ico_sorki:

Ja naszykowałam prezenta dla Ulesi na dzień dziecka i nie mogę się dozczekać jej miny i radości na buzi :-D :ico_brawa_01: uwielbiam robić jej prezenty niespodzianki :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

01 cze 2011, 07:20

Uwielbiam morze :D
ja bym tam mogła leżeć godzinami i wsłuchiwać sie w szum fal :ico_sorki:
bo nocki zaczyna i po nockach śpi na dmuchanym materacu u Uli w pokoju
a teraz to ja rozumiem :ico_haha_01:
i oby taka została jak najdłużej
mój mąż jest drogowcem i oni,że pracują na drogach musza codziennie wiedzieć jaka jest pogoda i mają taką swoją stronke,która zawsze prawie się sprawdza co do pogody więc dzis ma padać od 11 rano może troszke po, potem bardzo ok 17 ciekawe czy dziś sie sprawdzi :ico_noniewiem:
Ja naszykowałam prezenta dla Ulesi
co za prezenika jej dajesz? :-D Napewno sie laleczka ucieszy :ico_brawa_01: ja do tej pory jak małe dziecko uwielbiam dostawać prezenty,dziś np dostałam w pracy od koleżanki pszczółke do kluczy,ale miałam radoche no jak dziecko :ico_brawa_01:

A wogóle dzwonili ze szpitala Pani mi powiedziała,że będą po mnie za tydzień dzwonić boje się :ico_olaboga: nie wiem co mnie tam czeka,męża tutaj zostawie samego,ja wiem,że on sobie poradzi,ale ja bez niego nie pamietam kiedy byłam :ico_noniewiem: i na dodatek mi się urlop za tydzień zaczyna ja nie wiem jak to będzie :ico_noniewiem:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

01 cze 2011, 10:44

mój mąż jest drogowcem i oni,że pracują na drogach musza codziennie wiedzieć jaka jest pogoda i mają taką swoją stronke,która zawsze prawie się sprawdza co do pogody
ja nie jestem drogowcem ale możesz mi na PW wysłać tą stronke ? :ico_haha_02:
czasem jak gdzieś jade to taka stronka sie przyda :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 cze 2011, 11:02

ja też chcę tą stronkę :-D zazwyczaj na pogodynce sprawdzamy i zazwyczaj się sprawdza :ico_oczko:
dniu sąsiada
też nie wiedziałam, ze takie coś jest, a szkoda
mój mąż też kiedyś na zmiany pracował i powiem szczerze, dobrze, ze teraz normalnie ma :ico_sorki:
i jak tam dzieciaki zadowolone z prezentu?
A wogóle dzwonili ze szpitala Pani mi powiedziała,że będą po mnie za tydzień dzwonić boje się nie wiem co mnie tam czeka,męża tutaj zostawie samego,ja wiem,że on sobie poradzi,ale ja bez niego nie pamietam kiedy byłam i na dodatek mi się urlop za tydzień zaczyna ja nie wiem jak to będzie
kochana mąż sobie poradzi i ty również zresztą będzie cię odwiedzał, urlop koniecznie przełóż bo szkoda go tracić, ale doskonale cię rozumiem każdy pobyt w szpitalu ciężko znosiłam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 cze 2011, 21:56

ciekawe czy dziś sie sprawdzi :ico_noniewiem:
a to i ja poproszę linka do pogody :-) ja mam taką na kompie z foreca weather i ona mi się też często sprawdza.
co za prezenika jej dajesz? :-D
dostała od nas grę grzybobranie i zołzę mcszyk :-) (postać z bajeczek bujdy na resorach, to takie autko, które normalnie jest zygzakiem mcqueenem z bajki cars :-) ), bo moje dziecko uwielbia auta :-D. Dorzuciłam jej jeszcze tira mańka z bajki cars (bo został ze świąt, miał być prezentem dla innego dziecka). Ula była przeszczęśliwa :-) najbardziej cieszyła się z tej zołzy ;-) hehehehe
ja nie wiem jak to będzie :ico_noniewiem:
mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, mąż Cię będzie odwiedzał... a długo w tym szpitalu będziesz?
mój mąż też kiedyś na zmiany pracował i powiem szczerze, dobrze, ze teraz normalnie ma :ico_sorki:
oj, nocki to najgrsza zmiana, na szczęście zmienia pracę i bedzie miał tylko dwie zmiany :ico_sorki:
My dzisiaj w pasażu w malpim gaju na górze byłysmy z Ulą, bo mialam tam spotkanie z moją dobrą koleżanką, która od kilku już dobrych lat w Australii mieszka i przyleciała z rodzinką na 2 miesiące na wakacje do Polski ;-)
Było fajnie, choć czas za szybko nam zleciał i trzeba bylo wracać do domku.

Uciekam spać, bo ozy mi się same zamykają...

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

03 cze 2011, 07:43

hej hej

Powysyłałam wam linki :ico_oczko:
mój mąż też kiedyś na zmiany pracował
masakra z tymi zmianami wykańczają najgorzej nocki :ico_sorki:
mąż sobie poradzi
noo,że mi powiedział,że pojedzie do rodziców,aby na paliwie zaoszczędzić i będzie w Oleśnicy siedział :ico_noniewiem: fakt faktem on z Wrocka dojeżdza aż do Cieśli jeszcze za Oleśnice bo tam ma firme,to mógłby zaoszczedzić paliwa,ale ja mu powiedziałam,że ma do mnie przyjeżdzać i kropka! ja bez niego najdłużej byłam 1 dzień!
pinko, sama bym się ucieszyła z takich prezentów :ico_brawa_01: świetne :ico_brawa_01:
długo w tym szpitalu będziesz?
podejżewam,że z 3do 5 dni chociaż dzwoniła do mnie ze szpitala teraz we wtorek i tak licze,że z 3 mnie przetrzymają :ico_noniewiem: bo po 3 dniach dopiero płaci za mnie NFZ.
Było fajnie, choć czas za szybko nam zleciał i trzeba bylo wracać do domku.
zawsze tak jest niestety...wszystko co dobre szybko sie kończy najważniejsze żeście sobie poplotkowały :-)

no nic ja po nocce uciekam spaciu

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

03 cze 2011, 13:56

misia81, dzięki za linka :ico_sorki: śpij kochana :-D
pinko, prezenty super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 cze 2011, 20:33

misia81, dzięki :-)

Mój mężulo dzisiaj złożył wypowiedzenie i nie ma już nocek, od razu został skierowany na urlop :-D a w następnym tygodniu będzie miał tacierzyński, a potem jeszcze tydzień wypoczynkowego urlopu ;-) ale się cieszę. Nareszcie zacznie pracować normalnie, bez nocek :ico_brawa_01:

Moje młodsze dziecko już śpi, starsze jeszcze na nocniku i zaraz też pójdzie spać i ja chyba się zaraz wykapię i położę, bo mi się oczy same zamykają.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

04 cze 2011, 15:11

witam

ale duchota :ico_olaboga: mam wszystkie okna pootwierane bo chyba z 40 stopni jest na dworze :ico_sorki:

leci VIVA a ja sobie w końcu z mężulkiem odpoczywam po ciężkim tygodniu :-)
dzięki za linka
dzięki
nie ma za co oby się tylko pogoda tam sprawdzała :ico_oczko:
pinko, super,że u męża tak sie klaruje i posiedzi teraz w domku :ico_brawa_01:a znalazł już gdzieś prace?

Ja już od środy również na urlop,ale pewnie w pon lub wtorek ze szpitala zadzwonią :ico_noniewiem:

tak wogóle ja jutro mam pierwszą rocznice ślubu,ale to zleciało :ico_olaboga: a my nawet nie mamy pieniążków aby gdzieś wyjść :ico_noniewiem: ale odbijemy sobie to w kolejny weekend :-)

[ Dodano: 2011-06-04, 15:13 ]
riterka, nadal nie palisz?

[ Dodano: 05-06-2011, 15:14 ]
witam u nas duchota :ico_olaboga:

Noi stawiam :ico_tort: za rocznice ślubu :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość