Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

31 mar 2008, 13:11

Hej Kobietki!!!
U nas też dziś ślicznie, zaraz idziemy na spacerek.
Wszystkiego najlepszego dla Martynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!!!
Pinko i Renia super foty!!!!
Pinko dzięki za propozycję. Pójdę jeszcze dziś do centrum niemowlęcego blisko mnie i zobaczę jakie są maty. Jeśli mi się nic nie spodoba to ugadamy się na privie oki? Mieszkam w Kielcach. Patrzyłam na Allegro i te maty były w pudełku, więc możnaby po prostu przesyłkę okleić papierem pakowym, albo dla pewności włożyć w większe pudełko i dopiero okleić. Zobaczę jakie są ceny przesyłek w ogóle.
Wczoraj mój chłopczyk był na pierwszym wyjeździe u babci. Zachowywał się super i gości też zniósł dzielnie, bo przewinęło się masę ciotek i wujków. Po powrocie zasnął tak twardo, że nawet nie dało się go wykąpać!!! A dziś chyba odreagowuje, bo się czuję jak na łańcuszku, nie spuszcza mnie z oka. Jak wyjdę tylko na chwilę to jest jeden wrzask, aż się boję iść na ten spacer!!!!

[ Dodano: 2008-03-31, 13:12 ]
Fajne to nosidełko.Fintifluszka a ty nie miałaś czasem chusty do noszenia dzidziusia? Jak to się w ogóle sprawdza? Myślałam o chuście, ale podobno to duże obciązenie na kręgosłup i potem strasznie plecy bolą.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 mar 2008, 13:34

A nas tez wiaterek do domu przywial

Ja to nie mam ochoty na nic nie lubie takiej pogody bo nie wiadomo jak sie ubrac i jeszcze ten wiatr

Jola moja Majka to juz bardzo sie podnosi i tez strasznie sie zlosci bo jeszcze nie potrafi jak lezy na macie to probuje sie przekrecac na brzuszek

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 mar 2008, 14:13

Arturkowi wystarczy dać dwa palce do trzymania i w odpowiedzi podkurcza nogi i prubuje podnosić głowę, wtedy mu troszkę pomagam i wygląda tak (miał wtedy 3 miesiące i 11dni):
Obrazek
Tu akurat babcia go trzyma i dlatego nie ma palców w rączkach.

A już wcześniej chciał do góry, za to nie za chętnie z brzuszka podnosił główkę, ale teraz się poprawił. Kupiłam mu dziś herbatkę jabłko z melisą, jak wstanie to go poczęstuję, ciekawe czy mu będzie smakować :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

31 mar 2008, 15:46

Renia0601 no moj Mirek wlasnie robi identycznie

[ Dodano: 2008-03-31, 15:47 ]
A wogole dziewczyny musze sie wam pochwalic,ze wyciagnelam mojego meza do kina i idziemy dzis o 18:30 na "Nie kłam kochanie" :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 mar 2008, 17:09

Hej, piekna pogoda dzisiaj, wpadlam na chwilke, bo zaraz obiadek trza zjesc, potem o 18:30 kapiel Uli, a o 20 lub 21 fitness.
Goonia to sprawdz u siebie i daj mi znac. U nas w tym sklepie sa jeszcze takie maty
http://www.allegro.pl/item335440558_mata_bobasa_duet_tiny_love_0wysylka_moc_gratis_.html ale nie wiem czy cena jest taka sama, wydaje mi sie, ze tak.
Renia0601 fajne zdjecie, jak on juz pieknie sie podnosi :-)

[ Dodano: 2008-03-31, 17:11 ]
Jola_85 pisze:A wogole dziewczyny musze sie wam pochwalic,ze wyciagnelam mojego meza do kina i idziemy dzis o 18:30 na "Nie kłam kochanie" :-D

Udanego wieczoru, powiesz nam pozniej czy film jest godny obejrzenia :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 mar 2008, 17:50

Jola_85 pisze:wyciagnelam mojego meza do kina

no tylko pozazdroscic :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

31 mar 2008, 18:35

a my dzisiaj caly dzien na dworze teraz wrocilysmy.W domku bylysmy tylko na obiadk i karmieniu a tak od 10 na swiezym powietrzu super.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 mar 2008, 19:01

My dzisiaj też dużo na dworze byliśmy-piękna pogoda...
Kaśka to jest dokładnie TO nosidło, które chcemy kupić :ico_haha_01:
Gosiu, owszem mam chustę, ale Gabriel jej nie lubi :ico_noniewiem: aczkolwiek jak Go tam próbowałam umieścić to było dość dawno-może zmienił nastawienie? musiałabym spróbować znowu... ale Kuba bardzo chce nosidło...
Gabcio dzisiaj marudny bardzo-ratowała mnie ta pogoda, bo w wózku jest spokojny, czekam z utęsknieniem na jego kąpiel, bo to też Go wycisza...
wszystkiego najlepszego dla naszych ostatnich Jubilatek!
Renia, świetnie to wygląda... Gabik raz tylko jak go całowałam w rączki to się nagle podciągnął i zaraz zaczął się śmiać, a ja razem z nim , bo to kolejny przełom i jednocześnie bardzo radosna chwila... ale nie zachęcam Go na razie do powtórzenia tego wyczynu... wczoraj z kolei bardzo mu dokuczał brzuszek i zabrałam Go w leżaczku do kuchni, nagle coś Go kłujnęło i tak wyprostował nogi, że zaparł się o brzeg leżaczka i podniósł całe ciałko do góry na nóżkach :ico_olaboga: szybko Go na ręce wzięłam bo za wcześnie na takie wybryki :ico_nienie: później raz jeszcze tak zrobił i dzisiaj już Go nie dawałam do leżaczka jak widziałam, że mu brzusio dokucza... teraz Go bujam nogą, ma zamknięte oczka i może w końcu chwilkę pośpi :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-31, 19:03 ]
moja mama sobie dzisiaj kupiła telefon i zrobiła Gabiemu parę zdjęć-fajne momenty jej się udało złapać, więc wkleję coś jak mi się zładują na fotosik

[ Dodano: 2008-03-31, 19:06 ]
ObrazekObrazekObrazekObrazek

[ Dodano: 2008-03-31, 19:07 ]
A Gabriel ostatnio obsesyjnie wcina rączki, czasami sobie dwie piąstki na raz próbuje do buźki wepchnąć

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

31 mar 2008, 19:47

Ja wcześniej nie miałam neta nie mogłam zajrzeć. Witam więc teraz.

kaska28 pisze:Klaudia ja daję Nestle "kaszka ryżowa".
[ Dodano: 2008-03-31, 11:10 ]
Klaudia a tej kaszki daję mniej więcej dwie malutkie płaskie łyżeczki na 120 ml mleka

A jakaś smakowa czy zwykła? Akurat są te kaszki w polskim sklepie więc będę mogła kupić. Jak byłam w ciąży to je jadłam :-D . Jutro pójdę i kupię Norbertowi.

To nosidełko też mam.. Dużo rzeczy zakupiłam po bardzo niskiej cenie od znajomej po jej synku. Nosidełko całkiem nowe.. mówiła, że ze 3 razy tylko je użyła. Dobra sprawa.. Do Polskie je wezmę. Nie będę musiała wszędzie z wózkiem chodzić.

Jola_85 pisze:A wogole dziewczyny musze sie wam pochwalic,ze wyciagnelam mojego meza do kina i idziemy dzis o 18:30 na "Nie kłam kochanie" :-D

Akurat zapewne jesteście w kinie wiec miłego oglądania.. miłego wieczorku :ico_haha_01:

Justyna, bajeranckie fotki Gabrysia.. jakie miny strzelał :ico_haha_01:
Fintifluszka pisze:A Gabriel ostatnio obsesyjnie wcina rączki, czasami sobie dwie piąstki na raz próbuje do buźki wepchnąć

No i z tymi łapkami ma zupełnie tak samo. Kilka dni temu je odkrył i ewidentnie mu zasmakowały :ico_haha_01:

Zaczął też się nadmiernie ślinić.. śmiesznie to czasami wygląda.

U nas pogoda też superciepła - 15 stopni, zero wiatru, ciepłe słońce. O 12 wyszliśmy na dwór. Byliśmy ponad 2 godzinki potem jeszcze poszliśmy na godzinkę jak Rafał do pracy szedł.

A teraz byłaby normalnie kąpiel i spanko, ale na dworze jest tak jasno i słońce wciąż świeci :ico_olaboga: Leży na leżaczku teraz, bujam go nogą i przysypia. Poczekamy do 8 z kąpielą.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 mar 2008, 20:27

My dzisiaj zarzyliśmy kąpiel o 20, zmaina czasu więc zmiana pory kąpania.
Herbatka chyba mu posmakowała, pierwszym razem wypił 25ml, później prawie 50 :ico_brawa_01:
I też tak myślę o kupieniu tej kaszki teraz, więc czekam Kasiu, smakowa czy zwykła?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość