kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

17 cze 2009, 10:58

mazia***, gratuluje serdecznie :ico_brawa_01: jednak jak czlowiek bardzo czegos chce to potrafi :ico_brawa_01:

A gdzie reszta,spia jeszcze?

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 cze 2009, 11:21

Maziu gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,niespodzianka niezła na początek tygodnia :-D

jak mi się ostanio nic nie chce,tzn siedzieć przy kompie,ciągle coś i wieczorkiem na chwilkę zajrzę i spać :ico_oczko: .Ostatnio mam jakieś ciężkie dni,jakiegoś doła złapałam czy coś,alergia mnie wkurza na każdym koku,jeszcze wczoraj byłam na badaniach z sercem na ramieniu,bo nie wiadomo co i jak :ico_placzek: ,na szczęście nie jest najgorzej :ico_noniewiem: ,idę,nie marudzę,bo to nie czas jeszcze żebym zasiadła do kompa :ico_olaboga:

buziaczki

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 cze 2009, 15:03

Hej!
maziu, gratuluję!!
Właśnie wypisuję świadectwa :ico_zly: , nie lubię, bo to niebywały stres...
Znikam, jak będę już "wolna", to się odezwę.
:-) :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 cze 2009, 10:14

Dziekuje za gratulacje :-) Dzis wziełam się za zaprawianie truskawek :-) U mnie tylko pija kompoty z truskawek wiec co roku robie ich duuuuuuuuużo :-) Może jakąs kawke wypijemy :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

18 cze 2009, 10:37

Witam i ja mazia***, bardzo chetnie sie skusze na kawusie.U nas taki upal ze ledwo zyje,no ale lepsze to niz mialo by padac.Musze sie wam pochwalic ze Ola od soboty spi bez pampersow i jest super,zaliczyla tylko jedna wpadke ale tak mnie budzi ze chce isc do lazienki :ico_brawa_01: wiec juz nandobre pozegnalysmy pampersy :ico_brawa_01: a gdzie jest reszta dziewczyn :ico_placzek:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 cze 2009, 21:12

Hej! Ja się melduję, bo już prawie mam wakacje! Tylko dlaczego pogada plata figle??
kati, :ico_brawa_01: dla Oli. Kiedy my się pozbędziemy pampersów!? Mały chodzi w majteczkach, ale na noc jeszcze muszę mu zakładać pieluchy. Ostatnio coraz częściej zdarza mu sie zawołać sii i "t(k)upa" :-D , więc jestem cierpliwa... Nie mogę się pozbyć wrażenia, że moje dziecko "ciężko" myśli... :ico_wstydzioch:
maziu, mój maluch zaczyna wykrzywiać nóżkę do środka, czy dobrze pamiętam, że i ty miałaś podobny problem?? Nie wiem, czy mam iść do ortopedy, czy do rehabilitantki?!
A gdzie reszta dziewczyn??

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

18 cze 2009, 21:32

chloee, ja jestem,ale gdzie reszta sie podziewa to nie mam pojecia :ico_noniewiem:
Super ze masz juz prawie wakacje :ico_brawa_01: ponad 2miechy laby.A co do siusiania o tylko cierpliwosc cie uratuje :ico_sorki:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 cze 2009, 08:47

Witam z rana i na kawke zapraszam :-) Chloee no tak moja krzywi jedną nóżke, więc najpierw może skonsultuj to z pediatrą. Ona ci doradzi co zrobic, dziecią do 4 roku się nóżki kształtuja, więc może nie będzie tak zle. Moja Matyldzia to chodzi jak jej się chce, raz ładnie stawia nóżke a raz jak biegnie to się onia potknie bo zle postawi.

A co do siusiania w nocy to dobra rada poprostu przestancie im zakładac pampersy. Fakt przez kilka dobrych nocy, dzieciaczki bedą sikac .A rano bedziecie mieli pełna pralke, ale wkońcu zawołaja .Moja mała dziś o 5 rano zawołała mama siku a dwie noce temu tak zlała łóżeczko że miałam dużo prania.Moja już chyba od 2 czy nawet 3 tyg. śpi bez pampersa i jest różnie raz się zleje, w inną noc cos zamarudzi to wstaje i ją wysadzam. Specjalnie ją nie budze do sikania, nich sama zacznie to kontrolowac. Powiem wam że jestem bardzo zadowolona z jej postępów . Zaś bratowa ma synka o 5 miesiecy starszego od mojej i jeszcze niedawno mówiła ze to koszmar, wiecznie posciel z sikana. Poprawiło jej się to teraz za to poszedł do przedszkola i zaczoł jej popuszczac tam nawet w dzień. Ta wychowawczyni jej kazała przynosic pampersy ale się nie zgodziła bo nie po to się z nim w domu męczy i oducza żeby znowu się przyzwyczaił w przedszkolu do pampersów.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

19 cze 2009, 13:55

Hej! W A K A C J E!!!!
maziu, co do siusiania w przedszkolu, to mam stracha... Maciej jest jakiś taki ciężki do nauki, pampersów na noc jeszcze mu nie zakładam, mały często się budzi w nocy, bo chce pić :ico_wstydzioch: Jak mogę mu nie dać?? Ja sama wstaję w nocy na picie i siusiu :ico_spanko: Oczywiście rano ma pełną pieluchę...

iwciu, a jak twój Dominik?? Cieszy z wakacji?? Maziu, a twoja córcia??
kati, we Włoszech pogoda dopisuje, a tu.... ciągle popaduje! U nas już po pierwszym deszczu :ico_zly:
Mam już wakacje, ale robota papierkowa przede mną. Muszę uzupełnić dzienniki (2), arkusze, napisać protokół z egzaminu klasyfikacyjnego. A potem we wtorek idę na kurs BHP (od 9.00 do 15.00), w środę na 9.00 na radę ped. i ... WAKACJE!!! :-) :-D :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-) :ico_brawa_01: :-D Uwielbiam ostatni dzień roku szkolnego...

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 cze 2009, 14:05

No wiesz moja tez woła mleczko w nocy, najpierw ją wysadzam na nocnik a potem daje mleczko. No moja Martynka koniec miała w poniedziałek i od tego czasu nie chce słyszec o przedszkolu. Chodz wczoraj była popołudniu jeszcze na kółku tanecznym no i we wtorek maja wystepy przed dziecmi które przyjdą od września pierwszy raz do przedszkola :-) No ale u nas tez juz się wakacje zaczeły na całego, chodz od wczoraj zaprawiam truskawki i juz mam dosyc. AAAAAAAAA no i jak dzieci w domu to syfffffffff niesamowity wszedzie pełno karteczek, laleczke, torebeczek, ksiązeczek przejśc nie idzie :ico_olaboga: :ico_szoking: . Do tego zapowiada się dziś dzień deszczowy i posiedzimy troche w domu :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość