Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 lut 2009, 18:42

Wreszcie poszedł spac, tylko ciekawe na jak długo. Dzisiaj miałam go w tym lezaczku i normalnie nauczył sie tak podpierac nogami, znaczy stopami sie opiera i podnosi pupe do góry :ico_olaboga: przy tym zjezdzał mi z tego lezaczka, bede musiała go przywiazac nastepnym razem tymi pasami bo mi spadnie z tego.

Pod koniec tygodnia idziemy po pieska, nasz sasiad ma huskie i bedziemy mieli jednego :-D

[ Dodano: 2009-02-16, 17:44 ]
Aniu ja tez nie bede piekła paczkow kupie cos w sklepie, pewnie zjem gora dwa i bede miałą dosyc.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 lut 2009, 19:46

paczki w REALU za 4,99 jest ich 9 w opakowaniu - i to jest na codzien. paczki sa wielkie i z roznymi nadzieniami mozna wybrac. Moj tata kupuje czesto wiec nie oszukalam was. I dlatego stwoerdzilam ze skoro na co dzien takie tanie to pewnie w tlusty czwartek jeszcze tansze beda.

W ofercie z leclerca sa paczki za 5zl z haczkiem za 10 sztuk. Ale to w czwartek :-) a w sklepach to prawda okolo 1zl kosztuja.

ale mnie leb boli... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 lut 2009, 19:55

betka, no to spoko, mozna sie najesc za nie wielka kwote :-)

Malo nas tu na tym forum, a gdzie Motyle, Justyna i reszta? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 lut 2009, 20:13

hej:)
Witam się:)Ale dzis mielismy fajny dzień:)Siostra z Wawy przyjechała do nas z dwójka dzieciaczków (2 i 6 lat) i poszlismy na spacerek. My z Jaszkiem w wózeczku oni na sankach, I tak wyszalelismy się na tych sankach ze teraz padam:)Normalnie nie mam juz sił na nic:)
A nocki u nas wciaz nie szczególne:(Dzis budziła się : 23, 1, 3, 4, 5, 7 ....Takze padam na twarz....Ale i tak jestem przeszczęsliwa z moim Maleństwem:)
Musze sie pochwalic, ze Jaś przepięknie juz trzyma głowę w górze. Potrafi z 10 minutek wysoko trzymac i obserowawc co się wokój dzieje:)A nauczył się tego gdzies z tydzien temu., Wczesniej dzwigał ale tak niemrawo, a teraz wszyscy jestesmy w wielkim szoku:)
No własnie cos sie Motylek w ogole nie odzywa...Nie wspominajac juz o Paccoyo i Domidj...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 lut 2009, 20:22

wlasnie myslalam o paccoyo - co u niej?? :ico_noniewiem: nie odzywala sie juz hohoho tak samo jak domidj :ico_noniewiem:
A nocki u nas wciaz nie szczególne:(Dzis budziła się : 23, 1, 3, 4, 5, 7 ....Takze padam na twarz....Ale i tak jestem przeszczęsliwa z moim Maleństwem:)
:ico_szoking: moze cos mu sie snilo...
u nas nocki sie unormowaly super - tak mogloby juz pozostac. dwa raxy wstaje :ico_brawa_01:
Musze sie pochwalic, ze Jaś przepięknie juz trzyma głowę w górze. Potrafi z 10 minutek wysoko trzymac
:ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla naszego gimnastykowca :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

16 lut 2009, 22:06

Czesc dziewczynki, jestem i ja na chwilkę...

ja jeszcze pozostaje w zachwycie po walentynkach zorganizowanych przez mojego kochanego Duzego Misia.......Co za wieczor, kochane, będę sie chwialic jak wsciekła, bo mnie zaskoczył na całego.
Od rana był wielce tajemniczy, dostałam kwiaty od wszystkich moich chłopakow, szemrali cos po kątach i się namawiali zawzięcie.
Pod wieczor przyjechali nagle moi rodzice, kompletnie sie nie spodziewałam i tez sie usmiechali znacząco.
Po czym moj Duzy Mis, powiedział zebym się zrobiła na bostwo bo wybywamy.... I zabrał mnie na romantyczną kolacyjkę do uroczej knajpeczki, były swiece, trzymanie się za rączki, oj oj oj jak za dawnych lat. Az mi się płakac chciało z emocji...
Musielismy się co prawda uwinąc w jakies 3 godzinki bo tyle mniej więcej Mela wytrzymuje bez cycunia, ale było CUDOWNIE!!!!!!!!!
Rodzice przekimali u nas, a następnego dnia wzięłam dzieciaki i pojechałam do nich na kilka dni. Tak wiec szkolniak ma wagary, a ja siedze sobie u staruszkow, bo moj męzus musiał znowu wyjechac. Sniegu po kolana więc sie bawimy i lepimy bałwanki...
Ale jestem rozanielona, az mi troche wstyd hihihi Ale tylko troszeczkę :-D :-D :-D

uciekam bo muszę jeszcze powyskubywac zabawki z podłogi i niedługo kłade sie spac, bo musze wstawac do całej trojki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 lut 2009, 22:15

asiula_o, Ja się dziwie, że Ty jeszcze funkcjinujesz jakoś.. Ja bym chyba padła jakbym miała tak wstawać..

betka, real to ja rozumiem!! :-)) niestety mamy 120 km do reala, ale za za to wujka cukiernika, co prawda zmienił ostatnio siedzibe cukierni, z wynajętego lokum po 30 latach przeniósł się na swoje i mam nadzieje, że na tłusty czwarwek otworzy, to będą pączusie, a jak nie to kupie kilka i zrobie faworki bo P bardzo lubi :-) i też będzie..

P zrobił nam dzisiaj sesje zdjęciową :-))

Obrazek
Obrazek
Obrazek

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

16 lut 2009, 22:16

antynorma, uwielbiam Twoje posty :)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 lut 2009, 22:18

Na środkowym zdjęciu Mały siedzi sam, nie wiem jak P to zrobił, ale Bąbel się niekulął na boki, a przecież nie powinien jeszcze sam siedzieć!! Skubaniec nie chce główki na brzuszku podnosić a do siedzenia się bierze :-))

Antynorma, to piękny wieczór walentynkowy.. my w kinie byliśmy i też pięknie było..

[ Dodano: 2009-02-16, 22:25 ]
Skapitulowałąm właśnie.. Czekam i czekam, aż może któraś z Was sie pojawi, a tu nic.. więc ide sobie spać..

Dobrej Nocki Mamusie :-))

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 lut 2009, 23:26

#ania#, ale jas ma oczka piekne :ico_brawa_01: i ile wloskow na czubku glowy :-D

#ania#, antynorma, a ja bylam w domu - i dzien byl jak zwykly dzien :ico_placzek: no coz... zostawie to bez komentarza :ico_placzek:
antynorma, uwielbiam Twoje posty :)
to sie rozpisalas :ico_noniewiem: :ico_nienie: :ico_oczko:

a mnie sie skonczyl okres. ale lalo sie ze mnie... :ico_szoking: niby byl krotszy niz przed :ico_ciezarowka: i skonczyl sie tak nagle, bez zadnych koncowek okresowych... :ico_noniewiem:

ide spac. bo jak poczytalam jakich macie mezow wspanialych to mi sie humor popsul ze moj to pracowitoscia nadrabia ta swoja romantycznosc :ico_zly: a nie mozna tak wszystkiego po troszku :ico_noniewiem: ale fakt jest taki ze oprucz zareczyn ktore byly zaskoczeniem, nigdy nie mialam niespodzianki :ico_placzek: przynajmniej nie pamietam :ico_noniewiem: wrrr :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości