Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

09 mar 2009, 22:41

czesc dziewczynki
u mnie nic ciekawego brzuchol mnie boli i wieczorem to tylko leze weszlam na chwile zeby zobaczyc co u was biore no-spe nawet troche pomaga ale wieczorami mam go nabrzmialy i twardy tak jak przy menstruacji piersi bola kupilam wiec sobie materialowy stanik bo bez spac nie potrafie bo mnie sciajaja
jedynie czuym sie moge pochwalic to tym ze 3 dni juz nie :513:
a wy znow tylko o jedzeniu :ico_haha_01: mi smaka nie narobicie ja teraz jadam winogrona i cytryny ciagle :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 mar 2009, 10:38

HEj klusie moje :-D :-D

czyzbym dzisiaj pierwsza poranną :ico_kawa: postawiła?

jem właśnie śniadanko, wzieło mnie na chlebek z dzemem truskawkowym :-D
coś mi sie wydaje ze dzisiejszy dzien spędzę w domu, bo nie mam wody :ico_placzek: :ico_placzek: napuściłam sobie w ostatniej chwili wiaderko, największy garnek i cały czajnik
ale nie mam czym umyć głowy, chyba mi sie nawet bojler zepsuł :ico_placzek: :ico_placzek:
do tego pusciłam rano pranie i tak kiśnie w tej pralce...
ciekawe o której puszczą

wczoraj przyszły moje zamówione spodnie z allegro :-D są świetne, z cienkiego jeansu, bedą swietne na wiosnę i lato :ico_oczko:

Renia ten Twój stanik, fajny, a jaki tani... chyba na taki też sie skusze a z tymi do karmienia poczekam, tylko czy bedzie taki rozmiar...

Beti :ico_oczko: mam nadzieje ze skończą sie twoje problemy, każda z nas cieszy sie swoim stanem, tylko ciebie jedyną cały czas coś meczy biedaczko, jak nie wymioty to ból brzucha... :ico_pocieszyciel:

a dziś zupełnie nie mam pomysłu na obiad i czekam na inspiracje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 mar 2009, 11:24

nie mam pomysłu na obiad
zawsze wtedy mi się reklama przypomina, nie masz pomysłu, kup go :ico_oczko:
ja dzisiaj robię zapiekana karkóweczkę, trochę zmodyfikuję stary przepis i dodam makaron bo nie mam chęci na pyry ;-)

a i wczoraj byłam u gin, wszystko ok, dostałam torecan na mdłości po którym jestem otumaniona i chyba nic nie daje bo się czuję nijako.
Zdjęcie w podpisie zaraz zmieniam :-D

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

10 mar 2009, 11:32

Cześ DZiewczyny,
je niestety zakończyłam Dzień Kobiet na Septyku w szpitalu. Wychodząc od zanjomych potknęłam się ... i poleciałam jak długa, pierścionki pozdzierane, ręce zakrwawione a ja bek, że brzuch i dziecko. Ja mam jakiegoś cholernego pecha, albo po prostu jestem ofiarą.

Pojechalismy do szpitala na badania, usg trawało 40 min a ja wyłam jak kot. Z Usg wyszło, ze wszystko okej, dzidzia cala ułożona poprzecznie. Lekarz mi powiedział, ze nogi sie na siedząco pod nim ugięły jak zobaczył 3!!! nogę, ale to mu się zdawało, bo dziecko bardzo ruchliwe... Postanowił mnie zostawi na obserwacji, bo od wydarzenia minęło 40 min. Dostałam Relanium i nospę domięśniowo ..

Dziś wyszłam, nei było plamienia, ani brzuch nie boli poza stluczeniem...

Ale nie mam zamiaru już tam wracać!!!!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 mar 2009, 11:36

sierpniówka, to chwila grozy, kurcze, dobrze że wszystko dobrze z Wami i nic poważnego się nie stało :ico_sorki: też bym płakała dopóki na 100% bym nie wiedziała że wszyssko ok

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

10 mar 2009, 11:42

Renia0601, ja nie wiem kiedy tak na 100 % będę spokojna, chyba po Badaniu w 21 tygodniu... Pocieszam się, że nie mam żadnych dolegliwości ani nie plamie, więc wszystko powinno byc dobrze.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 mar 2009, 11:49

sierpniówka, to kiedy masz teraz wizyte z usg? ale plamienia nie ma to musi byc dobrze, 3maj sie tam

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

10 mar 2009, 11:50

Renia0601, wizyte mam 3 kwietnia, i bedzie to badanie połowkowe... musi byc dobrze, niech Synuś rośnie :)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 mar 2009, 12:11

sierpniówka, synuś powiadasz, mi wczoraj się też tak dupką wystawił że nic innego nie można było dostrzec, przy Arturze w tym wieku ja podejrzewałam chłopaka i za miesiąc się okazało że miałam rację bo coś tam niby widziałam (ja tak a lekarz nie :ico_puknij: ) teraz też stawiam na synusia by było to samo, ale wiem że się mogę pomylić :-)

uciekam :ico_pranko: i :ico_duzepranko: i :ico_prasowanko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

10 mar 2009, 12:18

ojoj sierpniówka, dobrze ze wszystko dziś ok, jak ja bym to przeżywała, wyobrażam sobie co przeszłas, ja zeby sie nie przewrócic z psem na spacerze, prowadziłam go na dławiku ze szkolenia, tak sie o dzidzie bałam

hmmm dziewczyny dziś na obiad zrobie jakaś pyszną sałatke, mam dosć kotletów

przy okazji wstawie wam pare przepisów :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D


Brokułowa - najlepsza na swiecie, jak robie musze robic ogromne ilości bo za szybko znika

dwa duze brokuły
30 dag makaronu świderki
30dag szynki
majonez dekoracyjny winiary
czosnek -ja daje 4-5 dużych ząbków, bo lubie na ostro

najpierw robimy w szklance sos- pół słoika majonezu+wycisniety czosnek+ sól+ pieprz
odstawiamy aby sie "przegryzł"
gotujemy brokuły podzielone na rózyczki, tak aby nie były zbyt miękkie, studzimy
gotujemy makaron al'dente, studzimy
szynke kroimy w paseczki
wszystkie składniki łaczymy z sosem i dokładnie mieszamy

sałatka z bakłażanem na ciepło

1 duży bakłażan ok 40 dag
duża czerwona cebula
makaron wstążki grube 25 dag
2 łyżki oliwy
10 dag żółtego sera startego,
pieprz, sól, bazylia, papryka słodka suszona (dość duża łyżeczka)

ugotować makaronal'dente i odsączyć,
bakłazana umyć, pokroić w paski, posolić i odstawić na 15 minut, potem spłukać wodą i osuszyć
cebulę pokroić w piórka i zeszklic na oliwie, dodać bakłażana i smażyć razem ok 8 minut,
potem dodać przyprawy, makaron i smażyć jeszcze przez chwilę, ok 5 minut
taką ciepła sałatkę podać na ciepłym talerzu i posypać serem

Sałatka z kurczakiem pełna słodyczy

filet z kurczaka ugotowany w bulionie
3/4 szkalnki makaronu orzo (w kształcie ryzu)
1 gruszka
3 plastry ananasa z puszki
3/4 puszki kukurydzy
1 garstka namoczonych rodzynek
2-3 duże łyżki majonezu
2 łyżki gęstej śmietany
przyprawy- soł pieprz

makaron ugotować w bulionie po filecie i odcedzić na sitku, ostudzić
kurzczaka, ananasa, gruszkę- pokroić w drobną kostkę
wymieszać majonez ze śmietaną i przyprawami
wszystkie składniki połączyć i dokładnie wymieszać

mam pełno przepisów, ale cos nie umiem znależć mojego drugiego zeszytu z ciastami, chyba pożyczyłam bratowej... ona nic nie zrobi bez przepisu "czarno na białym" :-D
jak tylko mi go odda to wstawie ten przepis na cudaczka drozdzowego

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość