Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

30 sty 2008, 23:36

no hej dziewczynki!
jak zwykle o tej porze ślę wam buziole :D
no bo ja zaczynam czytać ok 20 i zanim dobrnę do końca to się robi taka godzina...

ale niestety mój rozumek już nie trybi i niebardzo pamiętam co komu chciałam :ico_wstydzioch:

Jagódka zazdroszczę kuchni - marzę o nowej ale to bardzo odległe w realizacji marzenia... :( moja kuchnia taka duża że chyba z 10 tys bym musiała zapłacić a to dla mnie w tym momencie nieosiągalne - fajnie macie, tak na nowo się urządzać :ico_brawa_01:

Hania jest świetna - to szczekanie mnie powaliło :ico_sorki: :ico_smiechbig:

Iguśka budzi się co jakiś czas i kurcze trzeba biegać do niej cały wieczór, a ostatnio obudziła się o 3.30 w nocy i stwierdziła że już koniec spania no i mama w pracy :ico_chory: :ico_noniewiem:

w kwestii raczkowania i stawania bez zmian czyli NIE ale pełza do przodu z mozołem :-D i pupę podnosi, tylko nie wie co dalej :ico_haha_01:

Ewcik wpadłabym do Ciebie na te pączki domowe i chrusty....
mmmmmmmm........

i ja też odkąd przestałam karmić to waga skoczyła buuuuuuuuuu :ico_placzek:
ale co tam - grunt że mąż twierdzi że jest oki :D

no dobra to ja mykam
paaaa

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

31 sty 2008, 08:46

witam z rana

od rana jestem :ico_zly:

mąz wczoraj pojechal rano do pracy i mial wrocic wieczrem no i wrócil, ale tylko na chwile. zabral cos i z powrotem do pracy... wrocil w nocy... dzisiaj jak sie obudzilam o 6 juz go nie bylo.. jest jakas awaria w jednej firmie i musi to naprawic, ale kur** zeby on jeszcze dostal kase za te nadgodziny! ale nie za to ze pracuje po godzinach dostaje wolne - tylko wkurwic sie idzie.

a to wolne to nie wiem kiedy dostanie, bo u nich w pracy zasze jest cos do roboty... :ico_zly:

od rana Wam tu narzkam....sorry...

Apropo pączków i chruścików - ja dzisiaj z mama robie... nie chce mi sie, ale takie życie.jakies tam pączki tez zrobimy - zobaczymy czy wyjda :P bo nigdy nie robilysmy :P

postanowilam je dzisiaj zjem gora jednego pączka i max 10 faworków, zeby pozniej miesiac nie narzekac "czemu tyle zjadam!"

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

31 sty 2008, 09:21

hej hej hej tłustto czwartkowo się witam
Ja od rana się objadam i się niczym nie przejmuję. Wieczorkiem lecę na pilates to wszystko spalę. Młoda śpi.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

31 sty 2008, 09:21

witam się z rana, nocka nieciekawa, o 3 było jedzonko, mały przestawił sobie godziny bo do tej pory to 1.30 - 2 zawsze zaczynał sie wiercić a dziś o 3 :ico_szoking: dałam jeść poszedł spać by za godzinę się znów wiercić T poszedł do niego i co on mokry T źle założył pampersa :ico_zly: i musiałam go przebrać, przez co sie obudził ale T go uspał bo to jego wina, o 6 znów mały sie wiercił ale go jakotako uspałam ale nie na długo bo o 6.40 już wstał i nici z dalszego spania, wczoraj była taka piękna pogoda a dziś znów szaro i pada śnieg z deszczem, wkurzam się już na tą pogodę...

małemu coś wyszło na pupie taka czerwona plamka wielkości 2 groszy, w sumie już od tygodnia to jest i nie chce zniknąć, trochę się powiększa i widzę ze jakieś nowe zaczynają sie tworzyć... nie wiem czy to uczulenie czy odparzenie czy zmiana atopowa... głupia jestem...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

31 sty 2008, 10:15

a ja mam zamiar zaraz wyskoczyc po paczusie do cukierni mojej ulubionej
na codzien nie jem paczków ale w takie swieto z 10 zjem

mała dzisiaj grzeczniutka ale tatus za to wsciekły
zamyka działalnosc i wszystko pogubił
regon i pieczątki i inne skarby
ahhhh ci faceci
jakbysmy my tak wszystko gubily to by bylo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

31 sty 2008, 11:00

Witam, witam wszystkie Panie :-D Życzę miłego objadania!!! I do zobaczenia później. Karol nie daje mi pisać :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 sty 2008, 11:45

Ja też się tylko przywitam bo moje dziecko śpiące ale oczywiście jak chcę go położyć to odstawia histerie :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 sty 2008, 12:17

I ja dołączam w tak miły, tłuściutki dzionek... :-D Hania poszła spać niedawno bez żadnego stękania... :ico_szoking:
Ja tam wcinam pączki i mimo że na żadnych wygibasach pilatesowych nie spalę kalorii to jakoś mnie to dziś wcale nie obchodzi. Dobre pączusie, dobre...

Anza, no kobieto...jakbyś częściej czytała to wiesz... :ico_haha_01: ale rozumiem...nie da sie. Ważne że o nas pamiętasz...I dawaj jakieś zdjęcia Iguśki, bo na bank macie znów jakieś cudeńka!

Doris trzymam kciuki za postanowienie i delektuj się tym pączkiem!!!
widzisz...taka praca, takie życie...albo się ma kasę, albo pracę, albo rodzinę i brak kasy...jakoś ciężko zrobić tak, żeby mieć wszystko na raz...szkoda...

Ewcik...Ty chudzino...co Ty chcesz spalać??? mogłabyś zjeść tonę pączków i byłoby akurat...

Kate...no nocka rewelka...pozazdrościć...A to na pupie...może coś go uczuliło? nie leżał długo z kupskiem? albo chustki...albo krem...różnie bywa...Posyp kartoflanką, albo bepanthenem zrób, u nas zawsze pomaga...
A atopowe zapalenie skóry to raczej ma inne objawy...no ale wiesz, czasem są i wyjątki. Nie stresuj się na zapas. Wywietrz mu porządnie dupcie i zobaczysz.

Jagódka, to smacznego! mniam, mniam!!!
Co do gubienia...mój ciągle coś gubi...ja też, ale najczęściej znajduję...kurczę, człowiek powinien zatrudnić perfekcyjną panią domu na miesiąc, to by nam wszystko w kartoniki i koszyki ułożyła, opisała i już nic by się nie zgubiło...

Ja zmykam...umyć włosy póki młoda śpijka...Potem może uda mi się powynosić graty, żeby miejsce szafie zrobić...potem dziś wieczorem i jutro muszę w niej wszystko upchać, bo chyba w sobotę jednak przyjedzie teściówka...więc....
Znów mam problem, co w tej szafie ułożyć...Boże, czemu ja taka jestem nienormalna???lecę...pa!

[ Dodano: 2008-01-31, 11:30 ]
a tu moja Mysza, jak nas rano wita...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

31 sty 2008, 13:38

Zbora jakie pięknezdjęcia wkleiłas, cudeńka, my byliśmy na spacerku 30 min, zaczęło wiać i kropić :ico_zly: a poza tym mały odstawia cyrkiw wózku, nie wiem jak go przekonać zęjazda wózeczkiem jest fajna :ico_noniewiem: :-D

a co do tłustego czwartku, to ja nie jem bo wyglądam jak słoń, chciałabym wrócić do swojej wagi ale coś mi się nie zanosi... a wogóle to mam dołajeśli chodzi o wygląd... aaaa nie będę przynudzać...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 sty 2008, 13:48

hej

i juz na samym poczatku sie wkur...bo juz miałam napisanego posta i nagle jakims krzywym ruchem cos przycisnęłam i wyłączyłam stronke..nie wiem jak to sie stało.. :ico_zly:

Moj A na dzisiejszy dzien zamowił 12 paczkow :ico_olaboga: powiedziałam mu ze chyba oszalał, bo ilez mozna zjesc, ale licze ze glizda pomoze pozjadac..

Mała dzis gaduła straszna, a załoze sie ze jak przyjedzie kolezanka to sie nie odezwie :ico_haha_01: ona wogole taka wstydliwa sie zrobiła i boi sie gosci :ico_puknij: :ico_haha_01:

zbora a ty dalej sadzasz Hanie is jakos na nocnik??bo ja sie zastanawiam zeby Milu uczyc, ale ona przestała robic kupki o stałych porach i nie wiem jak mi to wyjdzie...wy wyczuwacie jakos ze ona chce kupke, czy jak wprowadzacie te nocnikowanie w zycie??a co do poduchy, to Mili nie spała nigdy na poduszkach, dzis jakos spała, ale nie wiem czy jej tak wygodnie było :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość