Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

01 lut 2009, 18:59

o kurcze faktycznie chudzina :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 lut 2009, 18:59

mika, superowy Rysio ma pokoik :ico_brawa_01: za zdolności
lalunia, dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków.
Ja byłam z Zuzią w piątek, moj dr potwierdził chore gardło, płucka czyste, ale dał jej bactrim. Wynik posiewu wyszedł zły i kazał zrobić jeszcze raz, na szybko w szpitalu, bo powiedział że w niego nie wierzy. Prawdopodobnie źle pobrałam "próbkę" :ico_oczko: jutro mam iść z samym wynikiem ogólnego.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

01 lut 2009, 19:25

Kamila Torun , gdzie Ty mieszkasz??

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

01 lut 2009, 19:35

Anuszka, zdiecia widzilam sa sliczne, jak on juz fajnie sie bawi :ico_brawa_01: emilia7895, sliczne naklejki, mysle ze jak bys sie troche :ico_oczko: postarała to tez bys sliczny pokoj Marcelkowi zrobila, i uważaj bo zrobi na ciebie "minke" haha
lalunia, straszne to jest jak cala rodzina chora, ja mam zuze tylko lekko podziebiona a :ico_olaboga: szkoda gadac.
AniaZaba pisze: W piątek była ważona 7700
kurcze to naprawde mało, :ico_noniewiem:
AniaZaba pisze:jutro mam iść z samym wynikiem ogólnego.
to dobrze :ico_noniewiem:

A teraz wam pokaże jak zuza własnie usnela siedzila ogladala mecz , ja bylam w kuchni michal siedzila na kompie tylem do niej ja przychodze patrze o ona spi :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szok.
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-01, 18:36 ]
asiab pisze:bylismy na zakupach szukałam kapciuszków do chodzenia dla franka w smyku nie ma w ccc też nie ma rozmiaru 19 jest od 22 w
zuza tez ma mała stópke bardzo :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-01, 18:37 ]
asiab pisze:jak zawsze mi pieknie jadł i na widok jedzenia to az płakał że juz chce jesc tak teraz płacze że nie bedzie jadł. dzis np zjadl 5 łyzeczek kaszki , 3 chrupki kukurydziane , pól małej miseczki rosołku gdzie zawsze jadł całą pełna miseczke. Boje sie żeby żelazo mu nie uciekło i anemi żeby nie miał skoro nie chce jesc
Asiu zuza tez malo teraz je od tygodnia nie chce kaszki, ani obiadku za duzo , mysle ze nie ma co panikowac, beedzie dobrze,

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 lut 2009, 21:16

basia24 pisze:AniaZaba napisał/a:
W piątek była ważona 7700
kurcze to naprawde mało,
a Franek 7800 a jest chłopcem :ico_olaboga:

Kamila Torun , gdzie Ty mieszkasz??
_________________
w Toruniu :-D

Lalunia zdrówka życze oj masz teraz przekichane

Basiu super Zuza zasneła

[ Dodano: 2009-02-01, 20:18 ]
Zostało mi 6 dni do obrony i jutro mąż mi robi hasło w kompie żebym nie weszła bo sama sobie nie ufam i wiem że i tak włącze kompa zamiast sie uczyc :ico_wstydzioch:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 lut 2009, 21:22

asiab pisze:Zostało mi 6 dni do obrony i jutro mąż mi robi hasło w kompie żebym nie weszła bo sama sobie nie ufam i wiem że i tak włącze kompa zamiast sie uczyc

hhheeheh niezle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

01 lut 2009, 21:30

asiab obyś tylko nie wpadła na pomysl i sms-ow nie wysylala do nas hehehehehehehehehe :ico_oczko: a tak poza tym to jak odzwyczajanie od piersi małego? (mam nadzieje ze nie palnelam gafy i dobrze pamietam ze to ty chcialas odstawic :ico_haha_01: ) ja nie dalam cyca Tosi dziś w nocy i cały dzien, chodziła i ssała mnie w policzki albo reke, cokolwiek golego heh ale dziwne cycki zbyt pelne zeby byly to nie powiem i nie bolą z przepełnienia hmmmm, nie wiem w sumie jak sie zasusza naturalnie bo poprzednio zasuszałam tabletkami :ico_noniewiem:
SylwiaO a jak ty zasuszałaś?

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 lut 2009, 21:50

lalunia pisze:asiab obyś tylko nie wpadła na pomysl i sms-ow nie wysylala do nas hehehehehehehehehe
dobre :-D !!! ale szkoda że nie mam do Was wszystkich numerów tel mam tylko do Emili :-)

lalunia pisze: tak poza tym to jak odzwyczajanie od piersi małego? (mam nadzieje ze nie palnelam gafy i dobrze pamietam ze to ty chcialas odstawic
taaaa to ja :-D narazie nici gdyby teraz nie cyc to moje dziecko nic by nie jadło :ico_zly: :ico_olaboga: od ostatniej gorączki Franek przestał ładnie jesc a cyc w dzień wrocił i sobie je czesciej cyca (pije bo to tak kruciutko) i juz sama nie wiem co bedzie ...

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

01 lut 2009, 22:02

AniaZaba pisze:Zawsze jak zaczyna kręcić głową nie nie, że nie chce jeść, to daję jej drugą łyżeczkę do rączki i jak sobie nią miesza w miseczce
ja robilam taki sam błąd z Kubą. Dokładnie taka sama sytuacja jak u Ciebie była. Dopychałam go a i tak chuderlak był. skutek zupelnie odwrotny. Maly coraz mniej jadał a jedzenie nie sprawialo mu przyjemnosci. teraz np dziś na sniadanie zjadł 2 lyżeczki budyniu i z poł malutkiej bułeczki (okolo godz 9) potem o 16 dopiero skusił sie na 4 plasterki ogórka surowego i 1/4 paluszka rybnego a wieczorem zjadl paprykę surową całą i kawałek naleśnika. Także nie za wiele tego jak na cały dzień. Ale teraz juz nie walcze z nim bo skutek jest zupelnie odwrotny.
Z Julką jak już nie chce jeść i odwraca glówkę to koniec jedzenia i tyle. Człowiek mądtry po szkodzie - jak to sie mowi :ico_noniewiem:

AniaZaba pisze:W piątek była ważona 7700
Nie martw się mój Kuba jak miał ponad 10 miesięcy ważył 7300 (teraz sprawdzalam w książeczce) a był zdrowym i wesołym dzieckiem. Wpychanie mu jedzenia nie dawalo rezultatu a zraził się tylko do jedzenia
asiab pisze:jutro mąż mi robi hasło w kompie żebym nie weszła bo sama sobie nie ufam i wiem że i tak włącze kompa zamiast sie uczyc
cos mi się wydaje że i tak go wlączysz a haslo jakoś wykombinujesz hihi :ico_haha_01:

lalunia pisze:SylwiaO a jak ty zasuszałaś?
lalunia. Jak już nie dawałaś dobę to już nie dawaj. :ico_noniewiem: Tosia duza panna i zaraz zapomni. J nie robiłam nic z cycami. Nie przepelniały się a pokarm zanikl. Poprostu z dnia na dzien przestalam małą karmić a pokarm się nie zbierał. Chociaz teraz jak ścisnę sutek to wyleca jakies 2 kropelki. Jak będziesz miała wrażenie że pokarmu jest za dużo to odciągnij ale tylko troszkę i powoli powinno być ok.

[ Dodano: 2009-02-01, 21:03 ]
asiab pisze:taaaa to ja narazie nici gdyby teraz nie cyc to moje dziecko nic by nie jadło od ostatniej gorączki Franek przestał ładnie jesc a cyc w dzień wrocił i sobie je czesciej cyca (pije bo to tak kruciutko) i juz sama nie wiem co bedzie ...
asiab nie martw się w koncu przyjdzie i na Was czas :-D :-D :-D wczesniej czy później ale przyjdzie. ja Kubę karmilam 14 misięcy a Julke 10 :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-01, 21:06 ]
A ja dzisiaj sobie odpoczelam bez Jluki i nawet się zdrzemnęlam w dzień :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pirewszy raz od 11 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za tydzień tez Julka jedzie do babci na cały dzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

01 lut 2009, 22:11

asiab pisze:mam tylko do Emili

mozesz pisac kiedy tylko zechcesz :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość