Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 mar 2012, 12:55

Dziewczyny..., jaka jest różnica między kremem i maścią bephanten - które lepsze? I jaki polecacie krem na dwór dla maluszka, jakiś z filtrem pewnie ale jakim dużym 50?

[ Dodano: 09-03-2012, 11:58 ]
Gusia90, SylwiaObrazek

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

09 mar 2012, 12:59

Dziekuje za zyczenia !!! :*

Stawiam torcik :ico_tort: z okazji tych moich 24 latek :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 mar 2012, 13:29

wszystkiego najlepszego dla solenizantek! :ico_brawa_01:

Brodzikowa dziś wychodzi? super. mam nadzieję, że ogarnie jakoś chlopaków i wpadnie się pochwalić Ziemkiem! :ico_sorki:

jagoda, teksty babci pierwsza klasa! :ico_brawa_01:
Martalka, trzymam kciuki za wieczorną akcję ;-)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

09 mar 2012, 13:30

dziewczyny 100 lat , spelnienia marzen i bezbolesnych porodow :ico_haha_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
wsumie od 3 dni mam delikatne skurcze i maluch tez nizej bo czuje wiec jakby cos sie rozkrecilo po imprezce to bym nie miala nic przeciwko bo juz powoli dosc mam :ico_noniewiem:
ej ty sie nie wypychaj w kolejke :584: :584: :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 mar 2012, 13:38

I jeszcze chciałam zapytać o witaminy D i K - bo to się podaje maluszkowi tylko nie?

Wiem, że to może trochę za wcześnie ale dzisiaj wypłata to chciałam to ogarnąć, bo jak już urodzę to jeszcze zapomnę i dopiero będzie :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 mar 2012, 13:43

biniu_s, ja mam w kropelkach te witaminki dla niemowląt. 2 kropelki dziennie jej podaję lyzeczka lub do odciagnietego pokarmu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 mar 2012, 14:06

Sylwia, Gusia90, wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
kremem i maścią bephanten - które lepsze?
ja miałam maśc, zakładam, że różnią się konsystencją, nie wiem jak ze składaem, czasem w takich sytuacjach są minimalne różnice, w aptece na pewno Ci powiedzą dokładnie co i jak. Przeczytałam na stronie - różnią się składem i trochę polecanym zastosowaniem.
Lepsza maśc.

Co do witamin mi lekarz przy Damianie przepisał wit. K i D na 1 wizycie kontrolnej wagi, hmmm nie pamiętam chyba tydz. po wyjściu ze szpitala. Do wyboru jest masa produktów w aptekach, droższe i tańsze, 2w1 i oddzielne, warto się po prostu poradzic farmaceuty i tak jak pisze Mad albo na łyżeczce albo z mlekiem się podaje.
Ja miałam też oprócz tych 2 witamin cebion multi - zestaw witamin dla dzieci.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 mar 2012, 14:17

biniu_s, ja narazie nie kupuje kremu żadnego bo na krem na każdą pogode to bedzie juz za ciepło a na krem z filtrem za zimno
ale potem to trza zainwestowac w dobry krem z filtrem mineralnym ok 50
i to raczej z apteki bo większosc jest od pół roku a my bedziemy potrzebować dla mlodszego

ja jako ze bede kąpac w oliatum to i buzie przetre więc nie bede kremować ani oliwkować
jak bedzie potrzeba to sie wtedy kupi

stosowanie wit to jak dziewczyny piszą trza poczekać na lekarza bo to on zaleci przy wizycie patronażowej
najśmieszniejsze je :ico_wstydzioch: to że te wit w kapsułkach twist off są bez recepty a te w kropelkach np vigantol są na recepte
głupota totalna
ja chyba też ten z pompką kupie bo nie lubi wyciskać z tych kapsułek
wolę podawać wit czy bio gaie prosto do dziuba

ja mam chyba bephanthen w maści ale sama nie wiem
dobry jest bardzo i dla sutków i dla pupy
no i zielony linomag baaaaaaaardzo polecam

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

09 mar 2012, 14:44

wit w kapsułkach twist off są bez recepty a te w kropelkach np vigantol są na recepte
głupota totalna
dokładnie, ja jak urodziłam Damiana nie było jeszcze tych w kapsułkach, tylko takie normalne kropelki i tylko na receptę :ico_puknij:

Przespałam sie na chwile i jestem taka nie dociumana, że szok
gorzej niż było, a tu koniec dobrego bo chłop w pracy, cała nadzieja w tym, że Damian później wstał to może nie spał w przedszkolu i padnie mi wcześniej :ico_noniewiem: ahhh marzenia

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

09 mar 2012, 15:06

Dzięki za info o tych witaminach - nie wiedziałam, że to lekarz coś zaproponuje, myślałam, że samemu trzeba o to zadbać.

jagodka24 myślisz, że takie wiosenne słoneczko to nie jest groźne dla skóry noworodka? Ja właśnie myślałam o jakimś porządnym kremie z filtrem z apteki rzecz jasna, bo u mnie to od kilku dni słońce daje nieźle a kiedy wyjdę z małym na spacer to pewnie koniec marca będzie albo początek kwietnia - no chyba, że uda się jakoś wcześniej urodzić.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość