Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

02 lut 2009, 11:24

czesc :-D
asiab pisze:chyba niższej ode mnie nie ma na naszym watku :ico_wstydzioch: .

pomyłka nr1 :ico_wstydzioch: :-) ale ja lubie byc mala tylko mogła bym mniej warzyc :ico_zly:
zirafka i sylwia O a wy to chudziole takie i jeszcze narzekacie :ico_szoking: :ico_nienie:
i mowilam!!! wiosna blisko...baby o odchudzaniu tylko mysla ja tez :-D (tez 3 kg schudlam od gwiazdki ale nawet tego nie czuje :ico_zly: )
Zuza bosko zasnela z ta miska miedzy nogami :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
a dzis Rys sie znow do luzka nam wprosil a ja tak mocno spalam... maly sie w poprzek polozyl na brzuchu a ja z jego tylka sobie poduszke zrobilam i tak spalam az Rysiek mnie obudzil i sie smialismy :ico_haha_01:
dzis mezulo ma urodzinki :-)
musze dzis na sobote jakies menu przygotowac na sobote zeby zakupy zrobic...
blagam jeszcze raz...podpowiedzcie co wy na imprezki dobrego robicie wasze "firmowe" przepisy co wszystkim smakuja :-) BLAGAM!!!! bo ja ciagle to samo robie...

[ Dodano: 2009-02-02, 10:26 ]
Anuszka pisze:widziałam na zdjęciach :ico_nienie: jestes szczuplutka :ico_nienie:

popieram!!!!!!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2009, 11:34

ja myslalam nad menu na roczek synka i wymyslilam:
mamusia zrobi mi golabki (i tak mysle, ze to bedzie jedyny cieply posilek), a ja zrobie salatki forumowe :krabowa z makaronem ravioli i kebab :ico_oczko:
no a najpierw bedzie tort, ciasto kawa i herbatka :ico_oczko:
myslicie, ze wystarczy??

a Wy co bedziecie robic??

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

02 lut 2009, 11:36

błagam wklejcie ktoras przepis na salatke kebab i brokulowa :ico_wstydzioch: teraz zapisze napewno :ico_wstydzioch: :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2009, 11:41

mika85, kebab to sie robi warstwamiu
kapusta pekinska, kukurydza, ogorek konserwowy no i miesko z kurczaka podsmazone z przyprawa kebab

[ Dodano: 2009-02-02, 10:42 ]
tylko nie pamietam w jakiej kolejnosci.... ja roznie robie :ico_wstydzioch:
no i oczywiscie ketchup i majonez :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-02, 10:45 ]
a brokułowej tez sobie nie spisalam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-02-02, 10:46 ]
gdzie jestescie??

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

02 lut 2009, 11:58

emilia7895 pisze:a Wy co bedziecie robic??
ja bede robic u tesciowej w knajpie, wiec tam kucharka zrobi, ale ja bede chciaal tez obiad rosół i drugie danie z dwoch mięs, kluski i surówki, torta, ciasto jakies, sałątki, zimne zakaski, owoce, napoje. Wodka??? :ico_noniewiem: nie wiem.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

02 lut 2009, 12:03

mika85 pisze: maly sie w poprzek polozyl na brzuchu a ja z jego tylka sobie poduszke zrobilam i tak spalam
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

emilia7895 pisze:a Wy co bedziecie robic??
ja na odwrót. najpierw na ciepło a tort poźniej.
A co zrobie to nie wiem. Mąż myślał żeby zamówic żarcie z kateringu :-D

Mika u nas często gęsto na pierwsze danie robi się zupe prowansalską z groszkiem, kukurydzą i czerwoną fasolką a na drugie to różnie albo ziemniaki albo frytki i jakaś surówka i mięsko. Najlepiej karczek w sosie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-02, 11:05 ]
Sałataka z Brokułami
2szt brakułów ugotowac w wodzie z dodatkiem warzywka, odcedzic, i oderwac same kwiatki, gdy ostygnie ułozyc na dnie miski,
na brokuły położyc:
-5 ugotowantych na twardo jajek pokrojonych w kostke
-1 papryke czerwona pokrojona w kostke( moze byc rzodkiewka
-szczypiorek lub natka pietruszki( moze byc drobno skrojona cebula lub por
-ser feta pokrojony w kostke
wszytko zalac duzym jogurtem naturalnym z dodatkiem sosu sałatkowego ziołowo-koperkowego.


sałatka z paluszkow krabowch opakowanie okolo 10-20 sztuk
wszystko pokroic w kostke, dodac fasole czerwona z puszki i kukurydze , troche drobno posieknego pora do wszystkiego dosac majonez 3 łyżki i czosnku ale tego z torebki oczywiscie do smaku wszystko wymieszac i jesc pycha

sałatka gyros:
Pierś z kurczaka (0,5 kg)pokroic w kosteczkę, usmażyć na patelni z dużą ilością przyprawy gyros. Ułożyć na dnie szklanego naczynia i polać keczupem i majonezem (zrobić kleksy), Kolejną warstwę ułożyć z odsczonej kukurydzy (1 puszka). Następnie warstwa pokrojonych w kostkę ogórków konserwowych. Znów polać keczupem i majonezem. Na wierzch położyc pokrojoną kapustę pekińską

[ Dodano: 2009-02-02, 11:07 ]
A co do tego kebaba to ja kupuję w biedronce taki gotowy kebab turecki z kurczaka - pycha jest i taki mięciutki.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2009, 12:12

Anuszka pisze:Wodka??? nie wiem

no wlasnie.... tez nie wiem czy bedzie alkohol :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

02 lut 2009, 12:32

dzieki Sylwia :ico_sorki:
ja na urodzinki sama nie wiem...chyba zeby miec mniej roboty nie zaczne od obiadu bo bedzie trzeba kolacje zrobic :ico_wstydzioch: wiec chyba tort najpierw i kawa i potem kolacja... ja zawsze robie "kartofelki"(ziemiaki obieram kroje na cztery ale nie na ludki tylko tak normalnie, gotuje je ale max 5 min od zagotowania odcedzam odparowuje i buch do frytkownicy az sie zrumienia PYCHA a do tego obowiazkowo sos: majonez zmieszny z musztarda francuska i ciutka wody przegotowanej(sredni majonez winiary+musztarda francuska kamisa cala) u mnie za tymi kartofelkami to sie az zabijaja :-D pozatym mysle o szaszlykach z piekarnika i czyms jeszcze na cieplo i z 3 salatki...tyle za ja te szaszlyki to ciagle robie i sama juz nie wiem czy sie nie znudzily :ico_wstydzioch:
mam ochote cos nowego zrobic... tyle ze ja mam manie robienia fuuuuul zercia :-D a portfel chudnie :ico_wstydzioch: a i jak zaczynam od kolacji to nie robie zupy. ale na urodzinki moze zrobie bo przy piciu fajnie cos cieplego w miedzyczasie popic :ico_wstydzioch: :-D

[ Dodano: 2009-02-02, 11:36 ]
zebolki Rysia :-D
Obrazek
nasza zima :-)
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-02, 11:37 ]
to kolo domu mojego :-D ladnie co :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-02, 11:54 ]
wlasnie nie wiem jak z alkocholem... na chrzest tez nie miala to przeciez dziecka swieto!!! ale ludzie to chyba nie kumaja...na chrzscie to wlasnie mieli jakies miny nie tego...dopiero za pare dni skumala dlaczego... a ja u was z tym...

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 lut 2009, 13:28

Sylwia.O. pisze:macie wy dobrze z tymi chlopami, gdzie ich rozdawali?

w internecie :ico_oczko:
Ja to mam 165 cm wzrostu i waże jakies 56,57 kg tak mi sie wydaje.
A na urodzinki Kubusia to myslę, że zrobie taka zupe gulaszowa ( ona jest taka gesta, że wystraczy za dwa dania - tak myslę :ico_noniewiem: ). Sałatke zrobie tak: gyros, z chipsami i zwykła jarzynową, tort, schab upieke i będzie z sosem takim czosnkowym na zimno i mysle, że wystraczy bo i tak nie dadzą rady tego przejeść.
No a alkohol chyba bedzie bo to nie chcrzciny czy komunia.

[ Dodano: 2009-02-02, 12:29 ]
No ale Mika poddałas mi fajny pomysł na te szaszłyki. :ico_brawa_01: :ico_sorki: Moga byc zamiast tego schabu na zimno.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

02 lut 2009, 13:29

zirafka pisze:z chipsami

mozesz podac przepis??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość