doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 sty 2009, 19:26

witam z gdanska. głos mam istnie "przepity", oczy takie jakby zamulone... a jutro jazdy...

wiecej napisze wieczorem

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 sty 2009, 19:37

Doris....no to czeka Cie pierwsza jazda po pijaku :ico_oczko: a tak powaznie to lecz sie dziewczyno bo sie nie rozerwiesz w G :ico_oczko: dansku wcale jak Cie calkiem rozlozy..i jeszcze niedaj boshe Kinia sie zarazi i chora w Wawie :ico_noniewiem: ...lecz sie konkretnie i Kini juz jakies wapno albo cos :ico_noniewiem:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

18 sty 2009, 20:08

a ja mam byczenia ciag dalszy...
no tescie nie wpadliby chyba na to zeby zostac z Mila..coz..juz sie przyzwyczaiłam, odespie tej nocy...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 sty 2009, 20:48

Karola zabij mnie ale czy wy mieszkacie w pobliżu Grudziądza ??????????? Mi się coś ubzdurało, że koło Zielonej Góry :ico_olaboga: A tak to mamy prawie 400 km do was więc nie wiem kiedy te odwiedziny nastąpią :ico_olaboga: A bardzo bym chciała :ico_noniewiem: Ale narobiłam, co ? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sty 2009, 21:07

hehehe, tak Kamizelko, niedaleko Grudziądza :ico_haha_01: ale i tak czekam!
Lady no tak, szkoda...moi wrócili od cioci i od razu wzięli małą na dół
Glizdunia :ico_brawa_01: za takie poważne zdanie!!! super! i cieszę się, żę smakowała sałatka!

a ja mam mega doła!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: J leży jak trup...jeszcze go w mostku bolało, aż w drugim pokoju słyszałam jak postękiwał... :ico_placzek: Hania kicha i gile do pasa wiszą! :ico_placzek: i kuźwa 3razy kupa w pieluchę, a chyba z 5razy wołała i stałam nad nią w kiblu po 15minut...a ta się zwali w pampersa..... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: normalnie mam tak serdecznie dość!!! a tu jeszcze mnie czeka samotna noc z tym wrednym dzieciakiem...nie dosć, że cały tydzien ledwo spałam, bo mi się obiadów zachciało, to następny tydzień się sennie nie rysuje...jak ona z katarem ledwo spać będzie... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie wytrzymam tego.......ja już nie chcę żadnego dziecka...ani tego, ani innego...ja się nie nadaję do tej bajki............ja chcę być sama!!!! trochę późno do tego doszłam...
dałam jej już oscillo dziś 3razy, 2razy cynk...czosnek rozgnieciony wiisi przy łóżeczku, olbasem już śmierdzi cały pokój...idę ją myć, wysmaruję gęsim smalcem i niech spada...ja już nie zajrzę, idę też się położyć...to może choć z 2-3godziny pośpię...na razie!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 sty 2009, 21:27

Zborra,no biedna jestes.....wspolczuje nocki i tych zblizajacych sie ciezkich dni...ale widze ze juz wszystko uruchomilas....moze nie bedzie z Hania tak zle...no bo J. chyba juz rozlozony nie?3maj sie dzielnie!!odpoczniesz w Ciechocinku

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sty 2009, 21:46

no..........masakra!
J niby się tragicznie czuje, ale cały dzień ogląda housa na tv więc moim zdaniem ma po prostu wakacje...a ja? mam nonono!
Hania już w łóżku, ale łazi i gada....nasmarowałam ją smalcem całą :ico_haha_01: poubierana...klin pod głową...olbasowo-czosnkowo i zestaw witamin...nic więcej nie mogę...
idę zaraz się myć...

dobranoc, śpijcie dobrze także za mnie

[ Dodano: 2009-01-18, 21:05 ]
a.........Glizdunia, jedyna przyjemność dzisiaj to torcik!!!!!!!! jest bombowy!!! mniam! właśnie ratuję nim moje emocje...a co tam...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 sty 2009, 22:19

Zborra,no to ciesze sie ze smakuje...mi za drugim razem wyszedl jeszcze lepszy niz za pierwszym :ico_oczko: wiec jedz...jedz na zdrowie!!!

[ Dodano: 2009-01-18, 21:52 ]
dziewczyny myslelismy ze padniemy ze smiechu :ico_haha_01: Maya sie bawi i juz tak w miare spokojnie ale zaczela sie bawic w kaczke :ico_szoking: ruszala skrzydelkami i kla kla kla...z takim przezyciem ze w szoku zostalismy..ona nam juz dzis tu cuda odstawia a ja nie wiem gdzie mam aparat :ico_noniewiem: ..musze po torebkach poszukac :ico_noniewiem: ale bylby filmik niezly :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 sty 2009, 23:05

moje dziecko dopiero zasnęło a ja czuje sie fatalnie... generalnie jest mi na zmiane zimno i cieplo...

wybaczcie ze nic wam nie napisze... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

18 sty 2009, 23:31

Matko nie straszcie mnie tymi chorobami, wirusami, katarami, mam nadzieję, że żadne licho do nas nie przyjdzie. kacper za tydzień ma jechać z ciocią do Wisły na narty więc nie może chorować, a my nie chcemy, karol też nie może, bo jest mały i już!!!!

Poszukam jeszcze przepisu na torcik i spisze i zmykam spać, musze się dziś wyspać :-D

[ Dodano: 2009-01-18, 22:42 ]
Szybko znalazłam przepis, był na 1000 stronie :-D Dobranoc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości