szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 lis 2011, 15:13

Wczoraj Moją mała o 24 obudziłam w końcu :ico_szoking: od 17 spała :ico_szoking: nie wiem czym ona się tak zmęczyła;p Bałam się że nie będzie chciała iść spać, ale nakarmiłam ją przebrałam włożyłam do łóżeczka i gadała gadała aż zasnęła wstała po 4 na jedzonko:)
No to ma twoja mała fajne spanie.

My wróciłyśmy z spacerku , byłam godzinkę z małym hakiem.Wymarzłam strasznie a mała cały czas spała i teraz nadal śpi.
Dziewczyny te co ich dzieci mają skazę czym smarowałyście te chrostki ?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

22 lis 2011, 15:42

łoł właśnie skończyłam 6stkę :-D masakra :-D a to tylko jedna seria była aż się boję tych jutrzejszych dwóch :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lis 2011, 15:42

Majka właśnie ucina sobie drugą drzemkę dziś :ico_szoking:
sama poszła do łóżeczka i woła do mnie "Izabela przycisz telewizor" :ico_smiechbig:
ciekawa jestem skad jej sie wzieło to gadanie do mnie po imieniu, nikt do mnie tak nie mówi w domu hehe

[ Dodano: 22-11-2011, 14:43 ]
łoł właśnie skończyłam 6stkę :-D masakra :-D a to tylko jedna seria była aż się boję tych jutrzejszych dwóch :-D
pierwsze trzy dni pestka :ico_oczko: później bedzie jazda na całego hehe

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 lis 2011, 16:21

podziwiam za zapal do cwiczen :ico_sorki:
ja sie zrobilam straszny leniuch, preferuje platforme wibracyjna i spacer z dzieckiem i sylwetka sie sama ksztaltuje :-D

Kalunia ost tez coraz dluzej przesypia, 2 karmienia w nocy, tzn jedno ok 1-2 i potem ok 6 i do 8 mam spokoj, potem powoli wstajemy, bo pamp juz pelniusi :-)

nina jaki Alanek fajny :-D

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

22 lis 2011, 16:26

witam,

ja od rana poszalałam po zakupach i kupiłam sobie bieliznę, trochę już świątecznych zakupów zrobiłam :ico_sorki: Izunia zasnęła dopiero jak ja wróciłam, nie chciała spać teściowej :ico_noniewiem: już boję się tego co będzie jak ja po macierzyńskim wrócę do pracy :ico_placzek:
2 karmienia w nocy, tzn jedno ok 1-2 i potem ok 6 i do 8 mam spokoj,
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mała o 24 obudziłam w końcu :ico_szoking: od 17 spała
no to ma kobietka spanie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lis 2011, 16:38

kwiatunio, kochana mam do Ciebie wielką prośbę :ico_sorki:
powiedz mi czy masz juz prezent na Mikołaja lub na Gwiazdkę dla Julki???
bo widzę ze Twoja Jula jest w wieku mojej bratanicy a ja za nic w świecie nie wiem co mam jej kupić w prezencie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
jak była mniejsza to wszystko ją cieszyło, kazda zabawka :ico_sorki:
byłabym wdzięczna gdybyś mi podsuneła jakiś pomysł albo podzieliła sie informacją co jej kupiłaś lub co zamierzasz, moze bedziesz moją inspiracją :ico_sorki:

[ Dodano: 22-11-2011, 15:39 ]
młody ma jakiś czujnik wbudowany :/ co włacze komputer to on sie budzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

22 lis 2011, 17:21

Majka właśnie ucina sobie drugą drzemkę dziś :ico_szoking:
sama poszła do łóżeczka i woła do mnie "Izabela przycisz telewizor" :ico_smiechbig:
ciekawa jestem skad jej sie wzieło to gadanie do mnie po imieniu, nikt do mnie tak nie mówi w domu hehe
Hahaha, niezły tekst :-D :-D :-D

Ja dziś byłam na małych zakupach. Kupiłam klej z brokatem, cekiny, wstążkę itp i za parę dni biorę się za ozdoby na choinkę. Jeszcze planuję kupić szklane bombki, póki co mam styropianowe :-)

Piekę na obiad schab ze śliwkami, głodna jestem, mięso pachnie,a tu jeszcze trzeba poczekać :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 lis 2011, 17:42

Cześć, Jestem Monika z wątku lipcowo - sierpniowych dzieciaczków ;)
widzę ,że moje koleżanki przeszły do waszego wątku, czy ja także mogę dołączyć ?
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

22 lis 2011, 18:38

Malinkax33, witaj serdecznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczna córcia :ico_brawa_01:

izuś_85, to zależy ile kaski chcesz wydać u mnie jest prosta sprawa bo moja Julka cieszy się z wszystkiego :ico_sorki: ale pomyśl o grach planszowych np.


albo taka grę "zgadnij kto to?

Obrazek

lub takiego zwierzątka

Obrazek

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 lis 2011, 18:59

Hej Malinka!!! śliczne zdjęcie masz :-)
nina jaki Alanek fajny :-D
dziękuję :ico_wstydzioch:
preferuje platforme wibracyjna i spacer z dzieckiem i sylwetka sie sama ksztaltuje :-D
hihi to tak jak ja tylko, że ja bez platformy. A co to takiego w ogóle? Coś w stylu tych urządzeń z mango jak vibroaction tylko na tym się stoi? To działa na serio?
Piekę na obiad schab ze śliwkami, głodna jestem, mięso pachnie,a tu jeszcze trzeba poczekać :-)
o dzięki mam już pomysł na jutrzejszy obiad. Wczoraj robiłam pieczoną karkóweczkę w sosiku ... pyszna mi wyszła :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość