Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 21:30

Mam pampersy na zapas :ico_brawa_01: Bratowa była w tesco i były 4 po 132szt za 79,99 :ico_sorki:

Marta słodka Agatka :ico_brawa_01: Rzeczywiście długaśna dziewczynka...i chyba do mamusi podobna?
Jak pisałaś że wygląda jak kijanka to przypomniało mi się jedno foto Jolki, które właśnie tak nazwaliśmy:
Obrazek
Miała około 6 tyg.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 22:42

Gosia jejku ale długa :ico_szoking: rzeczywiście jak kijanka :ico_haha_01: No i super że udało się zrobić zapas pieluch :ico_brawa_01:
Mam tez problem dalej z jedzeniem z piersi - na fotelu cuduje,, na lezaco to prawie wisze nad nia jak tylko zlapie zeby cokolwiek zjadla
a próbowałaś chodząc :-D bo możemy sobie podać ręce. Jak nie ma nastroju to nie zje w dzień leżąco nie ma szans na siedząco czasem ale już jak chodzę to zje. No i jak już zaczyna odpływać to mu daje cycka wtedy dobrze je. I ty tak spróbuj jak będzie zasypiała to daj cycka zobaczysz jak dobrze zje. A co do nocy może to jest chwilowy kryzys że potrzeba więcej mleka :ico_noniewiem: Gosia coś pisała że kryzys jest laktacyjny na 3 miesiące. Sama nie wiem. Ja się nie mogę doczekać wprowadzenia kaszek wtedy na noc będę dawała może pośpi lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 23:54

AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wlosy sobie garściami wyciągam....zaraz szału dostanę :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 lis 2012, 00:28

Masakra moje dziecko pospało tylko 40 min i sie obudzilo...rozgadala sie, zmienilam jej pieluszke i ulozylam z powrotem do spania. Dalam smoczek i misia i myslalam ze biedactwo usnie bo tak jej sie oczka kleily ale niestety nie usnela.... Raczka w buzie i oczka pelne rozwarcie. Chcialam ja nakarmic - piersia, butelka, na fotelu, na lezaco, chodzac nic nie przynioslo skutku. Dostala czkawki wiec zrobilismy herbatki ale nie bylo szans zeby sie napila w koncu jak lezala w lozeczku to wziela kilka lykow. Zesikala sie chyba z 5 razy....i sie zaczelo placz, wyginanie ciala - jeszcze wiekszy placz..... pierwsza mysl moze dziasla? Posmarowalam zelikiem, pomasowalam ale to byly ulamki sekund na jakie sie uspokoila....moj maz zaczal panikowac, ze trzeba jechac do lekarza.... Kazalam mu przynies paracetamol w syropie o smaku truskawkowym - wypila z miarki - bardzo jej smakowalo i zlapala piers- possala 10 min i wllasnie poszla z powrotem spac..... przed nami noc zobaczymy co przyniesie...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 lis 2012, 01:12

Hej...
Mamusia ale masz przygody z Marysią :-( MOŻE ZĘBY IDĄ I Tak reaguje? Ma spuchnięte dziąsła? Wiecie mojej Kajuszce też sie wszystko potrymboliło i teraz śpi w nocy po 2-3h już nie pamiętam kiedy przespała tak z 6h... a wcześniej po 7-8h spała...

Gosia888 Ty piszesz o kryzysie laktacyjnym a ja wczoraj miałam taki nawał ze Kajucha kończyła jeść a mi dalej tryskało z cycora na siłę ją karmiłam a na fitness myślałam że cycki urwę przy skakaniu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_chory:

Marta ale glista z Agatki no śliczna i smukłą laseczka... moze jak będę miałą syna to ich spykniemy i będzie juz totalna LASKA!!!
w ogóle tu same długie dzieci tylko moja to kurdupel hahaha no ale nie ma po kim być wysoka ja 170cm M 172cm więc nie za wysoko u Nas :-)

Ja mam zapas 3 i na razie nie kupuję bo mam jeszcze 250 pieluch właśnie w tym rozmiarze :-D tzn chciałam kupić te w Kauflandzie w rozmiarze 4 ale ich nie było juz zostały tylko 5 i 6 a wiecie ze te pieluchy 4+ nie różnią się rozmiarem od 4 tyle ze te 4+ są bardziej chłonne :-D :ico_haha_01:

My jutro z rańca jedziemy na wieś :ico_brawa_01: Nasz pierwszy wyjazd jejku cała torba to Kajuśkowa :ico_szoking: bo to 5 par body, 4 pajace, śpiochy spodenki, kombinezon pieluchy i inne duperele masakra jesszcze nigdy tak długo się nie pakowałam :ico_olaboga: chyba 4h to robiłam bo upewniałam się po 10 razy czy wszystko dla Kajuchy wzięłam :-D :ico_olaboga: nawet termometr wzięłam jej ulubione zabawki, grzechotki którymi się bawi :-) no i jedziemy 4 laseczki bez chłopów :-D :-D :-D ja moja siorka Kajucha i jej córka a moja chrześnica Jagoda 5 lat ma :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 lis 2012, 09:13

Aniula muszę Ci powiedzieć ze ciężka decyzja przed Wami ale myślę że Jak S ma tam nagraną pracę to możecie smiało jechać... tutaj nic dobrego niestety Was nie czeka... Mnie mąż wczoraj zapytał czy nie myślę o emigracji :ico_szoking: ale ja nie myślę... za bardzo bym tęskniła... nie poradziła bym sobie bo ja z siostrą jestem tak z żyta jak z mężem więc musiała by jechać ze mną :-)

OKI ja spadaciam na wioskę zabitą dechami tam jest 1 sklep czynny od 9 do 11 i od 15 do 17 :-) Beskidy Witajcie :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 lis 2012, 09:56

Kasiala udanego wypoczynku :ico_sorki: A co do pakowania najważniejsze masz cycek haha. A co do kryzysu to u mnie na szczęście też nie ma problemu :ico_sorki: ale dzisiaj tak tragicznie spał że sama nie wiem czy nie nadrabia jedzenia. Poszedł spać o 21 jadł o 22, 23:30, 2:30, 3,4,5,6,7,8 :ico_olaboga: jestem tragicznie śpiąca.

Mamusia a jak u was nocka?

Gosia wiem co przeżywasz :ico_placzek: współczuję. Oby to jak najszybciej minęło :ico_sorki: Pamiętam jak smarowałam głowę vichy tym na wypadanie i tak wyjmowałam te włosy i plakałam :ico_placzek: :ico_placzek:

A co Madleine ucichła?

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 lis 2012, 10:27

Hej...
My jutro z rańca jedziemy na wieś :ico_brawa_01: Nasz pierwszy wyjazd jejku cała torba to Kajuśkowa :ico_szoking: bo to 5 par body, 4 pajace, śpiochy spodenki, kombinezon pieluchy i inne duperele masakra jesszcze nigdy tak długo się nie pakowałam :ico_olaboga: chyba 4h to robiłam bo upewniałam się po 10 razy czy wszystko dla Kajuchy wzięłam :-D :ico_olaboga: nawet termometr wzięłam jej ulubione zabawki, grzechotki którymi się bawi :-) no i jedziemy 4 laseczki bez chłopów :-D :-D :-D ja moja siorka Kajucha i jej córka a moja chrześnica Jagoda 5 lat ma :-)
Skąd ja to znam... ja jeszcze zawsze zabierałam fridę, bo może katar załapie, sól fizjologiczną ( do noska ew do oczka), nurofen, bo może gorączkę załapie...

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 lis 2012, 18:28

Nocka minela nam znosnie - mała jadła o 3, 5,6,7:30 pozniej kolo 9:30 i zdrzemnela sie. Chcialam z nia isc na spacer ale nie na glodniaka jednak juz sie piersi nie chwicila - poszlismy na zywiol na 2,5 h cos sie tam przespala ale wiekszosc czasu ogladala swiat. Kolo 14stej chcialam ja znowu nakarmic ale nie bylo szans - nawet kupilam bebiko, bebilon nic to nie dalo. Kolo 15stej zlapala cyca na 2 lyki od tyle.....zaczela sie juz denerwowac widac ze spiaca, marudna i glodna a jak glodna to nie usnie., Kolo 17 podjelam kolejna probe przystawiania do cyca i rozpetalam wojne wrzask, krzyk, wykrecanie ciala......posmarowalam jej dziaselka przygryzala palucha, ale dalej plakal w koncu chwycila piers ale zaczela mi ja "przygryzac" -lapala mnie za rekawy, za cialo, paznokiety wbijala ehhh w koncu jednak sie uspokoila i zaczela spokojnie ssac az usnela.....maz juz szykowal paracetamol ale nie wiem czy jej dawac czy nie? Czy az tak ja boli? Dziaselka nie sa specjalnie zapuchniete:/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 lis 2012, 18:37

Witam w klubie mam małych nerwusków...i czuję że tu wcale o brak mleka nie chodzi :ico_nienie:
Tymek jest nerwowy i gryzie mnie po sutkach :ico_chory: Pewnie za niedługo pojawi się jakiś ząb. Nie przypominam sobie żeby Jolka tak robiła :ico_noniewiem: W ogóle brutal mały...ulubiona jego zabawa to targanie za włosy starszej siory... a ile krzyków z radości przy tym :ico_haha_01: Oczywiście siostra niekoniecznie zadowolona :-D

Byłam dziś w Tesco, zaopatrzyłam się jeszcze w jedną pakę "4", komplet śliniaczków bo nie nadążam z wycieraniem małemu śliny :ico_szoking: No i moje ulubione wkładki laktacyjne bella za 12zł były to wzięłam :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość