szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 11:57

szklieletorek jak córunia się czuje?
Ja wiem że są nieuniknione i już nie jeden był ale to nasz pierwszy z takimi obrażeniami hehe
Dzis jest ciut lepiej ,wstała i miała lekko otwarte oczko,oczywiście jeszcze ma podpuchnięte i lekko sine.
Buzia azs jest dużo lepsza odkąd zmieniłam krem .

U nas śniegu jest sporo a mrozik tez trzyma .Na sanki bym poszła ale nie chce wychodzić z nia dopóki sie te rany nie pogoją.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 12:21

Dzis jest ciut lepiej ,
Buzia azs jest dużo lepsza odkąd zmieniłam krem . .
to dobrze :ico_oczko:
U nas śniegu jest sporo a mrozik tez trzyma .Na sanki bym poszła ale nie chce wychodzić z nia dopóki sie te rany nie pogoją.
u nas już stopniał :ico_haha_01:


zaraz ogarnę mieszkanko, umyję włosy, przyszykuję obiad i przed 14 pojadę po Szymka :)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 15:25

Witajcie
Super, ze w Polsce Juz pierwszy snieg. Siostra mowila mi, ze w Rzeszowie Juz snieg spadl. Takze ciesze sie, bo Juz za niedlugo wybieram sie do Polski.
Dzisiaj umowilam sie Na wizyte do ginekologa Na 17go grudnia. Nie moge sie doczekac.
Milego dnia

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 15:39

hej dziewuszki

Ja od rana sprzątałam jak głupia całe mieszkanie,ale zdążyłam i R zaraz będzie w domku :ico_haha_02: a obiadki mężu za zwyczaj robi takze ja już dziś mogę odpoczywać,ale jeszcze na zakupki małe wyskocze i dotlenie nas troszku :-) Jutro idę na pierwsze spotkanie z położną i dziewczynami w ciąży tak mnie zaprosiła połozna abym przyjechała wypiła cherbatke i zjadła ciacho a przy okazji czegoś nowego sie dowiedziała,a ze jutro i tak jade zrobić następne badania to co mi szkodzi,a takie spotkania są co tydzień więc jak mi sie spodoba to będę jeżdziła fakt to jest w przychodni gdzie mój gin przyjmuje i jak wiecie musze przejechać pół Wrocławia,ale lepiej trzymac dobre stosunki z połozną bo potem bedzie mi potrzebna,a fajniusia babeczka :-) zresztą siedze i tak w domku :ico_oczko:
( jaki byl taki jest. ale niektorzy mowia ze to dlatego bo ja wysoka jestem i szczupla
a ile masz wzrostu? i ile juz przytyłas? ja mam 153cm i waga wyjściowa 51kg teraz 54kg :ico_noniewiem:
moze Ci sie wydaje,ze nie rośnie brzusio..mnie tez sie tak wydawało,ale wczoraj kolezanka mnie zabiła tekstem "JAKI BRZUCHOL" az go schowałam :ico_haha_01:
pokazuj swój wielki brzuch! u mnie oponka też rośnie :D
Ja bym pokazała,ale dziewczyny niech tez pokaża :-P
brawo za ruchy, kochana! :)
mam nadzieje,ze to to hihi one nie są jakos często,ale jak zjem to raz muśniecie poczuje,albo jak siedze przed laptopem,sama nie wiem i czekam na mocniejsze :ico_oczko:
u nas taż spadł śnie,
a ja czekam na snieg a u nas nie ma :ico_noniewiem:

przepraszam jak któreś nie odpisałam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 16:11

no właśnie, śnieg stopniał. a właściwie jest w trakcie topnienia.
my jutro na te Mikołajki idziemy :) Tobikowi pokazywałam w internecie zdjęcia tego placu zabaw, to klaskał i skakał i widać, że się nie może już doczekać. Jutro pewnie będzie padnięty wieczorem ;) może przez to szybciej uśnie :D

ja dziś jakaś taka bez humoru, bez energii. do tego znów zgaga (na szczęście lekka) ale dokucza. chciałabym już trochę przyspieszyć czas, by czuć dzidzię, jakoś niech się zacznie dziać... (a miałam się z tej ciąży cieszyć i jej nie chcieć przyspieszyć) jednak te objawy i wahania nastrojów są straszne. oby w II trymestrze było lepiej. może jak dobrze pójdzie, to przed narodzinami malutkiej zdążymy z remontem nie tylko naszego pokoju, ale i całego mieszkania, więc z niecierpliwością czekam na wiosnę :)

właśnie zajrzałam na naszą pierwszą stronę i zauważyłam, że Sosna skończyła dziś 21tc!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak to zleciało? czy jej to nie płynie za szybko? :ico_smiechbig:
brawo kochana za połowę ciąży za tobą! :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_brawa: jeszcze chwila i odliczanie od 120 się kłania 8-) 8-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 18:14

misia81 ja mam 173 cm wzrostu i moja waga przed ciaza byla 50 kg teraz jest 56 kg :-) niby brzuszek widac ale jak dla mnie nic a nic sie nie powieksza. ale jak to inny mowia przyjdzie czas ze sie zrobi duzy poprostu trzeba czasu i nie ma co panikowac czy sie tym nie potrzebnie stresowac!!! ja jestem cierpliwa na wszystko przyjdzie czas i bedzie pora wiec z czasem i moj brzuszek sie powiekszy. z jednej strony to nawet dobrze ze nie jest wielgasny bo mi w niczym nie przeszkadza bo jakby byl olbrzymi to juz ciezko by bylo a tak na razie jest dobrze jak jest. ja moze niebawem zrobie zdjecie swojego brzuszka to same powiecie jaki jest :-)
zaczelam dzis robic z mezem choineczki takie ozdoby swiateczne :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 19:19

jeszcze przyjdzie czas, że wszystkie będziemy narzekać na wielkie brzuchy, zobaczycie!
monika, pochwal się co tam ładnego tworzycie!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 19:20

Witajcie dziewczyny
Ja waze 65kg a mam 164cm wzrostu. Musze sie wiec pilnowac z kilogramami. W pierwszej ciazy przytylam ponad 20kg.
Wlasnie wracam do domu z pracy. Oj jak mi sie marzy polozyc Na sofie.
Mam nadzieje, ze Oli szybko zasnie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

04 gru 2012, 21:23

niby brzuszek widac ale jak dla mnie nic a nic sie nie powieksza
Kochana więc mamy takie same wymiary .Taka sama wysoka jestem i ważę tak samo .Brzuszek w pierwszej ciąży widać było dopiero koło 5 miesiąca.Wtedy się dopiero zaokrąglał.Wcześniej jedynie piersi mi urosły.
Nie martw się niepotrzebnymi rzeczami bo dzidzia tego nie lubi a uwierz że urośnie i będzie czas że będzie ci troszku czasem ciężko.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

05 gru 2012, 08:17

hej dziewuszki

ja wpadłam powiedzieć Dzień dobry za oknem mam plus 2 stopnie i zimno,a do przychodni tak daleko :ico_noniewiem:
Nie spie już od 5 i sie nudzę,nic szykuje sie po mału na te badanka więc miłego dnia dziewuszki :-)
ja mam 173 cm wzrostu i moja waga przed ciaza byla 50 kg teraz jest 56 kg
wow no to wysoka jesteś faktycznie :-) mój mąż ma 176cm ,to ja przy Tobie maleńka :-)
mowia przyjdzie czas ze sie zrobi duzy poprostu
pewnie a potem będziemy prosiły aby sie zmniejszył bo będzie ciężko,ja jak sie objem to już mi ciężko po woli sie robi a co bedzie potem :ico_olaboga: najlepiej jak nic nie jem i z rana wtedy brzusio fajny malutki i nie przeszkadza,a wieczorem katastrofa :ico_haha_01:
Musze sie wiec pilnowac z kilogramami
Ja tez sie staram pilnowac,ale to nie takie łatwe bo ja jestem ciągle głodna :ico_sorki:

tibby ale Tobie kochana lecą te tygodnie,moze Tobie sie wydaje,ze za wolno,ale jednak czas nie stoi w miejscu :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość