Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 cze 2011, 21:19

leci VIVA a ja sobie w końcu z mężulkiem odpoczywam po ciężkim tygodniu :-)
ale ja Ci tego zazdroszczę :-D hehehe zapomniałam już jak to jest po prostu z mężulkiem sobie poleżeć i nic nie robić. Przy dwójce maluchów to niemożliwe :-D
a znalazł już gdzieś prace?
tak, w castoramie będzie pracował, dlatego właśnie, że znalazł, to złożył tu wypowiedzenie.
Noi stawiam :ico_tort: za rocznice ślubu :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:
wszystkiego najlepszego i kolejnych wielu wspólnych lat w miłości i doczekania się dzidzi :ico_buziaczki_big:

My jesteśmy w Poznaniu, nasz wyjazd nad morze stoi pod znakiem zapytania, bo Ulesia ma gorączkę i płacze, że ją gardło boli, a poza tym nie mamy kasy za wiele, a gdzie jakieś rachunki popłacić...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 cze 2011, 07:17

ale ja Ci tego zazdroszczę hehehe zapomniałam już jak to jest po prostu z mężulkiem sobie poleżeć i nic nie robić. Przy dwójce maluchów to niemożliwe
podpisuję się pod tym :ico_sorki:
misia81, tak dalej nie palę już ponad miesiąc i nawet mnie nie ciągnie :ico_sorki:pinko, kurcze może jakaś "lewa" kaska się znajdzie na wakacje, ale u nas też kiepsko w tym roku zobaczymy....
a te upały mnie dobijają :ico_zly:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 cze 2011, 16:44

tak dalej nie palę już ponad miesiąc i nawet mnie nie ciągnie :ico_sorki:
to ładnie, gratulacje :ico_brawa_01: i trzymam kciuki za dalsze niepalenie
pinko, kurcze może jakaś "lewa" kaska się znajdzie na wakacje,
oj, bardzo liczę na teścia w tej sprawie :ico_wstydzioch:
Właśnie burza przeszła i popadało, Stasiu zasypia sobie, albo już śpi, marudny już był.
Mężulo z Ulą pojechali do auchana na maleńkie zakupy, bo kasy mało.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 cze 2011, 18:24

kurcze a u nas ani kropelka nie spadła :ico_zly:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 cze 2011, 01:54

hej dziewczynki
Przy dwójce maluchów to niemożliwe
bo to jest po prostu życie :ico_sorki: ale ja również nie mam tak za często,teraz tak jest bo weekendy mamy wolne to siedzimy razem,w tygodniu to przychodzi i idzie spać,czasem wyjdziemy na piwko jak nie jest aż tak zmęczony,kiedys to mogłam również zapomnieć o posiedzeniu z nim bo prawie nigdy go nie było bo do późna pracował za to teraz jest mniej pięniązków i tak źle i tak nie dobrze :ico_sorki:
w castoramie będzie pracował
kiedyś byłam tam na rozmowie bo chciałam na kase iść,ale już nie oddzwoniła :ico_noniewiem:
a gdzie jakieś rachunki popłacić...
wiem jak to jest,my chyba również nigdzie w tym roku nie pojedziemy tak jest źle :ico_noniewiem: z roku na rok coraz gorzej z tymi wypłatami :ico_sorki: może pojedziemy na długi weekend pod namioty do Nowego Sącza,ale to również stoi pod znakiem zapytania,bo co ja zrobie z dziadkiem :ico_sorki:
tak dalej nie palę
ja trzymam kciuki i gratulacje jestem pod wrażeniem :ico_brawa_01:

a ja od dziś urlopik zaczełam,ze szpitala nie dzwonią a jak zadzwonią w tygodniu to się wściekne,bo ja tam nie chce zostać na weekend :ico_zly:

ahh i dziekuję za życzenia szybko zleciał ten pierwszy roczek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 cze 2011, 07:33

i jak tam koleżanki wrocławianki :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

10 cze 2011, 17:01

riterka, jej ty chyba spac nie mozesz tak raniutko zawsze wstajesz?

u mnie ok jade w poniedziałek do Krakowa z bratem moze i R pojedzie zobaczy się czy będzie mu się chciało...a takto po staremu :ico_oczko:

wypłaty nie dostałam dopiero w poniedziałek,już mogłabym ich podac do PIP-u,bo do 10 powinnam mieć a nie 13-tego :ico_zly:
gdyby nie męża wypłata to nie wiem co byśmy jedli :ico_puknij:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

11 cze 2011, 07:28

misia81, chcesz nr do PIP-u :ico_oczko: tam bardzo mile panie są :ico_sorki:
no i faktycznie można już ciągnąć sprawkę :ico_haha_02:
a wstaję faktycznie szybko bo Lena to taki ranny ptaszek czasem do 7 pośpi to mamy święto a tak to nawet kiedyś po 4 wstała norma 5-6 rano pobudka idzie oszaleć bo zawsze jestem niewyspana :ico_haha_02:
mmmm do Krakowa też mi się marzy dawno nie byłam a tak z dziećmi smoka zobaczyć oj trzeba się kiedyś zebrać :ico_oczko:
kiedy są dni Wrocławia wiecie może, jakieś koncerty się szykują??

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 cze 2011, 23:08

Heja kobity :-)
My już po wczasach, byliśmy w Rowach kolka dni, pogodę mielimy super i wypoczęliśmy :-) Wakacje udane, szkoda, że takie krótkie. Po powrocie właściwie całe dnie poza domem spędzamy, bo moja kuzynka przyleciała z Londynu na dwa tygodnie in chciałam z nią pobyć ile się da/ Dzisiaj już poleciała. Dzisiaj w gronie najbliższej rodzinki byliśmy u kuzynki, było super, dzieciaki się wyszalały na ogrodzie a my pogrillowaliśmy.
Misia, jak tam urlopik? I jak pobyt w szpitalu, jak badania i wyniki?
riterka, pewnie trochę za późno, ale teraz są dni Wrocławia, tu masz trochę informacji i program:Link usuniety przez moderatora forum !Uciekam spać...
Ostatnio zmieniony 19 cze 2011, 11:18 przez pinko, łącznie zmieniany 1 raz.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

19 cze 2011, 11:19

dziewczyny prosze o przesyłanie linkow sobie na PW gdyz na forum poza linkami z allegro i blogami nie wolno innych wklejac :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-06-19, 21:41 ]
od dzisiaj nie wolno wklejac linkow do allegro !!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość