kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

23 lip 2007, 07:07

O widzę że dziś pierwsza, DZIEŃ DOBRY KOCHANE MAMUSIE, jak tam u Was nocka?? bo u mnie tradycyjnie, Mateuszek spał od 7 do 10 potem karmienie, dospał do 12.30 i znów karmienie i pobudki co 2,5 godz.
Zborra ja nie chcę przestać karmić teraz daje mu sztuczne bo nie wiem od czego ta wysypka może ja coś zjadłam??? Właśnie przyszło mi do głowy że może to od herbatki rumiankowej hippa?? jak myślicie???

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 lip 2007, 08:41

Witajcie Majowe Mamusie!
Nie było mnie dwa dzni a tu tyle czytania. Aż się boję co bedzie jak wyjadę na tydzień. Od razu p[iszę że mnie nie będzie najpierw przez tydzień od 28lipca do 5 sierpnia (jadę sobie do rodziców) potem jadę w góry na 4 dni tj od 16 do 20 sierpnia. :509: :509: :509: :509:

Za chollercie nie pamiętam co która napisała ale spróbuję poodpisywać. Z góry przepraszam jeśli kogoś pominę.

kate_k82, witaj ponownie. Myślę ze to nie powinno być uczulenie na herbatkę rumiankową, może zjadłaś czekoladę albo jakiegoś owoca? Jeśli musisz wyjałowić pokarm to odciągaj i wylewaj mleczko żeby nie zatracić laktacji.

zborra, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Hanusi za przespane nocki. Oby tak dalej.

Sikorka, mam nadzieję że mojemu zięciowi wszystko się unormuje. W koncu do 3 miesiąca już nie tak daleko.

massumi, gratulacje chrztu. Mam dziwne pytanie. Z tyłu na pierwszym zdjęciu jest ksiądz. Wiesz może jak on się nazywa? Przypomina mi mojego znajomego.

KUlka, cudowne dzieciaczki. Aż mi się zachciewa rodzeństwa dla Aluni. Ale na to muszę jeszcze poczekać kilka lat...

Resztę przepraszam że ominęłam i przysięgam poprawę :ico_haha_01: :ico_haha_01:
miłego dnia życzę.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 lip 2007, 09:23

Dzien dobry mamuski!!

Dzień rozpoczęliśmy kwitnąco, lalunia spała do 5:15 potem mleczko i do 7:45 :ico_szoking:
Wczoraj miałam nadzieję wpasc, ale niestety czasu brak- po kościółku obiadek i zaczelismy rozmowy w toku z moim A. potem jechaliśmy kupic basen bo już w tym hycu nie da się wytrzymac, ale oczywiście we wszystkich supermarketach jakie mamy baseny wyprzedane, juz sie śmialismy ze w tamtym roku wszyscy wykupywali wentylatory a teraz chyba przyszedł czas na baseny, na szczescie w przyszłym tyg mają dowieźć do Real'a. Potem mój kochany mąż zaprosił sobie gosci tzn brata z dziewczyną i dzaidków wiec grilowalismy, oczywiście A. sobie pozwolił z leksza mu grzmiało, szybko zasnał! Brat z dziewczyną chyba nie wiedzą kiedy wypada isc do domu i siedzieli do 0:00, myslałam ze ochujeje, bo nie wiedziełam kiedy bede musiała wstac do małej, na szczeście MIlunia dała pospać!! :ico_brawa_01:

Wczoraj sie tez najadłam strachu, bo po kapieli jak zawsze nakarmiłam posiedziałam z nia a potem zrobiliśmy zamianę, A. przyszedł z Sz. do niuni i za chwile tylko słysze: Justyna szybko bo Milunia sie zrzygała, no to ja lece, a tam całe łózeczko, misie i ona oczywiscie..fuuuuuu...dobrze ze ktos przy niej był bo kto wie czy by sie nie zakrztusiła tymi wymiocinami, biedna mała, od razu sie przenieśliśmy do domu i mała spała jak suseł!

Dziś chciałam zawieźć jej mocz do badania, bo musze go co jakis czas kontrolować, a ze chce małą szczepic w tym tyg pomyslałam ze dobrze by było jakby lekarka od razu i to sprawdziła, udało mi sie złapać troche do woreczka, ale w sumie poszedł na marne, bo tatuś nie był w stanie na czas tego zawieźć do laboratorium i jutro znów bede sie musiała meczyc :ico_olaboga:

Teraz malutka troche drzemie, potem planuje spacer, mam nadzieje ze dzis uda mi sie jeszcze zajrzeć!

[ Dodano: 2007-07-23, 09:37 ]
ach jeszcze jestem w domciu wiec dopisze:
kulka nie zartuj ze twój ogród ci sie nie podoba, super jest, widac ze dużo pracy musicie włożyć zeby w takim stanie go utrzymać :ico_brawa_01:
massumi gratuluje udanego chrztu :ico_oczko:
zbora gosia podsunęła dobry pomysł z tymi buziakami z zaskoczenia, nie mów ze sie nie całujesz z mezem?ze odrobina czułosci byłaby dla niego szokiem?
ewcik no to sobie odpoczniesz, zazdroszcze!
kate ja tez uważam ze z herbatki raczej nie dostał uczulenia, pewnie cos przez nieuwage zjadłaś co powoduje u niego wysypke, nie odstawiaj synka za długo od piersi bo potem moze nie chciec tak jak moja Milunia a szkoda by było.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

23 lip 2007, 10:04

jednak wybiorę się do lekarza z małym zobaczę co powie bo coś mi cię wydaje że wysypka się powiększyła, i jeszcze jedno zauważyłam że Mateuszek ma zimne spocone rączki i nóżki czy to normalne u takiego dzidziusia??? O to też muszę zapytać lekarza jesli oczywiśnie nie zapomnę,
Moj mały wiercioch nie śpi odkąd się obudził po nocy czyli jakieś 3 godz, wiem że jest zmęczony ale otwiera oczy jak tylko chcę go położyc do łóżeczka, albo śpi 10 min i to wszystko, Zbora zazdroszczę Ci Hani szkoda że Mateusz tak nie śpi...chrzest odbędzie się dopiero we wrześniu więc może we wrześniu będzie inaczej...ktoś powiedział że chrzest zmienia dzicko ciekawe czy w moim przypadku też tak będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

23 lip 2007, 10:24

kate_k82, jasne że najlepiej jest zapytać się lekarza. Ja jak mam dużo pytań to zapisuję je sobie na kartce. Moja Ala też miała cały czas zimne łapki i nóżki, ale od jakiegoś tygodnia jest ok. My też chrzest będziemy mieć we wrześniu razem z naszym ślubem kościelnym....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

23 lip 2007, 10:37

Witajcie! Ja dzisiaj miałam wspaniałą pobudke o 6 i krzyk do 7 - brak kupy...Kinga zasnęłą około 7, ale nie zrobiła kupy, o 10 obudzila sie na karmienie - znow udało mi sie pospac z nia do 10! hurra!!! ale powiem Wam, ze spalam dzisiaj za dlugo na lewym boku i caly mnie boli...

Juz wiem kiedy wyjezdzam - w sobote, chrzestny Kingi Nas zawiezie do Siemian! Nie moge sie doczekac!!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

23 lip 2007, 11:08

Dzień dobry, ja tylko na chwilkę żeby się przywitać. Później wpadnę na dłużej :ico_haha_02:
Miłego dnia kochane

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

23 lip 2007, 11:19

na razie dzień dobry ... reszta później ..sajgon w domu ..

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

23 lip 2007, 11:30

ja tez na chwilke bo mala sie wierci i kreci
kupy brak :ico_olaboga:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

23 lip 2007, 12:47

Moją nunię znów o 10 kolka wzięła ale na rączkach sie szybko uspokoiła!
Czy ja dobrze rozumie ten termin " kolka" - skurcz w jelitkach ze nie mozna oddac gazów?
o 12 pojadła i znów nyna!
a ja zrobiłam pranko, zaraz bede musiała posprzatać w kuchni po wczorajesz imprezie, choc kolej A. dzis jest, ale on nadal jakis struty chodzi :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość