karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

13 lut 2009, 12:51

witam:))
My zaraz do prababci sie wybieramy:)))oluch to juz od rana czeka żeby tam jechac:))
Co do włosów to ja na czerń planuję walnąć :-D :-D :-D włosy nie zęby, odrosną :-D

Jagna , widzisz troche ode mnie ,troche od justyny dostaniesz i fryzurke jak ta lala miec bedziesz :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 lut 2009, 13:21

karina22, żeby tak można było... :ico_sorki:
Ja tez mam czerń na głowie...a teraz chce przejsc na braz...

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

13 lut 2009, 16:20

witam ja bylam u podciecia wloskow, ale tylko podciecia, nic radykalnego...ale juz lepsze samopoczucie, pozdro E.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

13 lut 2009, 18:19

delfi1 pisze:witam ja bylam u podciecia wloskow, ale tylko podciecia, nic radykalnego...ale juz lepsze samopoczucie, pozdro E.


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a ja se kupiłam szampon "granatowa czern" i w przyszłym tygodniu ją nakładam :-D

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

13 lut 2009, 18:52

ale fryzjerowo sie zrobilo :ico_brawa_01: chyba wiosna idzie :ico_haha_01:

ja tez juz wiele razy eksperymentowalam z wlosami :ico_oczko: przez ponad 4 lata (ostatnie) mialam jasniutkie pasemka ,teraz chce miec "wlasny" kolor wlosow tzn ciemne ,ale bardzo syzbko mi sie tluszcza ....moze znowu wroce do pasemek

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

13 lut 2009, 21:07

Hej :-)

dawno nie zaglądałam :ico_wstydzioch:

chorowitym zdrówka życzę i dzieciaczkom :ico_sorki:

justyna świetnie wyglądasz :ico_brawa_01:

ja w przyszłym tygodniu ide do fryzjera wycieniować włosy i muszę ufarbować :-) bo za 2-tyg.chrzciny :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

14 lut 2009, 13:56

Hejka :)
Ja też ścięłam włoski...i pasemka...już jakieś 2 tygodnie temu :)
Wczoraj byliśmy na szczepieniu...okazało się, że Krystuś ma 2 kilo niedowagi...waży 9600...je za czterech, a nic nie tyje...przez 6 miesięcy przytył tylko 1,5 kilo...Tylko czym mam go jeszcze "kluskować"??? przecież i tak ciągle je...wszystko wybiega...
Ale poza niedowagą wszystko jest w porządku...
Z pracą nadal jest lipa...byłam w Leroy merlin na rozmowie, ale to nic pewnego...w ciągu dwóch tygodni mają odpowiedzieć...ale już nie liczę, że zadzwonią...chociaż miło mi się rozmawiało z tą babką...
a tak to nikt nie dzwoni...już normalnie wpadam w depresję...jeszcze trochę i całkowicie się załamię...
W kebabie już też nie pracuję, bo nie potrzebują...i jest dosłownie masakra...a frank z dnia na dzień idzie w górę...mąż też nie ma już takich wypłat jak miał...ta kasa mnie do szału doprowadza....
A ja dzisiaj mam wolne od wszystkich i wszystkiego :)
Siedzę u rodziców i piszę prace kontrolne i referaty...dopiero zaczynam a jest ich 5...także nocka na necie :)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

14 lut 2009, 17:19

witam:))
a mnie jakies przeziebienie łapie,mój r pojechał i po calcium i vit c,zaraz se łykne i do wyrka wykurowac sie lece.

aniulka8503, wydaje mi sie ze twój mały dobrą ma wage,moja tez około 10 kilo wazy ,a nawet mniej.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 lut 2009, 17:47

aniulka8503, widze na fotce ze twoj maz tez jest drobnej budowy ,sadze ze nie powinnas sie martwic ,maluch w ciagu pierwszego roku potroil wage i to sie liczy ..pamietam jak moj syn jka skonczyl rok to wazyl tyle co twoje dziecie i jeden lekarz taka drake mi zrobil ze wrecz wyzwal mnie od wyrodnych matek ze nie przejmuje sie zdrowiem dziecka , nie pomagaly tlumaczenia ze ja (wtedy) bylam drobniutkiej budowy ciala ,rodzice i dziadkowie sa tez niscy i drobni -owszem dal skierowanie na babanie krwi z rozmazem i cos tam jeszcze ..wszystkie wyniki wyszly bardzo dobrze i jeszcze z tymi wynikami poszlam do 5 pediatrow i na 5 trzech powiedzialo mi ze to ja mam racje ze skoro nie widze nic niepokojacego w zachowaniu dziecka ,on teraz ma 16 lat i nadal nie jest tlusciutkim nastolatkiem :ico_oczko: i powiem tobie ze wtedy jadl o wiele wiecej niz obecnie :ico_oczko: ...sadze ze jak ty nic nie widzisz niepokojacego to dobrze jest ..po prostu sa dzieci o drobnej budowie ciala i sa zdrowi,taka jest juz genetyczna budowa ciala :ico_oczko: jedynie dla swietego spokoju jaby co mozesz zrobic badanie krwi i moczu ,jak wyjda dobrze jest oki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

14 lut 2009, 18:56

czesc, zgadza sie wiosennie sie zrobila, kazda z nas jakies odmiany na glowie robie, lub planuje...., co do wagi maluszkow to chyba po roku juz nie przybieraja za wiele, ale ja sie nie znam...pozdro i zycze zdrowka karinka:)))

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tiwa i 1 gość