Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 mar 2012, 13:04

moja tesciowa wlasnie zaproponowala ze mi te wszystkie rzeczy wypierze w reku
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 mar 2012, 13:06

ze mi te wszystkie rzeczy wypierze w reku
- milo z jej strony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale ja nie lubie ubran wypranych recznie :ico_wstydzioch: Tzn wyprane ok ale musze potem odwirowac w pralce :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 mar 2012, 13:08

- no,ciaza donoszona - gratuluje :-D
a dziekuje... :ico_zdrowko:

[ Dodano: 10-03-2012, 12:09 ]
Ale ja nie lubie ubran wypranych recznie :ico_wstydzioch:
ja tez nie, ale wole tak niz byc w "brudnych" ubraniach .. tzn te pizamy i reczniki sa calkowicie nowe ze sklepu i nie uzywane ale i tak wole zeby byly przeprane przed uzyciem :ico_sorki:

[ Dodano: 10-03-2012, 12:11 ]
ale musze potem odwirowac w pralce
no a nasza pralke calkowicie szlag trafil i nie chce sie uruchomic :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

10 mar 2012, 13:11

Bry

ja calą noc przespalam bez problemow :ico_szoking: poraz pierwszy od dawna :-D i tylko raz siusiu wstalam :-D co nie zmienia faktu zei tak jakas zmeczona jestem :ico_puknij:

kingoza :ico_brawa_01: za kolejny tydzien

złośliwość rzeczy martwych :ico_zly: nasza pralka tez ostatnio padla, zrobila bum i smierdzialo ale tata wzial i naprawil :ico_sorki:

ja juz prawie spakowana jestem, tzn mam najwazniejsze rzeczy brakuje tylko szczoteczki pasty i recznika dla maluszka ale to kupimy w tygodniu :-D

ja tez ciekawa jestem jak Kris zareaguje na maleństwo w domu bo to typowy rozpuszczony jedynak :ico_olaboga: ostatnio zrobil awanture jak zobaczyl butelki dla malenstwa bo on tez chce i napewno dziadek jemu kupil a nie dzidzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 mar 2012, 13:47

sa calkowicie nowe ze sklepu
- no to obowiazowo trzeba je przeprac :ico_sorki:
no a nasza pralke calkowicie szlag trafil i nie chce sie uruchomic :ico_sorki:
- ehh i wlasnie przez takie sytuacje i zlosliwosc rzeczy martwych,woel przygotowac sobie wszystko miesiac do przodu :ico_oczko:
ja tez ciekawa jestem jak Kris zareaguje na maleństwo
- 3 latka to juz i tak starszy niz moja Zucha,juz mozna z nim pogadac i moze nie bedzie tak zle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

10 mar 2012, 13:59

woel przygotowac sobie wszystko miesiac do przodu :ico_oczko:
no a ja caly czas mowilam : ja mam jeszcze czas ... :ico_haha_01:

kiedys czytalam o zazdrosci starszego rodzenstwa .. starsze dzieci "cofaly sie" i chcialy byc traktowane jak niemowlaki .. czyli smoczek , butelka itp :ico_sorki:
rybka a Andrzejek nie byl zazdrosny o Zuzie ?

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 mar 2012, 14:04

rybka a Andrzejek nie byl zazdrosny o Zuzie ?
- nie,bo opracowalismy z mezem plan,on by po porodzie w domu i jak ja musialam Zuzke karmic,to maz zabawial Andrzejka,no i za wszelka cene chcialam mu wynagrodzic czas spedzony przy Zuzi i jak mala spala,to go tulilam i bawilam sie z nim ,pozniej po turnusach bylam za nim tak steskniona,ze on czul ta moja mega milosci i nie czul sie zagrozony.Teraz czasem jest zazdrosny,jak np najpierw jej kakao robie czy cos ( a robie jej pierwszej,bo sie dopomina i nie poslucha jak mowie,ze np za chwile :ico_oczko: ) ale wtedy mu tlumacze,ze dziewczynki maja pierszenstwo i lyka to :-D On jest takim fajnym dzieckiem,nie ma z nim klopotu,boje sie co Zucha naodstawia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A jak karmilam piersia,to Andrzejek chcial koniecznie tez posmakowac,wiec dalam mu kropelke i powiedzial,ze nie dobre i po klopocie :-D

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

10 mar 2012, 14:10

kingoza, :ico_brawa_01: za kolejne tyg, teraz to już z górki
a ta pralka to se faktycznie wybrała moment :ico_noniewiem:
Moja tesciowa wlasnie wraca do Sopotu,znowu jestem sama z dziecmi,maz w pracy :ico_noniewiem:
ehh szkoda, ale masz jeszcze nas :-D
jestem jak Kris zareaguje na maleństwo w domu bo to typowy rozpuszczony jedynak :ico_olaboga:
a tam może nie będzie tak źle :ico_oczko:

ja z Damianem na polku byłam, jakąs godzine posiedzieliśmy i jak przyszliśmy to słońce wylazło, a jak byliśmy to szaro było ehhh
ale może się utrzyma i jak Piotrek wróci to wyjdziemy jeszcze raz, normalnie brakuje nam tego wychodzenia... od razu inaczej...

Brodzikowa witaj kochana, jak się ogarniesz daj znac jak chłopcy przyjęli brata i jak Ty się masz :ico_spanko:

[ Dodano: 10-03-2012, 13:18 ]
A jak karmilam piersia,to Andrzejek chcial koniecznie tez posmakowac,wiec dalam mu kropelke i powiedzial,ze nie dobre i po klopocie :-D
ja się tego boję, reakcji na karmienie piersią maluszka, bo Damian jest wielbicielem cycków i boję się zazdrości właśnie tu...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 mar 2012, 16:15

ehh szkoda, ale masz jeszcze nas :-D
- no i weekendowe pustki :ico_oczko:
, bo Damian jest wielbicielem cycków
- jak to juz facet :-D

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

10 mar 2012, 16:19

witajcie!
Kingoza- nie martw sie tym krwawieniem, mój gin był delikatny, iec nie krwawiłam po jego badaniu, ale jak mnie zbadał doktorek na porodówce to zaczełam krwawic tak jak ty i on powiedział , ze to naturalne , bo pod koniec szyjka jest bardzo delikatna. Wiec mysle, ze stąd ten problem równiez u Ciebie. No i gratki 38 tygodnia!!!! to już tuz, tuz :ico_brawa_01:
Brodzikowa- koniecznie daj znać co u Ciebie , jak sobie radzisz z trzema rozbójnikami:)
Asiab- śliczna córeczka, a jaka fajną ma czuprynkę. Moja Oleńka to blondasek:)
Zaczełyście temat zazdrości- to opowiem Wam jak to było z moimi dziecmui- Jak urodził sie Damian Sylwia miała rok i 10 miesiecy, mówiła, wołała siku itp. Po powrocie ze szpitala zaczeła na nowo robić w pieluchę, pić z butli, ssać smoka itp. przez około miesiac miałam dwoje niemowalków:) na szczęscie pożniej jej to przeszło. Problem zazdrości staralismy sie rozwiazac podobnie jak rybka- podzieliliśmy sie opieką nad dziećmi. Teraz nie borykamy sie juz z tym problemem, raczej jest zazdrość o Olę, kto ją moze ponosic, wziac na ręce i dlaczego ciągle śpi, bo oni by sie chceili z nią bawić;)))

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość