Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 22:48

HA! widze że u was zaczyna się okres wredności, otóż moje dziecko, mnie gryzie, bije, ciągnie za spodnie, za bluzki, za włosy, krzyczy jak czegoś bronię, rzuca się na podłogę, ryczy że słychać ją w bloku obok. Ale robi to na przemian ze słodkimi uśmiechami więc jej wybaczam.
Dziś ugryzła mnie w stopę do krwi :ico_nienie: Ale i tak ją kocham, ona robi to wszystko dlatego by zwrócic moją uwagę. W pokoju jak wywala rzeczy z komody i ją przyłapię to ucieka, cwaniak mały, jak siędzę wchodzi mi pod krzesło i ryczy bo czasem wyleźć nie może, alez to macierzyństwo to super sprawa :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 wrz 2007, 22:49

Marita no wiesz co, niewidoczna, wymyśliłaś
z tymi wyrzutami sumienia też dałaś czadu, jesteście świetną rodzinką co potwierdziły Ela i Asia :ico_haha_02: a że Lili nie nosisz bo masz Różyczke pod sercem to nie powód do wyrzutów

Anetko słowo "łoży"ci nie pasuje czy to co daje szanowny tatuś Joachimka i wiesz co Ola też nauczyła się krzyczeć i wrzeszczeć ale ja zwalam na zęby bo jej idą po dwa na raz

Asiu to mogłaś się spodziewać że się nie pojawią, jacyś dziwni są, biedny ten twój mąż musi być mu przykro

Nella buziaki dla Maksa :ico_chory:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 22:53

Oj Mosob jest mu przykro choć on mi tego nie powie... Wiesz miałam jednak nadzieję, ale cóż, sądziłam że odrobina inteligencji i rozsądku przemówi, ale nie, mam ich w d...

Anetko widzę, że ostro działasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 wrz 2007, 22:57

jednak zostałam tu :-D Facetów są kiedyś tam powtórki a małżon ogląda MI:2 :ico_szoking:

Mosobku - fenks ;-)

Liluś nie gryzie bo nie ma czym :-D ale jęczeć potrafi łażąc za mną, albo jak Wika wchodzi pod krzesło i stęka bo wyleźć nie może :ico_haha_01: i też przy tym wszystkim jest taka kochana :-) moooja maleńka słodka :ico_brawa_01:

nie wiem czy pisałam (ciąża = skleroza) ale jak pytam gdzie jest malutka dzidzia to podnosi mi bluzkę i łapie za... pępek :-D hihi

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 wrz 2007, 23:00

Ciekawe jak zareaguje Lila jak zobaczy już siostrzyczkę, Maritka ty lepiej spraw sobie ten kabel do grudnia, żebyśmy Różę zobaczyli :)

[ Dodano: 2007-09-18, 23:05 ]
Czy wam też tak wolno idzie TT, kurde laduje mi stronę wolno...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 wrz 2007, 23:44

o tak lezie te TT jak żółw.A ja zamiast iść spać próbuję avatarka wstawić i nic z tego.

Coś dziwnego się dzieje, bo Jaochim zwykle na mleczko budził się o 23 a tu cisza.
A jego wredność ostatnia polega na własnie chodzeniu i marudzeniu mi przy nodze,dosłownie żebrze błagalnie :-D ,wyginaniu się w wózku w łuk,głaskaniu mnie po buzi a potem "chlaś" z liścia. Tak poza tym to aniołek i jak się uśmiechnie to tylko prztulać.Ale przy tych wykętach jego, to czasem zastanawiam się ile mi cierpliwości zostało i jak reagować?

Coś tam w przebłyskach szukałam i może wam się przyda:

http://smyki.pl/libs/phpBB2/viewforum.php?f=37

http://smyki.pl/libs/phpBB2/viewtopic.php?t=1994

[ Dodano: 2007-09-18, 23:45 ]
to uciekam. pa.

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

19 wrz 2007, 08:18

Wszystkiego najlepszego dla Wiktorii z okazji pierwszych urodzinek
Obrazek

Buziaki od cioci Gosi i kumpeli Julki :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 wrz 2007, 08:42

Wszystkiego naj naj dla Juleczki od ciotki i Wiktorki
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

19 wrz 2007, 09:13

Witam!
Z okazji 1 roczku życzę Wiktorii i Julki:
Wszystkiego najlepszego...
Szczęścia i radości moc...
Ciepłego słoneczka co dzień...
Kolorowych snów co noc...
,
wirtualna ciocia Agata i Davidek

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

19 wrz 2007, 09:41

Obrazek


Dla Wikuni i Julki

Życzymy Wam dziewczynki pięknych dni, pięknych chwil, cudownych pragnień, gwiazd w Waszych rękach i perełek w snach... życzy Wam Maksiu ze swoją mamusią. :ico_tort:

Dziękuję dziewczyny za życzonka powrotu do zdrowia, wszystkie buziaczki przekazałam :ico_haha_01: ale niestety Maksowi nie przeszło, rano miał znowu 38 - idziemy do lekarza.

Wpadnę później na imprezkę urodzinową :ico_oczko: :ico_urodzinki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość