ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 sty 2009, 18:31

glizdunia no ja juz mu wytknełam co o tym mysle i co, jak slysze te kolejne nic nie znaczace przepraszam to mi sie normalnie gotuje w srodku :ico_zly: i on nie wiedzi w tym nic złego ze sobie wział urlop bo go szwagier zaprosił :ico_zly: nosz..ku..to sie nie zmieni, a jak mam to skonczyc jak jestem tchorzem..kurde..zarzekałam sie ze nigdy przenigdy nie dam sie tak traktowac z powodu alkoholu..jak to skonczyc?

a co tam Majcia pokazuje?ze chce siusiu?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2009, 18:45

Lady,ach masz naprawde ciezki problem do wykrzewienia :ico_noniewiem: wspolczuje....
Maya byla bez pampersa i chciala siusiu wiec juz pokazuje zeby jej zalozyc :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

20 sty 2009, 20:26

ja czuje się usprawiedliwiona z powodu mojej nieobecności - fryzjer i jazdy

piszecie o tych lumpach... w sobote w warszawie przechodziłam obok jednego i co zobaczyłam?? SUPER OKAZJA 1kg za 56zł (przecenione ze 124zł) masakra :ico_szoking:

a ja muszę pochwalić mojego A. dzisiaj na koncie już mam kasę za prace :) jednak jego interwencja pomogła =D

[ Dodano: 2009-01-20, 19:28 ]
Daria jurto z okazji dnia babci robie twojego torta :-D

i w ogole jutro moja sis przyjezdza do gdańska :) ciekawe ile przytyla :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2009, 20:28

mialam problem zeby sie na TT dostac i Wy pewnie tez wiec napewno dlatego nikogo nie bylo tyle czasu :ico_oczko:

Maya ma swietny apetyt...wstala to zjadla obiadu polowe porcji-ziemniaki+klopsiki w pomidorowym sosie,za pol h sporo rodzynek,kompot z truskawek +warzywne organiczne ciasteczka a za godzine pol kromki chleba,pol parowki+2 duze plastry pomidora...i jeszcze wszystkiego jej zostalo troche na talerzyku wiec pewnie doje za pol godzinki,ale fajnie bo ona taka chuda jest :ico_noniewiem:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

20 sty 2009, 20:30

Daria, a mam pytanie co do owoców do ciasta... czy mogą być mrożone? tzn rozmrożone

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2009, 20:31

Doris,no to okazja :ico_noniewiem: w tej Wawie ceny kosmiczne co? :ico_noniewiem:
pokazuj sie w swiezych wlosach!!

tak jak myslalam,bajeczka o ptaszku leci i Maya buja sie w rytmie i dojada z talerza :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-20, 19:33 ]
Doris,no to maja byc wisnie,ale raczej takie wlasnie z syropu lub kompotu wiec mysle ze rozmrozone tez wchodza w gre :ico_oczko: bo beda odpowiednio miekkie nie?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 sty 2009, 20:57

Jestem i ja, zupełnie nie w temacie :ico_noniewiem: Codziennie was podczytuję i obiecuję sobie, że coś skrobnę, a w rezultacie o 21 padam na ryj ... W ferie mam zajęcia w innej, bardziej wymagajacej grupie :ico_olaboga: Tam nie ma mowy o nudzie i monotonii :ico_oczko:

Przeziębiona, jutro i czwartek mam na szczęście wolne ale za to pracuję w wekend po południu :ico_placzek: bo jedna z pań na chorobowym. W ogóle u nas epidemia grypy, lekarze nie nadążają przyjmować ludzi :ico_olaboga:

Pokażę wam zdjęcia, które wydrukowałam i wstawiłam w anty-ramy, a jutro wręczę teściowej, moim rodzicóm i moim dziadkom z okazji świeta Babć i Dziadków :ico_oczko:


Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 sty 2009, 21:16

witajcie kochane
my juz w domku umowa podpisana a ja spedzilam cudowny dzien z naszą gosią :ico_brawa_01:
jest genialną kobietką i szkoda ze tak daleko
mam nadzieje że jeszcze bedziemy mialy okazje sie spotkac

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2009, 21:50

Kamila,ladny prezent dla dziadkow,szkoda ze pierwsza focia mi sie nie otwiera :ico_noniewiem: ...masz wolne to odpoczywaj bo jednak pracowity czas sie zbliza...i unikaj moze zatloczonych miejsc i tym bardziej przychodni gdzie choroby wlaza jedna na druga :ico_olaboga:

Jagodka,poznalas nasza Gosie?jejka ale Ci fajnie :-) ...no tez bym chciala...a co robilyscie fajnego co?zdjec oczywiscie nie masz co? :-)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 sty 2009, 21:54

Daria hehe nie dam rady unikać zatłoczonych miejsc, w Domu Dziecka każdy kicha, prycha a ja między nimi ... Do lekarza póki co się nie wybieram, leczę się ogólnie dostępnymi specyfikami. Dobrze, że mały póki co zdrowy. I oby tak zostało :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości