ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 lut 2008, 23:05

glizdunia na co ty..wcale nie wygladasz nawet na 50 kg..nie szalej!!a skad ty u nas tyle sniegu wziełas??i prosze o przesłanie na poczte zdjec ktore zrobiłas, bo tez chce je miec!! :-)
a mi sie nie chca wszystkie zdjecia otworzyc, sprobuje jutro obejrzec..

:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 lut 2008, 23:32

wiecie co...moze za duzo ich naraz wstawilam i sie nie otwierają...dodam jeszcze 5....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i wpadne jednak jutro bo dzis juz powiekina zapalkach ...spalam 4h w nocy a dzien byl meczacy wiec same rozumiecie...papa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 lut 2008, 23:45

Hej!!!
Niestety mój komp się naprawia...działam na mężowym laptopie...nie lubię, nie lubie...i jakoś nie mam cierpliwości czekać na zdjęcia...Ważne że widziałam choć troszkę...
Sliczne jesteście!!! Bardzo Wam zazdroszczę tego spotkania!!! piękne mamusie, rozkoszne maluchy...cmok!!!
Gocha, ale dałaś czadu!!! głodzilla jesteś? :ico_haha_01: No to wszystkie baby mogą być teraz zazdrosne o Twój wygląd...Ja jestem...i podziwiam, bo ja się głodzić nie umiem...i nie chcę...na razie, ale niebawem mnie to czeka, bo przecież wakacje...
Oj...no po prostu nie pamiętam nawet co kto pisze...A...Że Sikorka nam się studiami odmładza...i fryzurą...brawo! Karol da radę, to dzielny chłopaczek...
Hubertus do zjedzenia...
Wszystkim mającym @ współczuję,...ja już zaliczyłam chyba z 6od porodu...a już za tydzień następna... :ico_olaboga:
Doris, jestem z Tobą...jeszcze tylko kilka dni, dasz radę..
Sory laseczki, ale nie umiem się skupić....

U nas noc fatalna.,...ja miałam dyżur...Hania płakała chyba z 10reazy...przez sen...ze smoczkiem.,...jadła już o 3.... :ico_szoking: nad ranem się poddałam i J objął czuwanie...Potem od rana ja na obrotach, bo miałam 2zmianę...Hania nadal nie je...nic poza mlekiem ...i kaszą z butli...ratujcie, bo już nie wiem co z nią...No i ten zasrany katar...masakra..........No dzięki Bogu nie leje się jej z nosa, czasem tylko...ALe jest! a umawialiśmy się ze znajomymi na weekend...nonono! :ico_zly: ciekawe.........
Hanka nieźle mi już daje czadu...ucieka z pokoju, prawie biega na tych kolankach, ogląda mieszkanie...i wstaje przy balustradzie...Liże psa przez siatkę w łóżeczku turystycznym i jest przekochana...szczególnie jak rano budzi nas uśmiechem zadowolenia że stoi w tym durnym łóżku..
Tylko kupy dziwne robi...już prawie 2tydzień...Jakieś śmierdzące...i luźne... :ico_noniewiem:

DObra, zmykam...Jutro też mam na 15 do pracy...pewnie zaś będę sprzątać...dziś odwaliłam 2prania, prasowanie...kuchnię...a potem mi się wylała pepsi i nonono...
Dobrej nocki!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 lut 2008, 00:01

Ja tylko zgasić światło :-D

I do GLIZDUNI : tu link do aukcji z tym wózkiem http://www.allegro.pl/item308188688_tit ... _2008.html

A jak nie trafisz :ico_oczko: albo link nie będzie działał to jest Wózek "Spider" Holenderskiej Firmy:
Titanium baby

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lut 2008, 09:00

hej...no wiecie co....MMaya owszem fajnie spi ale uzywa czasu polskiego :ico_zly: ....no bo wiadomo ze lapiej wstawac o 7.30 niz o 6.30.....ach no brak slow.....no i powrocily zwyczaje domowe czyli poranne tt i mayciowe zabawy w lozeczku :-D :ico_brawa_01:
Sikorko wielgachne dzieki...trafilam :ico_haha_01:
Gosia...no jestes piekną kobietą i nie da sie ukryc!!!!!
Zborra....wspolczuje....moze to kolejne zeby ..by szybko wyszly bo to jest naprawde meczace i podziwiam za dyzury.......
ktoras pytala o zabawke od Lady przy ktorej Maya slicznie je......
Obrazek
to ta kolorowa zyrafa do ktorej wrzuca sie klocki roznych ksztaltow.....czasem nawet sobie klockiem popycha jedzonko zeby szybciej weszlo :ico_oczko:
zaraz wraca moj mezczyzna za ktorym tak tesknilysmy wiec uciekam juz z kompa...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 lut 2008, 10:21

znowu nie mam czasu :ico_olaboga:

ogladnelam tylko fociaki - superane :)

pracuje cięzko :595:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 lut 2008, 10:23

witajcie dzis z rana..
weszłam rano na necik bo musze przygotowac sobie sciage na dzisiejszy egz, choc watpie ze cos sciagne, bo kur..nie umie sciagac :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: no ale to przynajmniej bedzie jakas podporka psychiczna :ico_haha_01:

glizda widze ze Majcia tak samo jak Mili lubi korale :ico_haha_01: a twoj braciszek jaki przystojniacha :ico_brawa_01: :-)

zbora ale ty masz fajnie z tymi zmianami do wstawania do małej :-)

Milenka znow dwie noce z rzedu fajnie spała, nawet znow pobiła rekord bo ciagiem do 5-5:30 :ico_brawa_01:
Ale kupy robi twardawe i nie wiem czy to dobrze, czy 8 m-czne dzieciaki powinny robic jeszcze miekkie kupki???bo juz sie zastanawiałam czy to czasem nie od kaszki kukurydzianej co jej dodaje od jakiegos czasu do zupki, co sadzicie??
Jutro chyba uda nam sie w koncu isc na szczepienie, bo przez ta chorobe o miesiac sie odsuneła w czasie, a teraz na razie nie ma ani kataru ani kaszlu wiec chyba warto wykorzystac ten czas..

dobra to teraz jek juz sie przywitałam to lece robic ta sciage i cosik powtorzyc... :-)

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 lut 2008, 10:29

Ja się przywitam.
Glizdunia niektóre zdjęcia obejrzałam , a reszta powoli się otwiera. A te które obejrzałam są super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

05 lut 2008, 11:23

hej dzień dobry bobry ..
za komplementa dzękuje ..ale boki to ja mam te fantastyczne fładki na brzuchu również ...co byscie nie myslały, że ja chuda .... sama twarz ..to i dobrze wyglada :-D ale dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki:
glizda - ty gruba nie jestes!!!! wygladasz rewealcyjnie ..tylko czasai na niektórych zdjęciach sie głupio wychodzi :-D wiem sama - o takowe od razu kasuje :-D
lady - mój tez rbi takie twardzsze kupki - a luźniejsze po czyms kukurydzianym - bo kukurydza rozluźnia a ryz - "utwardza" :-D
noo w domu - słodkie lenistwo .. az chyba poprasuje - młody spi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: hmm..zobacze :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

05 lut 2008, 11:39

Ach Ach Ach Zapomniałam, ale już sobie przypomniałam
Jagódka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: od teściowej i :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: od narzeczonego.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości