Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 21:18

no Kulka,fajnie,dzieki :-) i focie sliczne!!!Kuba powiem Ci za juz tak dorosle wyglada przy innych dzieciakach...a wymiarowo jest z tych wiekszych dzieci?wyglada na drobnego ale z tymi dziecmi to wcale malutki nie wyszedl..

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

21 sty 2009, 21:22

rozmiarowo to tak na 98 ubrania nosi .. jak cos kupuje to na 2 lata .. a wazy jakies 12 kg .. wiec chyba mały nie jest ... Filip tez duzy .. juz na 122 cm ubrania nosi a ma 4 lata :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 21:28

Kulka,no to dosc lekki chyba na ten wzrost jest...zreszta obaj sa widac szczupli a chyba dosc wysocy-wyamrzeni mezczyzni nie?to niedlugo od panieniek domku nie odpedzisz... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-21, 20:31 ]
Kulka,myslalam teraz ze padne,pokazuje Mayci wlasnie Twoich chlopakow i pytam sie ktory jej sie podoba...a ona palcem na Kube i WoW mowi :-D to w je slowniku znaczy ze ladny :ico_haha_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

21 sty 2009, 21:43

hej

chlopcy kulki jak pieknie wyrosli, dawno ich nie pokazywałas!!na prawde jact duzi i ładni :ico_szoking: :-)

zbora kurde wiesz co ja tez debet praktycznie wybrany do konca, to co wpływa co miesiac praktycznie w ten m-c znowu schodzi i jak tu go uzupełnic :ico_olaboga: no ale w sumie pod tym wzgledem tata ma racje, ja bym najpierw splaciła ten debet a potem myslała o remoncie, moze wezcie te 30 tys jak potrzebujesz zrobic ten remont, spłaccie te 8 tys i za reszte cos pokombinujecie i wtedy bedziecie mieli tylko rate kredytu a znow na gorsze dni debet :ico_noniewiem:

gosia no czasem mu tak "dosram" do zartow to az "rosnie w dume" :ico_haha_01:

faceci to odludki, nie mysla tak jak my wiec co im tłumaczyc :ico_olaboga: ja odpuszczam, przepierniczy urlop to nigdzie nie pojedzie, albo bedzie musial robic niedziele zeby sobie nazbierac "zetek", nie bede ograniczac jego wolnosci, bo ten kto czuje sie ograniczany robi wszystko zeby sie uwolnic, wiec zmieniam strategie, ale sama tez postanowiłam ze nie bede wszedzie z nim chodzic, ze przyda mi sie tez troche oddechu od niego, kurcze tylko mi tej pracy jeszcze brakuje zeby sie uniezaleznic i bedzie git...

glizdunia Majcia znalazała swietny sposob na zjadanie zupki :ico_brawa_01: i sliczne wspolne fotki!!!
a watek jak dla mnie moze byc zamkniety to nawet lepiej..

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 sty 2009, 21:50

No Daria powiem ci, że mnie pomysł wątku zamknietego bardzo się podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo jednal czasami człowiek ma potrzebę napisania a nie może wylać z siebie całej prawdy :ico_noniewiem: No i te fotki mogłabym od czasu do czasu zamieścić. Super, dla mnie bomba :ico_brawa_01:

Może by wysłać sms do Ewcik ?

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

21 sty 2009, 21:58

nom doczytała :ico_brawa_01:

Kulka witaj babolu !!! Ale masz super chłopaków przystojniaków !!! A Filip jaki duży 122 aaaaaaaaaaaaaaa :ico_olaboga: a Kuba jaki siwek UROCZY :ico_brawa_01:
bywaj częściej :-)

i co robimy dziś wieczorem? :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 sty 2009, 22:01

Lady,no to ciesze sie ze wzielas go na jakas strategie,a Twoja niezaleznosc w tym wypadku jest bardzo wazna,bo byc uzaleznionym od kogos kto Cie kantuje na boku to juz nieciekawie :ico_noniewiem: oby poszlo gladko z ta praca,kiedy sie czegos dowiesz?
Kamila,no mi tez by sie podobalo wlasnie takie zamkniete...juz kiedys tak sobie pomyslalam ze bylo by wygodniej,a teraz skoro juz niektore watki sie takie robia to czemu nie my? :-) mamy chyba najwiekszy ruch w biznesie wiec nam sie nalezy nie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 sty 2009, 22:01

Hehe massumi postaw coś dobrego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

21 sty 2009, 22:05

Glizdunia ja też chyba pognam na str 1000 bo narobiłaś mi smaka tym torcikiem :-D

Lady ja nie wiem co Ci doradzić.... nie nawidzę takich sytuacji... "zabiłabym" conajmniej ... ale alkohol w takim wydaniu, wcale nie jest zabawny... no u mnie byłby mega FOCH na męża... a później debata i wystąpienia panelowe... :ico_noniewiem:

Sikorka
tak właśnie patrzyłam na wasze zdjęcia z Sikorem na tym lodowisku... i tak mi przez myśl przeszło, żeby on na chorą rękę nie upadł... :ico_noniewiem: a tu czytam, że problem nadal aktualny.... :ico_olaboga: współczuję !!!

Zbora a wyślij go do teściów niech tam ma metę i niech zarobi godziwe OJRO na waciki i tonic do tego ... /lowju/ przesilenie zimowe jeszcze trochę nas potrzyma, więc trzymam kciuki! Za Was :-)

[ Dodano: 2009-01-21, 21:05 ]
kamizela, :-D no tak mnie gardło boli... więc coś mocniejszego by się zdało co nie?

[ Dodano: 2009-01-21, 21:08 ]
A i wogóle znowu pokryjomu się spotykacie gadziny :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

21 sty 2009, 22:08

Wiecie co ja dziś zrobiłam, po odwiedzinach u dziadków pojechaliśmy do Biedronki na małe zakupy i wysiadając z auta otworzyłam za szeroko drzwi ... przywaliłam w auto obok, jego właścicielka stała akurat przy bagażniku :ico_olaboga: Na szczęście nie usłyszała nic, wsiadła i odjechała, a ja widziałam, że została rysa :ico_olaboga: Ale miałam pietra :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-21, 21:10 ]
massumi no niestety póki co nic z tych moich odwiedzin u Karoli nie wyjdzie bo ja się zagalopowałam i policzyłam o 200 km za mało :ico_puknij: :ico_oczko: Ale może kiedyś, nigdy nie mów nigdy :ico_sorki: :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości