Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lis 2011, 19:02

znów weszłam na kompa i młody sie obudził :ico_olaboga: ja dziś wyjątkowo z wami nie posiedze :ico_haha_01:
chyba ich dziś wczesniej wykąpię :ico_haha_01: bo nie mam siły :ico_haha_01:

kwiatunio, :ico_buziaczki_big: dzięki wielkie :ico_sorki: wiesz ze ja myslałam o tych chomiczkach właśnie :ico_sorki: tylko mnie utwierdziłaś w wyborze :ico_sorki: dzis widziałam takie chomiczki w Netto :ico_oczko: w promocji za 25zł :ico_brawa_01:
chciałam kupić je w tamtym roku ale Przemek mnie wyśmiał :ico_puknij: a co ja bede chłopa słuchać :ico_puknij: skoro móiwsz ze moze sie spodobać to kupię :ico_sorki:
i Majce też jak takie tanie są :ico_sorki:

w Netto jest też promocja zabawek -podróbek Fisher Price
np Garnuszek na klocuszek w netto kosztuje 39zł
a oryginalny z FP 70zł
i wiele tam jest takich zabawek :ico_sorki:

dziś już nie pójde ale jutro kupie Majce i Karolinie po chomiku a młodemu garnuszek :ico_sorki: i bedzie na Mikołaja :ico_brawa_01:
i jeszcze tą zabawkę z Biedronki to na gwiazdkę bedzie miał

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 lis 2011, 19:04

My po spacerku z mężem i Alankiem i teraz się grzejemy przy herbatce a Alanek śpi dalej w wózku. Straszny ziąb na podwórku, a ponoć niedługo ma zacząć śnieg padać. Znów będzie sezon snowboardowy :ico_brawa_01:. A za jakieś 2-3lata będę synka uczyć jeździć na nartach, potem na desce, już się doczekać nie mogę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lis 2011, 19:09

Malinka witaj :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a miałam wam sie pochwalić :ico_oczko:
opiekunka naszej rodziny zastępczej miała wyznaczyć 45 rodzin z 450 którymi sie opiekuje do programu unijnego - dostaniemy komputer wraz z drukarką i internet na 3 lata za darmo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: warunkiem jest uczestnictwo w 60-godzinnym kursie informatycznym Natalii i jednego opiekuna prawnego z rodziny, wiadomo zę pójde ja :ico_sorki: :ico_sorki: bede miała co wpisac znów do cv :ico_oczko:
tak sie ciesze ze nas wybrała :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 lis 2011, 19:09

chyba ich dziś wczesniej wykąpię :ico_haha_01: bo nie mam siły :ico_haha_01:
ja nawet jak swojego bym wcześniej wykąpała to i tak najwcześniej po 20 zasnąłby na noc. Nie wiem skąd taki maluch wie kiedy się wieczór i noc zaczyna. Jak zaśnie mi np. o 18 czy 19 to góra dwie godzinki pośpi i się budzi. A jak zaśnie po 20 lub później to już śpi całą noc :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lis 2011, 19:16


ja nawet jak swojego bym wcześniej wykąpała to i tak najwcześniej po 20 zasnąłby na noc. Nie wiem skąd taki maluch wie kiedy się wieczór i noc zaczyna. Jak zaśnie mi np. o 18 czy 19 to góra dwie godzinki pośpi i się budzi. A jak zaśnie po 20 lub później to już śpi całą noc :ico_szoking:
mój zasypia zazwyczaj przed 22.00 :ico_olaboga:
masakra w porównaniu do Majci mojej :ico_olaboga: ona spała o 19.30 jak aniołek :ico_sorki:
do tej pory o 21.00 jest już u siebie w łózeczku i zazwyczaj już zasypia :ico_oczko:

ale jak ich wykapie wcześniej to bede mogła wziąć ich do łózka i sie byczyć w pryku z nimi az zasną :ico_sorki: i moze nawet obejrze M jak miłość :ico_brawa_01:

ide robic 6 waidera :ico_sorki: bo po to komp właczyłam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

22 lis 2011, 19:19

Elibell dzieki :ico_sorki: a trzeba tam kinecta? czy to sie cwiczy do filmiku tylko? :ico_noniewiem:

Nina super Alanek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale on rzeczywiscie kawal chlopa :-D
Nie wiem chyba u nas byl ten skok rozwojowy bo dzis pije mi tylko z jednej piersi i to nie wszystko wypija i zasypia i juz drugiej nie chce.
no widzisz, czyli nie masz sie co martwic :ico_oczko: ja jak Oli byl niejadkiem jakis czas to sie meczylam z pelnymi cyckami, ledwo spalam bo tak bolaly ale nie chcialam sciagac bo mialam wrazenie ze zaraz sie obudzi i tylko klopot bedzie zeby podgrzewac itp.. ale chyba lepiej sciagac, nie ma po co sie meczyc. zwlaszcza ze raz o 22 mialam takie pelne i myslalam ze maly zaraz wstanie a tu o 3 dopiero sie obudzil :ico_szoking: a ja nie wiedzialam jak sie ulozyc bo tak bolalo :ico_sorki:
sama poszła do łóżeczka i woła do mnie "Izabela przycisz telewizor" :ico_smiechbig:
ciekawa jestem skad jej sie wzieło to gadanie do mnie po imieniu, nikt do mnie tak nie mówi w domu hehe
haha niezle :-D
młody ma jakiś czujnik wbudowany :/ co włacze komputer to on sie budzi :ico_olaboga:
To tak jak Oli z czujnikiem na powrot do domu.. ide do sklepu i zasypia mi albo od razu jak wyjdziemy albo dopiero w sklepie ale jak tylko wrocimy to pod drzwiami od razu oczka jak 5zl :ico_olaboga: nie wiem skad tak ma, bo w sklepie nawet jak stoje przy kasie i nic go nie buja to spi jak suselek a tylko zatrzymam sie przy drzwiach i juz :ico_szoking:
Ja dziś byłam na małych zakupach. Kupiłam klej z brokatem, cekiny, wstążkę itp i za parę dni biorę się za ozdoby na choinkę.
jak dobrze ze my mamy wszystko z zeszlego roku :ico_brawa_01: ale szybko to minelo, mam wrazenie ze dopiero co chowalismy choinke.. :ico_olaboga: pierwsze swieta z naszym Skarbem, nie moge sie doczekac :-) mam upatrzony stroj elfa dla niego hihi :ico_brawa_01:

hejo Malinka :-)


A ja dzisiaj tak sie wkurzylam, ze masakra.. czekamy nadal na ten wozek, mial byc wczoraj - kurierzy pracuja 8-16, no i nie przyszedl to napisalam wieczorem do tej firmy od ktorej kupilismy.. dzisiaj z rana mi napisali, ze kurier byl i zostawil kartke :ico_zly: no chyba go zatluke jak tu przyjedzie, zaznaczyl, ze brazowe drzwi (nasze sa biale :ico_puknij: ), czyli polazl na zly adres.. tylko nie rozumiem jednego - skoro debil nie mogl znalezc naszych drzwi to po jakiego grzyba wrzuca kartke gdzies indziej?? :ico_zly: bozeeee!!! nasz dom jest na tylach innego - to znaczy tu na naszym osiedlu sa blizniaki na 4 podzielone - dwa wejscia z przodu, dwa z tylu. ale do nas prowadzi droga szerokosci podjazdu na samochod - i jak wol stoi wielki zielony kosz z polmetrowymi bialymi liczbami 68... wiec nie wiem co za debil mogl to przegapic :ico_zly: no i dzwonilam tam, ale wszyscy kurierzy juz wyjechali wiec dopiero jutro przyjada.. ma byc przed 10 ale zobaczymy, na szczepienie o 14 idziemy i jak mi glupek nie przyjedzie zanim wyjde to przysiegam ze zatluke.. :ico_zly:
a ja pracowalam w DHLu wiec wiem jacy tu sa kurierzy, leniwe gnojki co nie chce im sie paczek nosic wiec wszedzie kartki wrzucaja.. :ico_zly: codziennie mialam z 20 telefonow ze ktos byl w kuchni, pokoju itp a tu nagle kartka przez drzwi wpadla.. no szkoda gadac po prostu, a najgorsze ze tu zadnych konsekwencji nie wyciagaja.. nie karaja za 'znikajace' telefony a co dopiero za lenistwo.. ehh ci angole.. :ico_olaboga:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

22 lis 2011, 19:20

mój zasypia zazwyczaj przed 22.00 :ico_olaboga:
masakra w porównaniu do Majci mojej :ico_olaboga: ona spała o 19.30 jak aniołek :ico_sorki:
to rzeczywiście cud dziewczyna :-)
ide robic 6 waidera :ico_sorki: bo po to komp właczyłam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
powodzenia

Malinka jak u was z ząbkami?

[ Dodano: 22-11-2011, 18:23 ]
ma byc przed 10 ale zobaczymy, na szczepienie o 14 idziemy i jak mi glupek nie przyjedzie zanim wyjde to przysiegam ze zatluke.. :ico_zly:
świetna jesteś hehe. Ale tak serio to też bym się na maxa wkurzyła :ico_nienie:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 lis 2011, 19:26

Agus, :ico_olaboga: no masakra z kurierami :ico_noniewiem: z jednej strony nie chce im sie bo ciężkie rzeczy noszą, ale z drugiej strony przecież taka ich praca :ico_puknij: nikt im nie kazał pracować w takiej branży :ico_puknij:
ja jak kupiłam Majce łóżko to kurier mnie prosił o pomoc we wniesieniu :ico_szoking:
w 8 miesiacu ciaży niosłam łóżko :ico_noniewiem: ale zal mi było bo to był straszy człowiek, pomyślałam ze pewnie do emerytury dorabia i jakby skargi na niego były to jeszcze by prace stracił i gdzie by nową znalazł :ico_noniewiem: mi jeszcze raczki do doopki nie przyrosły wiec przyniosłam paczki razem z dziadkiem :ico_haha_01:

[ Dodano: 22-11-2011, 18:41 ]
zrobiłam 6 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hehe posżło lepiej niz myślałam :ico_haha_01:

młody śpi :/ Maja sie kąpie znaczy sie bawi sie w wanience :ico_haha_01:

[ Dodano: 22-11-2011, 18:46 ]
wpiasałam 6 waidera do kalendarza 2 stycznia mija 42 dni :ico_oczko: jeśli bedziemy robić dzień wdzień bez przerw wekendowych :ico_oczko:
musze sprawdzic jakby wygladało z niedzielną przerwą :ico_oczko:

[ Dodano: 22-11-2011, 18:47 ]
dobra zmykam :ico_sorki: paaaa

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

22 lis 2011, 20:04

za jakieś 2-3lata będę synka uczyć jeździć na nartach, potem na desce, już się doczekać nie mogę :ico_haha_01:
My z P tak samo nie możemy doczekać bo jak mała będzie lubiła zimę śnieg i będzie chcieć to tez ją będziemy szkolić na nartach .
Podobają mi się smerfy na stokach takie małe a śmigają lepiej niż ja.
poszła do łóżeczka i woła do mnie "Izabela przycisz telewizor" :ico_smiechbig:
hhehhe dobre dobre
boję się tego co będzie jak ja po macierzyńskim wrócę do pracy :ico_placzek:
A kto będzie się małą wtedy zajmował ?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 lis 2011, 20:55

szkieletorek, ja smaruje małego kremem e45 cały czas i tylko tym póki co:)

Aguś ja ćwiczę z kinektem

witam nowa koleżankę u Nas:):):) Malinka fajnie, że dołączyłaś

a co do pobudek, to mój syn ma wyczucie, jak ja tylko głodna zasiadam do jedzenia on w ryk i ja za chwile zła bo zjeść nie mogę i z reguły jadam zimne, albbo tak nieregularnie, że potem nie dziwne, ze ja nic nie chudne

ah no i ja dziś zrobiłam pierwszą serie 6, nooooo czuć brzuszek czuć i chyba będe robic z jednodniową przerwą czyli 49 dni, jeszcze muszę poczytać dokłądnie wszystko, ale pisze się na to nawet że ciężko, ale szybciej to zrobię jak MelB bo serio jestem wieczorami umordowana, mały coś późno spać chodzi, nie mam jak robić, mąż mnie pyta czemu teraz nie ćwicze - kuźwa co za durne pytanie, a jak z Eliza biegająca w kółko i będzie mi wyłączać grę? faceci chyba jednak nie mają mózgów, oni do gierek potrzebują ciszy a ja to na rzęsach powinnam stanąć i ze wszystkim się wyrobić - no i oczywiście znów sie kłócimy - ja już mam dość, dziś wyszłam z domu na 2h, pierwszy raz od 3 lat, ale to za mało by odpocząć.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości