Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

10 lis 2012, 22:56

Ja to nie wiem czy ząbki czy brzuszek - bo dzisiaj smierdzace pierdzioszki szly ale kupki nie ma 2 dzien. Wykapalm mala chcialam jej dac cyca i znowu byl wrzask lzy itp maz dal jej do picia herbatke to pila ale mleka z butelki ani z cyca nie chciala. Dalam jej polizac trocche truskawkowego paracetamolu doslownie na koniec jezyka posmakowalo i zlapala sie za butelke pozniej znowu dalam jej polizac slodkosci i zlapala cyca. Teraz sobie spi ale nie wiem co o tym myslec.....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 11:15

mamusia to rzeczywiście nie wiem co to jest oby chwilowe :ico_olaboga:
u mnie dzisiaj już dobrze. Znaczy normalnie co 2h pobudki haha ale 2h to nie 1h :-D
Tymek jest nerwowy i gryzie mnie po sutkach
no i Maksiowi się zdarza że tak mnie ciapnie :ico_szoking: do przyjemności to nie należy a ten się smieje :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 11:19

a Maks pod choinkę taką kierownicę dostanie od mojej mamy już kupiła :-) taka do wózka przyczepiana

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 11:27

Witam :-)

Nocka za nami nawet ok ale dała koncert zasypiania bojej nie w głowie byłospanie jak tyle atrakcji było w koła :ico_olaboga: no i moja babcia aż przyszła do pokoju i mówi ze ona chyba kolkę ma a wcale jej xle nie było tylko wydziwiała to musiałam ją uspac na spobie żeby nie wyłą :ico_zly:

Tośka oczywiscie że mam fridę i sól do noska i czopki przeciwgorączkowe i viburcol wotaminę C bobotic no wszystko chyba wzięłam po za hustą ale takw ieje ze na spacer nie da isę wyjść garaze sąsiadom wiatr pouszkadzał a w nocy to tylko w oknach swiatało... :ico_olaboga:

Mamusia a wiesz co mi sę wydaje ze to są skoki rozmowjowe bo moja Kajucha też taka złośnica była a widze ze wszystkie dzieci berwusy tewraz to chyba tak wypada...

moja Kajcia tak ślicznie leży na brzuszku łapie zabaweczki uwielbia mate chichra się w ogóle mogłą bym mieć 5 takich Kajć :-D

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 11:52

Kasiala 5???? Jak wrocisz to prosze sie brac do roboty:D:D::D:
Mojemu dziecku dalam rano czopka glicerynowego bo 3 dni nie robila kupy i 5 min i zaraz poszlo. Troche pomarudzila i zlapala cyca!!! mojemu mezowi szczeka opadla :) Zjadla i spi od godziny. Mielismy wyjsc do kosciola o 11 ale to nierealne ...moze uda sie na nastepna msze dojsc:)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 12:02

Wiecie a moja Kajcia wczora po raz peirwszy tak długo kupy nie robiła bo zawsze robi rano po przebudzeniu a wczoraj nie i o 21 jak zrobiła kuoe to 3 razy w jedną ieluchę tzn zrobiła jedną zacyznam ją przewijać robi drugą a za chwilę 3 kupę i widziałam ze jej to mega ulgę przyniosło :-)

Wiecie jakie tu rarytasy Nam serwują rurki francuskie z bitą smietaną, rogale z mortadela i wszystko to robi moja chrzestna i kuzynka mniam mniam czujęze już z kg do rpzodu ale jak tu się nie oprzeć takim rarytaskom :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 18:05

hej dziewczyny,my mielismy ciezki weekend.
W piątek mały był marduny okropnei i histerie odprawial,wieczorem urodziny kuzyna Kamila.Potem w osbote malowanie salonu,a dzis cały dzien sprzatanie - i jszcze konca nie widac;/ Masakra
Doczytam Was jak bedzie chwila.
A jesli któaś jest ciekawa to wklejam fotke z moimi nowymi blond włosami :-)

Obrazek

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 21:34

Wszystkie nasze dzieciaczki cos nam wariuja.
Madleine Tobie w kazdym kolorze jest slicznie:0

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 22:33

Madleine Tobie w kazdym kolorze jest slicznie:0
zgadzam się :ico_brawa_01: ładnemu we wszystkim ładnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I powiem Ci że nie wiem czy Ci wypadają włosy czy nie ale bardzo zdrowo i na gęste wyglądają :ico_brawa_01:
Troche pomarudzila i zlapala cyca!!! mojemu mezowi szczeka opadla :)
A powiedz co z okresem? Bo dzisiaj właśnie czytałam książkę o dzieciach i tam w 4 miesiącu były powody dlaczego dziecka nie chce ssać piersi, i tam było właśnie zmiany hormonalne - np właśnie jak okres się zbliża.
ą rurki francuskie z bitą smietaną
jejku ale smaku narobiłaś :ico_nienie:

A mnie gardło boli :ico_placzek: :ico_placzek: macie jakieś sposoby?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

11 lis 2012, 22:48

Dzięki dziewczyny :-)
Włosy mi wypadają,ale tragedii nie ma :-)
Na bol gardła domowych sposobow nie znam,ale mi ulge przynosil syrop z cebuli zawsze :-)

Nam Marcinek sie ostatnio rozregulował.Wczoraj poszedl spac o 23;30 ;/;/
Musimy cos zrobic zeby znowu chodzil spac o 18-19 bo wtedy było najlepiej i najspokojniej....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość