Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

21 lip 2008, 17:33

blumek kochana nieprzejmuj się, ja mam to samo :ico_pocieszyciel: też biorę żelazo a na grzybka clotrimazolum. Damy radę kochana ;-)

Aniu nasi znajomi też chcieli nazwać naszego synka Artur :ico_haha_01: Ale mamy Filipka i już się strasznie przyzwyczaiłam że jest Filipek :ico_brawa_01:

asiula_o ja też czasem tak mam że ryczę i tak do końca nie wiem czemu, lub z jakiegoś błachego powodu. Ale też tłumaczę to sobie hormonkami ;-)

Co do słodyczy to staram się nie jeść w ogóle, ale czasmi mi się zdarzy jak mam ochotę np. na ciasto lub drożdżówkę sporadycznie czekoladę no i oczywiście lody :-D

[ Dodano: 2008-07-22, 06:24 ]
Witajcie oświcie :ico_haha_01:

Dziś wstałam tak wcześnie bo z mężusiem pogadałam chwilkę jak wychodził do pracy i tak się rozbudziłam że już nie chce mi się spać :ico_oczko: Troszke mam katar i kaszelek ale już sobie zaparzyłam herbatkę z miodem i z cytryną :ico_kawa: mam nadzieje że mi przejdzie.

Dzisiaj może z siostrą ruszymy na sklepy, wejdziemy do smyka i 5,10,15 i może coś dla Filipka kupimy :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 lip 2008, 09:20

Witajcie z ranka..

Oficjalnie zostałam słomianą wdową do czwartkowego wieczoru... P pojechał zawieźć kuzynke i jej męża do Jeleniej Góry i przy okazji zachaczy o swoich rodziców, bo to tylko 80 km, więc aż głupio byłoby nie.. Ja jakoś mam już stracha jechac taki kawał, prawie 500km w sumie w jedną strone, po za tym jakoś nie tęsknie za Tesciami, szczególnie za tesciową, jak byłam ostatnio to przez 4 dni rozmawiała ze mna moze z 15 min, więc szkoda moich nerwów i zdrowia..

Ja ouki co uchowałam się przed wszelkiego rodzaju grzybkami, zapaleniami, łykaniem źelaza itp.. chociaż kto to wie, co będzie w sierpniu na wizycie..

Jeszcze dwa tygodnie do usg już się nie moge doczekać.. po za tym coś czuje, że nasz Synuś ułozył się mniej więcej na wysokości mojego pęcherza, bo jak tylko kopie to zaraz musze do WC. Po wczorajszej panice z rana, że się nie rusza już nic nie zostało, woeczorem tak dał mi popalić, ze nie mogłam usnąć ;) Ale to dobrze, wole jak kopie, niż jak się zupelnie nie rusza:)

Zmykam zaraz posprzątać, bo po południu przychodzi koleżanka z córką, już się nie moge doczekać ;-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 lip 2008, 09:38

Aniu to pewnie zdążysz się stęsknić za swoim P :ico_oczko: ale ja też bym się nie wybrała w tak daleką podróż. A teściową to masz nieciekawą :ico_noniewiem:

A ja już posprzątałam, wytarłam kurze, odkurzyłam i biorę się za zmywanie :-D Lubię tak z rana w domku coś pożytecznego zrobić. A dziś na obiadek zrobię gulasz z mięsa mielonego :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 lip 2008, 09:59

Motylku, faktycznie troche nie ciekawa jest, ale da się przeżyć, za to mam kochanego teścia, on mi wiele wynagradza;-) a teściowa jest jaka jest i raczej się nie zmieni.. Mieszkają w maleńkiej wsi typowo po pgrowskiej, gdzie zycie toczy się w okół sklepu i plot, a ja niestety tak nie potrafie..

Ja też mam już prawoe posprzątane, musze jeszcze odkurzyć i umyć 2 garnki i już.. później wyskocze do sklepu po jakieś zakupki i mam wolne..

Wypatrzyłam świetne spodnie na allegro za 30zł i jak tylko przyślą mi więcej zdjęć, to chyba zalicytuje sobie ;-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

22 lip 2008, 11:45

Witajcie:)
Dziewczyny mam prośbę..Wy jesteście bardziej obcykane w tym temacie...Mam możliwość odkupienia tego wózka. Czy jest to fajny wózek i czy warto go kupić? Jak myslicie:)Oto link:
http://www.e-wozki.pl/sklep/index.php?p ... ofunkcyjny

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

22 lip 2008, 11:58

asiu, wózek fajny i ja mysle, że warto.. chociaż gondolka wydaje mi się jakaś mała na zdjęciu, ale na żywo to na pewno sama ocenisz. Wybór wózka to poważna sprawa.. a do tego jak na złosc taki ogromniasty wybór, że ciężko się zdecydować.. Ale powiem Ci tak, jesli o mnie chodzi to jest dobry, bo mieszkam na wsi, drogi nie są najlepsze, a ten ma duże pompowane koła.. ja bym go kupiła, jeśli cena jest rozsądna :D:D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

22 lip 2008, 12:27

No własnie jeszcze ceny nie znam...Będę wiedziała za kilka dni i zobaczę w ogole w jakim jest stanie, ale myślę, ze niezłym, bo był uzywany tylko przez pół roku. Dzięki Aniu za doradę:)Jakby jeszcze któraś z dziewczyn chciała coś dodać to czekam na porody:)
Dziś nasze Maleństwo też niezle brykało rano:)Uwialbiam te kopniaczki.
A teściową to się nie martw Aniu, chyba nie istnieje idealna. Ja mojej tez bym mogła cos pozarzucać...ale po co...

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

22 lip 2008, 12:39

asiula_o, wieć ja już przeżyłam 3 wózki dla Roksany...
ten co masz okazję kupić jest bardzo duży... jesli nie bedziesz musiała jeździć PKS i pociagami to wózek super... bo ma duży kosz...
dobry na zakupy i potrzebne rzeczy maluszka...jak np kocyk zabawki pieluszki mokre husteczki itd

a w jakim kolorze bedzie ten wózek, super jest ten pomarańczowy...
myśłe ze za nie więcejn iż 600zł
ale mówi się że uzywane rzeczy powinno się za pół ceny
więc jakieś 400zł
to moje zdanie...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:19 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

22 lip 2008, 13:42

Autobusami i pociągami to raczej nie bedę jeżdzić..Pozyczamy od mamy auto, wiec nie ma problemu. No i mieszkamy w domu jednorodzinnym, wiec mamy gdzie go wstawić.
Kolor ma ten niebieski. Mi tez się podoba ten pomarańczowy...No ale cóż:)
Myślę, ze jeśli powiedzą tak do 500 zł to go kupimy, a jeśli więcej to nie wiem...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 lip 2008, 14:40

#ania#, tesknoty to dobra sparwa od czasu do czasu :-) tez sostatnio cale tygodnie jestem sama, ale jak maz przyjedzie to takie fajne uczucie, az ciarki przechodza :ico_haha_02: :ico_brawa_01: A tesciowe to juz takie sa, sa oczywiscie wyjatki, ale zawsze trzeba sobie tlumaczyc ze gdyby nie one to nie mialabysmy takich wspanialych chlopow :ico_haha_01:

asiula_o, co do wozka to ja za bardzo sie nie znam jeszcze, ale jak jest w dobrym stanie to uwazam ze za 500 zl warto go kupic.

Ja bylam dzis na zakupach targowych. Kupilam sliwki, jabluszka, nektarynki, cebulke mloda, fasolke szparagowa. Aha i jeszcze kupilam osbie dzis 3 staniki NARESZCIE. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość