Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

05 cze 2008, 14:01

aha, lekarka mi powiedzila, ze jak stosuje ten sterimar, to zeby delaktnie odciagac te wydzieline aspiratorem, bo sam se nie wysmarka... albo jak sie da, klasc go pod ukosem, albo na stojaco albo na brzuszku, zeby ta wydzielina wyleciala, choc nie zawsze chce...

zawsze mu odciągam gruszka i on się wtedy strasznie cieszy. Dziwne co nie???? bo mi jakby ktoś dłubał w nosie to raczej nie byłabym zadowolona.
:ico_sorki: :ico_brawa_01:
A na obiad mam dziś watróbke z ziemniaczkamii sałatka. A truskaweczki jem bo mam z działeczki i wiem, ze nie są pryskane.
A co do barszczu ukraińskiego to miałam wczoraj i zjadłam na raz aż 2 miski. :ico_wstydzioch:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

05 cze 2008, 14:05

czesc, dziewczyny.
bylismy we wtorek na usg węzłow, jest oki, u kardiologa okazało się,, ze mała ma otwarte cos tam , jakis kanalik przy sercu, juz nie pamiętam, powinno to cos sie zamknąc w ciagu 2 lat, ale nie musi.
Na szczepieniu tez bylismy, znow mamy 2 skierowania:1.do neurologa, bo Bianka ma objaw zachodzącego słonca i chyba asymetrię mięśniową 2. na rehabilitację

Mam serdecznie dosc tych wszystkich lekarzy i przychodni. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ciągle nerwówka...A, i za tydzien idziemy do chirurga z tym naczyniakiem. MASAKRA..

Poza tym Bianka czasem w nocy dostaje dziwnych ataków, placze i jest nerwowa.

A ja naprawdę mało co jem, w zasadzie mało wprowadziłam nowosci, a to dlatego, ze nie mam czasu, najszybciej to zrobic w biegu jakąs kanapke i juz. No i tez zostało mi sporo po ciąży :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-05, 14:06 ]
zawsze mu odciągam gruszka

ja nosek oczyszczam fridą, gruszką sie boję

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

05 cze 2008, 14:15

zirafka ale truskawki uczulają, nie ma żadnych plam ani krost?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 cze 2008, 14:50

zirafka ale truskawki uczulają, nie ma żadnych plam ani krost?? :ico_noniewiem:
uczulaja jak sa pryskane mi sie wydaje...?

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

05 cze 2008, 15:20

więc uczula truskawka czy pestycydy? ja myśle że truskawka sama w sobie ma alergeny, zawsze tak mi mówiono, nawet truskawkowych kaszek nie kupowałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

05 cze 2008, 15:22

to ja juz nie wiem, ja zjadlam tylko dwie truskawki.. wiecej nie jem, nie umrę... :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

05 cze 2008, 17:02

bo Bianka ma objaw zachodzącego słonca

a co to takiego??

[ Dodano: 2008-06-05, 17:03 ]
ja myśle że truskawka sama w sobie ma alergeny
ja tez tak mysle

[ Dodano: 2008-06-05, 17:08 ]
ja juz zjechalam z nadmiaru ciałka po ciazy :-)

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

05 cze 2008, 21:20

Dona napisał/a:
bo Bianka ma objaw zachodzącego słonca



a co to takiego??
tzn. ze gorna powieka nie zaslania źrenicy i widac bialkówkę oka

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

05 cze 2008, 21:28

czesc dziewczynki, poczytalam was troche..i widze ze wiekszosc z nas ma podobne zmartwienia ze swoimi pociechami, ja ostatnio za malo tu zagladam, staram sie te moje studia skonczyc w koncu, ale "te staram sie" trudno mi wychodzi. zwlaszcza jak mam do wyboru sliczne oczka i usmiech mojego bombelka albo nauka..i wiecie co wybieram? slicznego bombelka.
moja bliska kolezanka zaszla w ciaze juz konczy 12 tydzien, a zaczynalysmy w tym samym czasie starac sie o maluszki, on przeszla jedno poronienie a ja mam mojego brzdaca juz przy sobie. czasami az nie moge uwoerzyc jakie my mamuski mamy szczescie.
wiecie co ja z moim Konradkiem tez mam problemy zdrowotne ale co tam, jego radosne oczka zwlaszcza na przewijaku mowia za siebie. jestesmy dzuielne!

Dona, ty kochana sobie poradzisz badz dzielna i glowa do gory! usmiech Bianki wszystko wynagrodzi :-)

[ Dodano: 2008-06-05, 21:31 ]
w ogole moj maly jest uczulony na mleko krowie, a ze karmie piersia to jestem na diecie bez mlecznej. a tak bardzo lubie mleko jogurty drozdzowki i inne rzeczy z mlekiem. objawy malego to krostki na buzce i za uszkami cala skorka szorstka, generalnie nie lanie to wyglada. ale pomalutki schodzi :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

05 cze 2008, 22:54

lalunia, niestety jedna pierś zuzia ssie a drugiej nie i placze jak ja dostawiam moze pila z niej przez okres tygodnia i niestety wiecej juz nie chcialla, nawet juz z niej sciagac nie musze bo nie mam w niej juz mleka, niestety nie czuje sie z tym dobrze bo jedna piersl mam ogromna a drugiej nie mam wcale :ico_placzek: musialm sobie kupic wkladki silikonowe i wkladac do stanika bo naprawie smiesznie to wyglada.

[ Dodano: 2008-06-05, 22:56 ]
w ogole moj maly jest uczulony na mleko krowie, a ze karmie piersia to jestem na diecie bez mlecznej. a tak bardzo lubie mleko jogurty drozdzowki i inne rzeczy z mlekiem
dokladnie zuzia ma to samo tez ma skaze, tylko wysypke juz wyleczylismy , tylko napisalas ze nie jadasz drozdzowek a ja jem a nie powinnam????? niby nic zuzia nie ma na cialku ale skoro nie mozna to juz nie zjem...

[ Dodano: 2008-06-05, 22:58 ]
kupilam sobie dzis pomidora zobaczymy co bedzie bałam sie troche ale ile mozna jesc hleb z wedlina, a co do truskawek zjadłam dwie i nic zuzi nie bylo nietety nie swoje bo nie uprawiam ale moze akurat byly dobre.

[ Dodano: 2008-06-05, 22:59 ]
Dona, no kochana głowa do gory, bedzie dobrze :-)

[ Dodano: 2008-06-05, 23:01 ]
A na obiad mam dziś watróbke z ziemniaczkamii sałatka
hmmm tez uwielbiam

[ Dodano: 2008-06-05, 23:03 ]
a co do moego cyca to lekarka mowila ze ok zuzia przybiera na wadze super wiec ok pociagne do 6 miesiaca moze mi sie uda, bardzo bym chciala, oczywiscie tak dlugo jak mleko bede miala, bo w tym co go nie chce mleko mialam 3 miesiace i jak sobie nacisne to tam jeszcze cos wyleci wiec tak szybko nie zanika :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości