Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 cze 2009, 11:18

Hej
Przepraszam za zaniedbania :ico_wstydzioch: . Mimo pogody "w kratkę" łazimy na spacerki. Często się zdarza, że biegniemy do domu, bo deszcz leje jak z cebra. W wózku zawsze płaszczyk Kingi od deszczu i osłona foliowa na wózek. A wczoraj w końcu nawet i ja zmądrzałam i swoją parasolkę wrzuciłam. Pewnie i tak nie dam rady jej rozłożyć, bo trzeba Pyzę za rączkę trzymać, ale jest :-D
Aginka, połowa sukcesu, to to że dojrzewasz do podjęcia konkretnej i ostatecznej decyzji. Pamiętaj, że my wszystkie jesteśmy z Tobą, trzymamy kciuki i wspieramy chociaż słowem...
Gabi, Ty już pewnie się pakujesz, co?
Madziu, jak po fitnesie? Ale Tosiek :ico_haha_01: . Dobrze, że chociaż ze skarpetek zrezygnował.

U nas z ubieraniem raczej nie ma problemu. Kinga wstaje i oznajmia, że już jest dzień i trzeba się ubierać. Najśmieszniej, że teraz zmienia kilka razy w ciągu dnia skarpetki. A ja nie nadążam ich prać.
Co do kąpieli- jest codziennie. Pyza sama pilnuje pory. Wieczorem, po pogodzie na TVN wędruje do łazienki i krzyczy, że już jest pora na kąpiel. Maluchy kąpią się razem i zawsze pół łazienki "pływa". Ale bawią się, cieszą i to jest ważne. Podobnie jak u Gabrysi, bardzo rzadko śpią na "świntucha" :ico_haha_01: . Muszą usnąć gdzieś w drodze i nie obudzić się wniesione z samochodu do domu i przebrane w piżamki.
Wiecie, Kinga jest na okropnym etapie "a czemu", "ale po co"...Ja dosłownie wymiękam przy 10 pytaniu "po co". Wczoraj jechaliśmy do sklepu. I oczywiście pytanie" po co jest sklep??" G. odpowiada, że tam się kupuje mleko, chlebek i inne rzeczy. "Ale po co?". Aby jeść. "Ale po co?"A kto zbudował?" "Ale po co" Pytań nie ma końca i czasem brak mądrej odpowiedzi.
Dzisiaj kupiłam Pyzie rowerek.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=648876443
O taki. Mała chce niebieski albo czerwony.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

05 cze 2009, 12:52

Mama_Ania, super rowerek :ico_brawa_01: , Kinga będzie szaleć na nim :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 cze 2009, 13:40

Dzien dobry :)
Moje dzieci sobie spia,Najpierw zasnal Marcusek pozniej Nicolka.A ja razem z mezem bede za niedlugo kosic trawe,na zmiane raz troche maz a raz ja :)
Pozatym to chodzimy na spacerki,dzisiaj tez bylismy i poznalam nowa mamusie.. Jej corka ma na imie Lucia(czyli Lucja po polsku ) i teraz w Poniedzialek ma znowu termin do lekarza,bedzie rodzic :-) Pogadalismy troszke i fajnie sobie tak po niemiecku pogadac i o dzieciach i o wszystkim. A ta mala Lucia to bedzie miala we wrzesniu 2 latka :)
No i tak to nic nowego.

Mama_Ania fajny rowerek,bedzie miala Radosc Kinga,i my tez za niedlugo kupimy Nicolce rowerek ale troche inny niz ten co wam pokazywalam :)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 cze 2009, 16:20

Witam

Dziękuję wszystkim zawsparcie :ico_sorki:

Mama_Ania, czyli rowerek - tej samej firmy co ma Malwinka - widziałam takie w sklepie - też w tej cenie .....

Iwona H, u nas też ta pogoda taka do niczego nie podobna :ico_zly:


Kristi, fajnie - masz nowąznajomą . :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

05 cze 2009, 19:02

Gabi, miłego wypoczynku.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 cze 2009, 19:23

Nie daj się depresji :ico_sorki:
ajć gdyby to było takie proste....
ale będziemy się wspierać nawzajem...
:ico_brawa_01:

Gabrysiu to juz niedługo wyjazd, fajnie życze Wam pogody i dobrego humoru!!!

Moje dziecko dzisiaj mnie rozbroiło hehe
najpierw jak jechaliśmy na zakupy to jeden facet przuścił nas a Antek krzyknął "jaki dobly chłopak te panek ze nas puscił" :-D :ico_haha_01:
a potem w sklepie do tatusia mówi "nie wyglupiaj się tata to jest dlogie" :ico_haha_01:

Kristi a ja Ci zazdroszczę teraz takiej znajomej z która możesz się na kawkę umowić...mi teraz tego brakuje.....mamy znajomych ale z nimi raczej w weekendy się umawiamy....

Iwona i Tobieżycze pogody żeby z tych atrakcji skorzystać w pełni :ico_oczko:
Madziu, jak po fitnesie?
a w porządeczku byłam we środę i w czwartek a wczoraj jeszcze po siłwoni był basen zmęczona wróciłam ale happy :-)

Aniu kochana u nas tez jest 100 pytań do...też czasem wymiękam.
Naj;epsze jest jak telefon dzwoni to zawsze potem jest "a kto dzwonił?"
"a po cio?" "a jak sie naziwa?" "a dlaczego?" "no przeciez ja nie lozumiem" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

05 cze 2009, 21:32

I my juz ladnie mamy trawke pokoszona na ogrodku :-) Lubie taka scieta trawe,tak fajnie ogolona wyglada. I jak juz pokosilismy trawe,moj maz pojechal z tesciowa na zakupy a ja z dziecmi i moja znajoma Karen i jej dziecmi bawilismy sie w piaskownicy i jak dzieci chcialy to zjezdzaly i sie hustaly,a Nicolka byla grzeczna bo spala 3 godziny w ciagu dnia,a i Marcusek tez byl grzeczniusi chodzil sobie gdzie chcial i podobalo mu sie. Teraz moj chlopczyk sobie spi,a Nicolka jeszcze nie :-)
Ta moja nowa znajoma dzisiaj,to nawet niewiem jak sie nazywa..Bo my juz sie wczesniej pare razy widzialysmy a dzisiaj to tak sie nam fajnie rozmawialo.. no ale moze sie jeszcze spotkamy i znwou pogadamy bo jak mowia swiat jest maly a ja czesto sobie z dziecmi spaceruje :->

Gabi zycze Wam udanego urlopu,i super ladnej pogody zeby nie padalo i po prostu zebyscie sobie super Odpoczeli. Buziaki dla was.

Magda no wlasnie to jest takie ciekawe u mnie zawieranie znajomosci.. tak spontanicznie.. ale fajnie,napewno sie spotkam za niedlugo z ta moja spontaniczna znajoma :) A i :ico_brawa_01: dla Antosia taki fajny,madry chlopczyk ;-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 cze 2009, 22:57

Gabrysiu, udanego odpoczynku i ładnej pogody życzę.
Moje dziecko dzisiaj mnie rozbroiło hehe
najpierw jak jechaliśmy na zakupy to jeden facet przuścił nas a Antek krzyknął "jaki dobly chłopak te panek ze nas puscił" :-D :ico_haha_01:
a potem w sklepie do tatusia mówi "nie wyglupiaj się tata to jest dlogie" :ico_haha_01:
No mądry chłopczyk z Antosia :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Ta moja nowa znajoma dzisiaj,to nawet niewiem jak sie nazywa..Bo my juz sie wczesniej pare razy widzialysmy a dzisiaj to tak sie nam fajnie rozmawialo.. no ale moze sie jeszcze spotkamy i znwou pogadamy bo jak mowia swiat jest maly a ja czesto sobie z dziecmi spaceruje :->
Kristi, ale to fajnie. Tak spontanicznie kogoś poznać, mieć wspólne tematy do rozmowy.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 cze 2009, 14:16

Dzien dobry :)
Moje dzieci sobie spia,a pogoda cos sie psuje.. Dobrze ze juz mamy spacerek zaliczony :-) Bylismy na placu Zabaw i tak po chlebek i brezle u Piekarza. Ogulnie to Ok. A teraz dzieci mi spia,a ja troszke drukuje zdjecia :-> Ok u nas troche cisza ale to normalne..

Gabi odezwij sie jak masz dostep do internetu jak tam na Urlopie :-)


Mama_Ania no wlasnie super tak kogos poznac spontanicznie,i dzisiaj tez znowu widzialam ta moja przypadkowo poznana znajoma ale ona szla po drugiej stronie ulicy wiec tylko kiwnelismy sobie reka :-) Ale fajnie ..

Milego dnia :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 cze 2009, 14:20

Witam.
Już myślałam, że nikt się nie odezwie u nas na wąteczku :ico_nienie:
Kristi, u mnie Patryk śpi :ico_haha_01: , Kinga maluje. My też po spacerze. Oczywiście karmiłyśmy kaczki, byłyśmy na placu zabaw i w sklepie.
No właśnie, ciekawa jestem, jak Gabrysia spędza urlopik.
Jejku, jak dawno nie zaglądała diem, Iza i Basia.
Do Basi pisałam na gg, ale nie odpisała.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość