Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

21 maja 2008, 11:02

Witajcie! i wybaczcie,ze wklejam troche wstepu z innego watku, ale nie chce tyle razy pisac tego samego:
U mnie ten sweep w piatek nic nie dal - tzn. ani w piatek, ani w sobote - choc mialam moze kilka skurczy - ale kilka na cale dwa dni...Dopiero z soboty na niedziele o 2:40 dostalam porzadne skurcze, od razu co 5 min. (myslalam wtedy,ze wody tez mi odeszly, ale to okazaly sie resztki czopa, a wody odeszly mi tu przed samym porodem)...po pol godzinie obudzilam meza i o 4 bylismy juz w szpitalu, wtedy skurcze juz byly co 3 min, rozwarcie "tylko" 6cm ale na szczescie sprawa potoczyla sie szybko i po 20 min. boli partych, o 5:40 Filipek przyszedl na swiat.

Dodam,ze nie spieszylo mu sie na swiat - bo dopiero 9 dni po terminie. Juz sie obawialam,ze bede musiala miec wywolywanie.

Nie mam jeszcze zdjec na kompie, ale jak bede miec,to sie pochwale :-D

Jeszcze statystyka :ico_oczko:
waga: 4070g
dlugosc: 55cm
9 pkt. Apgara
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 maja 2008, 11:35

felicity witaj
my juz wszystko wiemy
jesli zajrzysz na wczesniejsza strone to nawet gratulacje przeczytasz
jeszcze raz GRATULUJE!!!!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 maja 2008, 12:18

kasik dzieki za nr tel. :-)

a ja sie martwie
Szymon od wczoraj ma wysoka goraczke, tzn. wczoraj mial 39.3st dalam mu nurofen w syropie i spadla ale pozniej znow wzrosla do 38.5st dalam mu paracetamol w czopku i bylo nawet ok bo 37.7st
ale dzis o 4.00 rano znow goraczka ponad 38st daje mu caly czas cos przeciwgoraczkowego, ale martwie sie co to moze byc :ico_noniewiem:
poza goraczka zadnych innych objawow nie ma, no poza tym ze mi wiecej marudzi
ale to pewnie od goraczki
i nie wiem co mam robic, czy isc do lekarza????
ale znajac tutejsza sluzbe zdrowia to co oni mi pomoga na goraczke???
dajcie mi dziewczyny jakies rady bo wy juz doswiadczone :ico_sorki:
madziorka Leos chyba mial taki okres goraczkowy przed zebami, co????
ja juz glupieje i nie wiem czy to od zebow czy moze trzydniowka czy jeszcze cos innego
myslalam zeby poczekac te 3 doby i jak goraczka sie bedzie utrzymywac to pojde do lekarza..... :ico_olaboga:
M jak na razie pracuje przez agencje
ale jest zadowolony, pracuje z samymi anglikami w magazynie wiec mowi ze jest spoko
ale nie wiadomo ile czasu tam bedzie pracowal bo same wiecie jak przez agencje jak potrzebuja to jest praca a jak nie to kicha

madziorka super fotki :ico_brawa_01: fajnie ze tak dobrze sie bawicie w PL
a bez mezulka napewno dasz rade, tydzien szybko zleci i znow bedziecie razem :-)

[ Dodano: 2008-05-21, 12:19 ]
felicity001, GRATULACJE !!! i czekamy na fotki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 maja 2008, 12:38

eve lelek goraczkowal kiedys z biegunka -wirus jakis 2 dniowy i tez byla taka wysoka i ciezka do zbicia, ale do lekarza nie poszlam

drugi raz przy tej infekcji gardla, kaszel, i wysoka foraczka 3 dni,. minela po wyjsciu zeba

takze mysle ze u was albo zebole albo tryzdniowka
ja bym poczekala 3 dni jak nie minie to do lekarza..
dawaj nurofen, czopki i oklady zimne
u nas te ostatnie najbardziej pomagaly... kapalam go tez w chlodnej wodzie. i bylo lepiej
ufff
napisz jak szymcio sie czuje i czy bedzie lepiej

ja uciekam sie szykowac poki lelek spi juz blisko godzine hehe wsrod halasow hihi

papa

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 maja 2008, 13:27

madziorka hihi, a jak te oklady mu zakladalas?? bo ja zakladalam mu wilogotna czapke ale boje sie zeby go nie przeziebic tym :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-21, 13:31 ]
a co ile podawalas nurfen i czopki????

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 maja 2008, 15:00

Eve na nurofenie masz napisane co ile godzin trzeba podawać, a okłady zimne mu rób ale nie czapką tylko zwilż recznik albo pieluche i kładź mu na czółko, bo albo zęby idą, albo ma trzydniówkę, jesli bedzie sie źle czuł to nie idź do lekarza tylko jedź na pogotowie
zdrowia życze biedny maluszek :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-05-21, 15:02 ]
aha: jak pojedziesz na pogotowie to troche dodaj od siebie ze np goraczkuje dłuzej juz i nie moze spać, ja zawsze wyolbrzymiam bo w innym przypadku dadzą Ci paracetamol i bedą mieć w d.... a tak to sie nim zajmą

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

21 maja 2008, 15:33

martuchafrost, dzieki za rady
wlasnie dzwonila do mnie siostra i mowila ze jak wroci z pracy to pojedziemy do lekarza, ale boje sie tego ze nic mu wiecej nie dadza
mialam zamiar poczekac od jutra bo jutro bedzie 3 dzien odkad ma goraczke
wiec jesli to trzydniowka to powinna sie pojawic wysypka i wtedy by bylo wiadomo
albo jakis zab bo na razie to echo w uzebieniu
tylko zastanawia mnie to ze taka wysoka ta goraczka
przy zebach tez taka wysoka jest????

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 maja 2008, 18:30

Eve przy ząbkowaniu moze dojść do 40 st gorączki, moze na razie nie widzisz zadnego zęba ale jeśli to zęby to pojawi sie pierwszy za ok dwa, trzy dni
wysłałam Ci PW

[ Dodano: 2008-05-21, 21:44 ]
dziewczyny ja juz nie mam sił, a moze fran ma kolki, ze tak płacze przed spaniem 2 godziny ??? ja to wyrodna matka jestem, bo najppierw sie złoszcze na niego, bo jestem bezsilna, a potem go przytulam , pojeb ze mnie i tyle :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 maja 2008, 22:27

martuchafrost, u mnie tez juz pol godzinne wycie na gorze :ico_noniewiem: Ja juz nie wydalalam, wiec Daniel sie tym zajol :-D :-D

[ Dodano: 2008-05-21, 22:30 ]
Marta no i w koncu znienilas zdjecie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 maja 2008, 23:12

marta nie wiem co ci poradzic... skad ten niepokoj u frania... lelek placze ze zmeczenia albo z glodu .. i na widok butelki od razu spokoj....
moze rzeczywiscie cos go boli :ico_noniewiem:

eve lelek mial dwa razy goraczke i zawsze taka wysoka... podawalam paracetamol albo nurofen wg zalecen na opakowaniu, nie pamietam teraz jak czesto
czopki dalam chyba tylko 2-3 razy bo szczerze to lelkowi nie pomagaja
aaa jak goraczkowal to dopiero na 3 dzien znalazl sie zab i potem juz bylo ok
a temp zbijalam robiac oklady mokra pieluszka

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość