Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 cze 2009, 14:31

Mama_Ania ja tez niewiem czemu tak malo dziewczyny zagladaja.. :ico_placzek: Ja niechce za bardzo przywykac do takiej pustki u nas.. Ale mam nadzieje caly czas ze to sie zmieni.
Pozatym to u Nas Ok,Nicolka lubi pieski glaskac,jak tylko jakiegos widzi to by glaskala,a nie kazdy pies jest nauczony z dziecmi.. to zawsze wtedy wlasciciel mowi ze lepiej pieska ne glaskac.. A Nicolka sie boi a mimo wszystko chce glaskac.. Oj udanie.. tak samo jest jak widzi na naszym takim spacerku jakas inna mame z dziecmi. Zawsze podejdzie i poglaska to dziecko,i jak tu nowych znajomosci nie zawierac :D :ico_haha_02: :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 cze 2009, 15:24

Cześć dziewczyny.
U nas weekendzik milusi był...w piątek męzuyś zrobił mi kolację niespodziankę... :ico_haha_02:
Była sałatka.. winko, świece, kwiatuszki, milusio...bardzo.
W sobotę siedzieliśmy w domciu, na trpochę na spacerek poszlismy i zaczeliśmy robić pierogi, znaczy się farsz...Antoś skręcił maszynką całą kapustkę z grzybami...B tylko ładował do maszynki a Maluch nasz kochany kręcił :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A w niedzielę był spacerek po Oxfordzie i zakupki, troszke sie obkupiliśmy, mężuś kupił mi sliczną kieckę...oj sexi hehe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D
a po południu lepilismy pierożki, Antolek pomagał również, ale było smiechu...juz pierwsza tura pierogów zjedzona mniaaam!

A tak poza tym to dzisiaj sprzatanie...ale juz jestem obrobiona, jeszcze prasowanie zostało oczywiście... :ico_zly:

Kristi takich znajomych co nie znam imienia...badz nie pamietam to tez mam sporo, to znajome z zajęć na które chodze z Antolkiem...czy ze spacerku...
Róznie.
Ostatnio spotkałam jedną w bibliotece, pogadałyśmy i poszłyśmy...
ale mi brakuje jeszcze kumpelki z którą mogę się na kawusie umówić...

Aniu no własnie ciekawe co u Basi, niewiem ja tez do niej jakis czas temu pisałam ale nie odpisała...niewiem dlaczego....ciekawe co u Niej??
a diem to już wogóle nie zagląda...ech obumiera ten nasz watek bardzo!!!!!!!!!!!!


AGINKO przywołuję CIĘ kochana WRACAJ, PISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2009-06-08, 15:26 ]
Co do piesków, to mój Antos boi się ich... :ico_noniewiem: piego własciciela..ale co to dało...jak moje dziecko teraz piesków się boi...
staram się GO oswoić bardziej....ale jak widzi pieska to go paraliżuje i zaczyna panikować.
Biedny mój syncio zraził się...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 cze 2009, 23:15

Gabi buziaczki wirtualne przesyłam.
Miłego pogodnego odpoczynku raz jeszcze ŻYCZĘ!!!


Ale tu ciszaaaa!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 cze 2009, 08:38

Dzien dobry :)
No tak Magda,cisza u nas jak makiem zasial :-> Ale to pewnie minie.
U nas dzisiaj nie ciekawa pogoda.. bedzie padac czuje.. bo ani slonka nie widac i jakos tak nieprzyjemnie.
Moje dzieci juz nie spia,Marcusek wstal po 7 00 a Nicolka pospala do 8 15 :-) :ico_szoking: ale poszla tez pozno spac,wiec Ok. Dzisiaj juz niema spania w dzien jak chodzi o Nicolke bo pozniej ma problemy bardzo zasnac wieczorem. Wczoraj zasnela dopiero o 22 40 ???? A wiec stanowczo za pozno..
Milego dnia wam zycze :)

Gabi trzymam kciuki za pogode,ze sie polepszy. I fajnie ze ogulnie jestescie zadowoleni z urlopu :-) Buziaki dla was.

Magda fajne prezenciki i niespodzianki maz ci przygotowal,super :ico_brawa_01: W taki sposob podkresla ze cie kocha :-) Ale to slodkie i piekne jest. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

09 cze 2009, 09:54

Witam i ja

Kristi pisze:U nas dzisiaj nie ciekawa pogoda.. bedzie padac czuje.. bo ani slonka nie widac i jakos tak nieprzyjemnie.

u nas już od niedzieli jest lepiej, przynajmniej nie pada a nawet czasi słonk zaświeci. Dziś to już chyba cieplutko będzie bo od samego rana słonko zagląda do domu :ico_oczko:

Kristi pisze:Dzisiaj juz niema spania w dzien jak chodzi o Nicolke bo pozniej ma problemy bardzo zasnac wieczorem. Wczoraj zasnela dopiero o 22 40 ???? A wiec stanowczo za pozno..

dlatego ja juz od jakiegoś czasu Patryka nie kłade w dzień, było by to samo - chodzenie spać po 22 :ico_olaboga:

Gabi, trzymam kciuki za pogode :ico_oczko:

Pokażę Wam kilka zdjęć Patryka z festynu

Obrazek
Obrazek
Patryk z kuzynką
Obrazek
Obrazek
Przyczajka - wejść czy nie wejść :ico_oczko:
Obrazek
Budowanie wieży z Bobem Budowniczym
Obrazek
Malowanie maszyn Boba
Obrazek
z tata na samochodach
Obrazek

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 cze 2009, 14:00

Dzieńdoberek, pisałam do Agiinki, powiedziała że zajrzy tylko obrobi sie z Malwinką.

Kristi u nas to samo jak Antoś śpi w dzień to wieczorem daje do wiwatu... :ico_olaboga:
dlatego w dzień śpi od czasu do czasu.

U nas też pogoda taka sobie...pochmurno, wietrznie....no ale bez deszczu :-)

Iwona fajne fotki :-)

A my wróciliśmy niedawno z miasta...jakoś się zmęczyłam...
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

09 cze 2009, 14:05

Witam

Dziewczynki - dzięki za troskę :ico_sorki:


Jestem okropnie zabiegana - niby mam urlop-ale siedzę w przedszkolu do południa -mamy zajęcia adaptacyjne w przedszkolu - a popołudniami myję okna .... robię porządki i nadrabiam inne zaległości .....

Jak jest na zajęciach ???super - co prawda na zajęciach jestem razem z nią - ale MAlwina bawi się z dziećmi - napewno sytuacja zmieni się gdy we wrześniu mamy zabraknie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-06-09, 14:08 ]
a teraz Was doczytam.....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 cze 2009, 14:26

Aginko to wspaniale że Malwinka tak fajnie sobie radzi na tych zajęciach, fajny to pomysł...
:ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-09, 14:27 ]
A widziałyście na nk ZDJĘCIE Julci Izy?
Śliczna dziewczynka, robi się podobna do Matiego :ico_oczko:
Szkoda że Iza nie zagląda...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 cze 2009, 20:15

Dzien dobry wieczor :-)
U nas Ok,dzisiaj nawet po polodniu nam sie udalo wyjsc na spacerek na Plac Zabaw,fajnie bylo :-D Pozjezdzalismy ze slizgawki,i nawet ja z Marcuskiem tez zjechalismy :) POzatym to moje dzieci juz ladnie spia,i ogulnie dzien minal Ok. Jutro musze mieszkanko posprzatac i wyprac znowu :->

Gabi super foteczki,widze ze Urlopik ladnie mija,no a ze pogoda taka w kratke.. trzymam kciuki ze bedzie lepsza :) I Emilka jaka zadowolona :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Iwona bajeranckie foteczki,a Patryk jaki fajny i przejety :ico_brawa_01: widac mial super zabawe :ico_oczko:

Magda ja tez bym sobie obejrzala chetnie mala Julcie od Izy ale niemam jej na Nk?? Niestety.. nawet niewiem jak mam wpisac zeby ja miec na liscie znajomych :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

09 cze 2009, 22:40

Magdalena_82 pisze:Iwona fajne fotki :-)

Kristi pisze:Iwona bajeranckie foteczki,a Patryk jaki fajny i przejety :ico_brawa_01: widac mial super zabawe :ico_oczko:

dziękujemy

Gabi, Twoje fotki świetne są :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Po minkach (Twojej i Emilki) widać,że jesteście bardzo zadowolne, super.

Kristi, dziękuję za zaproszenie na NK :ico_oczko: a i nowe zdjęcia w podpisie extra.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość