Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

21 maja 2008, 23:36

Jasnie a Ty jaki nonono avatar se strzeliłaś :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :) pisze: u mnie tez juz pol godzinne wycie na gorze Ja juz nie wydalalam, wiec Daniel sie tym zajol

tak trzymać :ico_oczko:
no ide sie przytulic do tego mojego wyjca bo mi go żal, ze tak bidulek płacze codziennie

mój Jacy mecz ogląda wiec nawet jakbym teraz sie stała tancerką go- go to by stwierdził, ze mam mu odsłonić ekran :ico_smiechbig:
Eve napisz jak tam mały :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 maja 2008, 09:00

dziewczyny nie wiem co jest
w nocy bylo ok, tzn nie mial goraczki
rano jak wstal tak samo, zmierzylam i ma 36.7st :ico_sorki:
ja juz glupieje i ne wiem czy to trzydniowka czy zeby
ale zadnej wysypki nie dostal dzisiaj :ico_noniewiem:
wczoraj mial kilka dodatkowych krostek na czole, ale przy trzydniowce to ta wysypka chyba jest duza i nie idzie jej pomylic z niczym innym,rzynajmniej tak slyszalam
mam wizyte u lekarza umowiona na dzisiaj 11.50 ale chyba ja odwolam
no bo jak nie ma temp. to chyba mnie wysmieja po co przyszlam
doradzcie mi czy mam isc? czy nie :ico_noniewiem:
bede go jeszcze dzisiaj obserwowac i za jakis czas zmierze mu temp.

martuchafrost, a moze Frania boli bruszek po tym jedzeniu wieczornym, co?? dzieki za priva, odpisalam

[ Dodano: 2008-05-22, 09:30 ]
martuchafrost pisze:mój Jacy mecz ogląda wiec nawet jakbym teraz sie stała tancerką go- go


no to niezly z niego kibic
ale mysle ze jednak nie bylo by tak jak piszesz..heh
zawsze mozesz zaryzykowac :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 maja 2008, 09:55

eve81, wlasnie w tym tyg Luska miala cos podobnego. Jedna dobe goraczki. Nie wiem ile miala tej goraczki, bo ona sobie nie da zmierzyc, ale wlasnie wtedy byla u mnie helth visitor i stwierdzila, ze jak je, pije i sie bawi to jest ok. Ze skok rozwojowy, albo zab nastepny i zeby alpol podac. Tak wiec ja do lekarza nie poszlam (moze glownie dlatego, ze nie wiedzialam ile naprawde ma tej goraczki)
Czy isc do lekarza to ci nie doradze, bo jakbym dalej w Londynie mieszkala to bym nie poszla, bo tam by mnie wysmiali, ale tu sa duzo milsi i tu bym poszla :ico_oczko:

A jak sie Szymus zachowuje przy tej goraczce? Jak nie ma jakis wiekszych odchylen od normalnego zachowania to ja bym nawet nie mierzyla tej goraczki, tylko tak na oko (na czółko własciwie) bym patrzyla, czy sie nie pogarsza. A łapie sie raczkami za uszka??? Jak sie lapie to na bank zeby - nic innego (zebys sobie zapalenia ucha nie wmawiala :-D

A ja strwierdzam, ze i tak najgorszymi zebami do wyrzniecia sa dolne dwojki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: U nas wlasnie ida w nocy mialam koncert :ico_noniewiem: Kto Luske choc raz slyszal jak placze to wie o co mi chodzi :ico_noniewiem: Przeszla sama siebie - tak sie darla chyba ze dwie godz dopoki nie padla ja zmieta stówka :ico_noniewiem: Boszzz, gdybym chusty nie miala to bym chyba po wczorajszym przeszczepu kregoslupa potrzebowala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 maja 2008, 10:15

Jasnie Pani :), wizyte juz odwolalam, goraczki nie ma, nie zachowuje sie inaczej niz zwykle, nawet przestal tak marudzic jak przez ostatnie dni co mial goraczke. mysle ze to przez zeby, dzis probowalam mu cos wymacac i widac jakby chcial sie wyrznac ten zab ale nadal go widac tylko troszeczke. miejmy nadzieje ze juz bedzie ok.
teraz spi sobie. a wogole to dzisiaj dal nam pospac do 7.30 normalnie w szoku bylam jak na zegarek spojrzalam :-D

[ Dodano: 2008-05-22, 12:17 ]
wiecie co kusi mnie wyjscie na dwor
bo tutaj taka ladna pogoda, swieci sloneczko az zal w domu siedziec///hmm
Szymon juz nie ma goraczki to chyba nic mu nie bedzie jak troche pospacerujemy, co nie???

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 maja 2008, 14:17

eve81, rob tak jak ci matczyna intuicja podpowiada :ico_oczko: Jedyna rzecz, ktora dziala niezawodnie :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 maja 2008, 15:07

bylismy na miescie i wszystko ok
Szymon nie ma temp. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2008, 19:39

jasnie ja nie wiedzialam ze dziecko zabkujace lapie sie za uszy :ico_szoking: :ico_szoking: lelek czasem tak robi.. hmm myslalam ze to do spania.. oczka tez wtedy pociera i ogolnie dzis taki marudny...
gorne dziasla ma popuchniete na maxa... sraczke nam juz zapodal
i ma chyba jakas goraczke bo czuje ze jest cieply...
1.5 tyg temu mial to samo
jeden dzien i luz
ufff zeby jutro bylo juz ok bo takl mi go zal
najleopsze ze w jednej minucie marudzi, a zaraz usmiech szeroki hihi
ale jednak czesciej sie meczy... biedaczek
te cholerne gorne zebole juz 2 tyg go mecza
tzn w nocy sie czasem przebudzi dodatkowo z placzem ale na chwile na szczescie
i sraczke ma raz dziennie
i obiady jhuz go nie rajcujaa.. tak teraz musimy sie nameczyc zebyc cos zjadl ze szok
to do niego niepodobne
musi jesc z doroslego talerza dorosla lyzka
inaczej nie ma szans
wczoraj wielkiego mlodego ziemniaczka wsunal ze smakiem hehe normalnie mala pyra mi rosnie
i na winogrona tez zawsze buzke otworzy hihi
ach././ gotuje mu jego obiadki i wyrzucam wiec teraz je z nami bo innego wyjscia nie ma

:ico_olaboga:


jasnie ty uzywasz pieluch 4 czy juz 5?
bo jstem ciekawa jak dlugo 4 posluza. hmm kupilam zapas i nie chce mi sie ich do uk targac skoro za miesiac znow tu przylece. do tego czasu to chyba jeszcze nie zmienimy
na wieksze co???

dobra lece do lazienki bo babcia lelka pluska. a on oczywiscie juz happy na maxa hihi
potem dostanie szybko butle i zaoszczedzimy mu mam nadzieje placzu ufff

wiecie ze dzis u nas caly dzien leje i leje
normalnie porazka
i jeszcze dzis swieto, wiec jak niedziela..
masakra na maxa
bo co tu robic ... wszystko pozamykane wrrr
miaal lelek z dzwoneczkami isc na procesje (boze cialo)
mielismy grilla na dzialce rozpalic... a tu nonono
u tesciow popoludnie spedzilismy..
nudnawo ale ok :ico_oczko:
dobrze ze juz jutro sisterka moja przyjezdza na weekend to porzadzimy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-05-22, 20:39 ]
eve no to super.. ja jestem niemal pewna ze to zabkowanie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 maja 2008, 22:12

madziorka hihi, u nas jeszcze Luska sie w pampki nr 4 misci, ale juz niedlugo. Od przyszlego tyg przechodzimy na wilorazowe one size. Nie chce mi sie juz walczyc z ciaglymi nawracajacymi pieluszkowymi zapaleniami skory :ico_olaboga:
A Lukska to juz duz baba. conajmniej 12 kg.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 maja 2008, 22:25

a to lelek spokojnie cale lato w 4 pobiega hehe u nas gdzies ok 9kg bedzie
w srode dowiem sie dokladnie hihi

a nie wiedzialam ze sa pieluszki one size :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 maja 2008, 22:27

madziorka hihi pisze:a nie wiedzialam ze sa pieluszki one size

ale tylko wielorazowe. do prania jak tetra, tylko, ze wygladem przypominaja pampersy

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość